• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
@majuska7979 , Maji, som zvedava velmi ....to by bol aky gol :sweat_smile:
27. mar 2015 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka
@luga tehu test urobeny baby a je vdaka bohu biely ...
27. mar 2015 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majuska7979 no zvláštne... som si normalne myslela že tie pozitivne ovulačne niečo znamenali... LH sa vraj molekulovo podoba s HCG a preto sa vysledky možu prekryvať...
27. mar 2015 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka moja neviem ale fakt mi odlahlo ze je biely...tento stres by dietatu nepomohol a mohlo by to skoncit potratom..fakt mi to netreba
27. mar 2015 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 tak sa drž :sweat_smile:
27. mar 2015 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka aj ty sa drzkaj a zajtra ides robit dalsi tehu test?
27. mar 2015 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 ale nie, mne jeden test stačí :grinning:
27. mar 2015 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka ja od vcera vecera spinimim ;) takze mrcha sa rozbieha ;)
28. mar 2015 o 06:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 ....ale sranda s tym testom :sweat_smile:
28. mar 2015 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga to teda sranda :slight_smile::slight_smile: mozno mam ovu pocas mrchy :slight_smile::slight_smile:
28. mar 2015 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majuska7979 no aj také može byť :wink:
28. mar 2015 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka joj moja je mi to jedno......;) a ty ako? Nejaké tehu príznaky
29. mar 2015 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby tak nas syncek je uz 8 dni na svete :slight_smile: je zdravy krasny a hlavne nas :frowning2: foto a ine podorbnosti pridam doprofilu ked budem mat viac casu..
tak si ma pridajte medzi priatelov ak chcete :wink:
4. apr 2015 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@ludinka gratulka velikaaaaaaaa ;)
Dufam ze ste to zvladli v pohode
4. apr 2015 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, moja prosba bola vypočutá.:heart_eyes:
4. apr 2015 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ludinka , gratulka :slight_smile: vela radosti a spokojnosti :wink:
4. apr 2015 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mam este jednu flasku Femigardu novu, neotvorenu...tento zazrak je na podporu plodnosti zeny...napiste ak mate zaujem....
http://m.otehotnenie.sk/p/180/femigard-i-rastlinny-koncentrat-pre-podporu-plodnosti-muza-a-zeny-300ml
4. apr 2015 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka jeeeeeee co to tu vidim???
17. apr 2015 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka @luga @majuska7979
ahojte baby... ja sa asi zblaznim... v sobotu som mala dostat mrchu... aj som si urobila test ale bol uplne biely... od vtedy mrcha stale nikde... brucho aj chrbat ma bolia, prsia napnute... viem presne kedy bola ovulacia... od nej je to uz 17 dni... :unamused: teraz som si robila test, ale bola som na wc-ku aj pred hodinou (nevedela som vydrzat a na wc-ko sa mi aj tak chcelo ist) a test je biely. Mam este jeden na rano, ale ja uz som dnes taka nervozna.... preco ma ta mrcha vzdy natahuje zrovna vtedy, ked sme sa aj snazili???! :angry: Inak poslednych 5 cyklov som mala 27-28 dni... teraz je to 30 a na 13 DC som mala ovulaciu.
20. apr 2015 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose bleky, drzime ti palce :wink:
Viac neviem co na to povedať. Možné je všeličo :grinning:
Ja som to tiež nezvladala s netrpezlivostou.. ale ked je test uplne biely, asi treba ostať v realite
20. apr 2015 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose a čo teplota?
20. apr 2015 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka nemerala som... nejako rano nestiham, ale zajtra snad zmeriam... :wink: joj ved prave, realita... taaaak sa snazim... preto ten stres z toho, lebo kazdu chvilu sa priklanam na inu stranu a snazim sa nezrutit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ty ako pokracujes??? Ono sa vravi, ze po MA sa lahko znova otehotnenie... :wink: nejake nevolnosti? Navsteva u lekara??
20. apr 2015 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose tak zajtra rano čakáme dobre správy :wink:
Ja sa k svojmu tehu radšej nevyjadrujem... som krvacala na začiatku takže no...
Som teraz 8.tt ale stale tomu neverím :grinning: prišlo to ako blesk z neba ale tie stresy čo som si prežila za prve týždne... uz som ani nevedela ci prave toto mi bolo treba.. ale tak hádam to bude dobré a to dieťa mi to raz oplatí :slight_smile: pevne verim :wink:
20. apr 2015 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka tak dnes som si test nerobila... urobila som si este jeden vcera poobede, skusila som dlhsie neist na wc-ko, ale aj tak bol test snehobiely. Pri Lucke som mala na teste dusik uz 11 DPO a tiez poobede. Dnes som merala a mala som 36,65... ak by to blo tehu, tak je to nizke a na 17 DPO by uz aj po obede musel byt vidiet dusik.
Ale vazne tomu nerozumiem... min. rok sa mi toto stalo tiez par krat, ze zrovna v case, ked sa nam aj podarilo trafit do ovu, tak sa mi to takto poposuvalo. ked sme sa nesnazili v case pred operaciou a teraz pri ATB, tak cyklus krasny 27-28 dnovy. Ziadne vykyvy. :angry: :angry: :angry: Moje telo si zo mna striela a fakt ma to nebavi a presne kvoli tymto stresom uz ani nechcem snazilkovat! :rolling_eyes:
Ja som tiez pri Lucke spinila v 7tt rovno 1. aprila! Bola som v klude, brala duphaston a bolo dobre. Drzim ti palce a myslim na teba. Neboj, bude to dobre :slight_smile: :dizzy_face: A malo by to byt dalsie novembrove babatko do temy, vsak?
21. apr 2015 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. apr 2015 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , ach jaj, pevne nervy...a teda velmi prajem, aby to bolo tehu (aj ked to dvojciarkovo nevyzera :unamused: )
@kamilkka , a ty co ides po dvoch tyzdnoch, ci co :grinning: ....ako to leti vsetko .... dufam, ze su to posledne stresy, ktore si pocas tehu musis prezit :wink:
no a ja 4dc :stuck_out_tongue_closed_eyes: - no comment :rolling_eyes:
21. apr 2015 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga pevne nervy... hej presne tie potrebujem, uz ani neviem co chcem... radsej nech sa mi spusti mrcha... ale fakt uz nechcem snazilkovat!!! Ma to nebavi!!! :angry: :rolling_eyes: Ale asi uz dnes dostanem, lebo brucho boli a prsia uz nebolia... :pensive:
21. apr 2015 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , to stale aj ja vravim, ze ma to nebavi ... ale tak do sept. zatnem zuby ....ale ja uz ani neverim....a v podstate mi to jej jedno
21. apr 2015 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga pre mna by asi bolo jednoduchsie kaslat na to, nesnazit a zmierit sa s jednym dietatkom ako sa trapit a snazit o druhe. :confounded: Len skor kvoli mm a Lucke sa snazim snazit :frowning2:
21. apr 2015 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga @kamilkka tak mrcha prave dorazila... nerozumiem len jednemu... preco ma to moje telo tak natahuje???!!! :angry: :pensive:
21. apr 2015 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok