• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
@luga takze baby v poslednom case sa obzieram hnedym chlebom natretym syrokremom..na to udeny losos taky co kupis uz hotovy ..a na to wild rockets neviem ako sa vola tento salatik po svk ...ale baby uuuuzasne hmmmmmmmmmmmmmmm milujem to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mm kruti nosom ale ja uz asi 3 razy za sebou vecera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2015 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majuska7979 , a uz si pribrala? :wink:
20. feb 2015 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga Kdeze moja ..u mna to musim priberqt dlhsie aby sa nieco nalepilo :slight_smile::slight_smile: to je ako s tehuu mna..snažim sa a snažim a nenalepi sa tak ľahko ..
20. feb 2015 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danickamamicka017771 Myslím si o tom, že si robíte reklamu na svoj internetový obchod, hodíte do hociktorej diskusie link (ktorý sa mimochodom vôbec diskusie netýka) a vystupujete pod viacerými menami: napr. beatka2015maminka... :slight_smile:
23. feb 2015 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@danickamamicka017771 a ešte aj pod týmto nickom: maminkaocinko2015
23. feb 2015 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzkakovka treba ju nahlasit (tym vykricnikom) a admin sa postara, ten prvy nick jej tusim uz blokli... takato nasilna reklamna je velmi zly marketingovy tah.
@beatka2015maminka
23. feb 2015 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga baby tak ja dnes hlasim mrchu..zatial iba spinenie ale uz sa to rozbieha 28dc..a este vysoke teploty ...maly ma nakazil ............ale tak do dalsieho spermiogramu neriesim tehu :wink: :wink: :wink: aspon ze to ma ukludnilo :wink:
27. feb 2015 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , u mna dnes tiez 1 DC :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
A skore uzdravenie zelam, tych chorob je teraz strasne vela
27. feb 2015 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979
@luga baby čaute, akurat som na vas myylela že ako... no nič no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
je tu zasa nový začiatok :wink:
lu vy ste už boli na spg?
no a ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/2e7522
27. feb 2015 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga co ti poviem..mojmu malemu preslo..este berie antiviotik..ale uz je lepsie..a na mna to doslo..uff..ak mi neprejde do zajtra teplota to rovno do Dr..ale haluz xe vzdy ma choroba chyta pocas kramov
27. feb 2015 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka no grafik Len Aby sa tak pekne drzal;) drzkam palceky
27. feb 2015 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka , tie zaciatky by som uz aj ozelela, ja som tento mesiac bola viac sklamana ako inokedy, lebo februar je " nas" a sme sa velmi snazili a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2015 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , pocas ms je imunita znizena ...hadam ti to prejde uz
2. mar 2015 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga juuuuj tak nebud smutná. Ja som smutna ked je niekto smutný...
Mne bolo tiež tento mesiac tazko ked došla mrcha. Až taku bolesť v srdci som citila, ale teraz sme v tatrach tak sa situácia v srdci o čosi zlepsila...
2. mar 2015 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka , nie som smutna, tak nemusis byt ani ty :wink: - len ma to tentokrat zamrzelo viac ako inokedy :sunglasses:
Uzite si pobyt :slight_smile:
2. mar 2015 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
3. mar 2015 o 14:56 • anickablazekova2015
@luga
@kamilkka caves babule...tak mm na rehabilitácii..a tam sauny atď....no takže nas spermiogram posuvam o ďalšie 3mesiace..júni ..ale hlavne nech on sa vylieci potom budem rozmtslat o baby n2....zatiaľ to nrma zmysel ked je chlap chorí ...a vy ako? Kúpila som si femibion na tehu..tak uvidíme to pre mna..aby som sa dala do kopy ;)
7. mar 2015 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som tu nová... a tiež si posielam objednávku :slight_smile:
7. mar 2015 o 16:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majuska7979 , Maji, u nas sa to tiez nevyvija bohvieako dobre - mam vyssie tsh ( hormon pre stitnu zlazu), takze to bude treba riesit - v pondelok idem k Dr., uvidim, co povie :unamused: ....ale teda som z toho smutna, bo konecne trochu lepsi spg. a bum, zase ja problemy :rolling_eyes:
No, drzim palec, nech tvojmu pomozu a mozete sa snazit :wink:
7. mar 2015 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvadrinkaaa ako dho snažíte ?
7. mar 2015 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga a ako dopadol sperniogram???? Aké vydledky?? No stitna zlaza je svina a povedz mu ako tí zistili ty stitnu zlazu.?? Z vyteru z úst?? Či krv??
7. mar 2015 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby...@ludinka ako sa mate?
9. mar 2015 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. mar 2015 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak caves moja ;) no dovolenka baby ja som teplotovala..maly teplotoval...a doteraz nas bolia hrdla a mama zvacsene uzliny a to obaja sme po antibiotikach ... ???????????? takze virus jak svina :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. mar 2015 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak aj ostatne baby ahojte :slight_smile:
sem tam vas citam aj ked neprisievam..........no ja uz finisujem :slight_smile: maly sa uz asi rozhodol ze sa neotoci,takze mam uz naplanovany cisarsky rez o dva tyzdne, uz len dufam ze dovtedy vydrzime a nic sa neskomplikuje....
10. mar 2015 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majuska7979 uz nech skonci zima a virusy zmiznu, lebo toto je hroza ...aj Terezka ma zase sopel, aj ked oproti minulemu roku je to sto a jedno...

@ludinka veru, sa ti to krati...daj potom isto vediet! kludne mozes sms, poslem ti cislo do IP, mozem? :slight_smile: myslim, na vas...a ked by sa ti este otocil, tak pojdes normalne? Terezka sa otocila par dni pred porodom... :slight_smile:
10. mar 2015 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby, Jakubko uz tri tyzdne chodi!!! :slight_smile:
10. mar 2015 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduliak okposli mi cislo do ip a dam vediet :slight_smile:
fakt tebe sa tak neskoro otocila?...no pravdupovediac uz ani neviem co chcem, povodne som chcela rodit normalne ale teraz som uz zase psychicky nastavena na ten cisarksy.....a ty si mala tiez planovany cisarak a potom si rodila normalne?
10. mar 2015 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok