• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
@luga hej, maš pravdu... v bratislave je ta situácia zla, počula som o tom :unamused:
ešte sa možte presťahovať :wink:
a nejaka šanca odvolania alebo uvolnenia miesta nebude?
11. máj 2015 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka , este sme menili TP, aby sme mali aku- taku sancu ...a teda ja by som sa hned prestahovala
Povedali nam, ze mame napisat ziadost o prehodnotenie a zaradia nas do poradovnika, ale ked som pocula, ze len v petrzke nevzali 600 deti, tak ani nemam chut :rolling_eyes: ( akoze bez sance podla mna)
11. máj 2015 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :wink: :wink: :wink:
ozývam sa síce po veeeeeľmi dlhej dobe :grinning: :grinning: :grinning:
........... mám dovču, tak som sa rozhodla, že kuk čo nové na MK :slight_smile:
11. máj 2015 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@camelco no tak gratulujeme :wink:
šup šup nejake INFO :slight_smile: ako sa vam to podarilo? po akej dobe vlastne? čo to bude?
11. máj 2015 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka ďakujem :slight_smile:

podarilo sa to úplne prirodzene :slight_smile:
... po tých prognózach, že to normálne nepôjde :astonished: :astonished: :astonished: ... ale po veeeeľmi dlhej dobe, riešili sme to asi tak 6-7 rokov :slight_smile:

a čo to bude???? no predsa bábätko :wink: :wink: :wink:
11. máj 2015 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@camelco tak super! @zibi vidiš? zazraky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2015 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kamilkka jaj vidim ale deju sa inym nie nam :dizzy_face:
11. máj 2015 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evulka777 Manzelovi sa da pomoct ale je potrebne vysetrenie a osetrenie u mna na ambulancii. Hodne ludi uz u mna riesilo neplodnost a teraz maju deticky. Je vsak potrebne si precistit organizmus, odstranit odtial co tam nema byt a doplnit to co tam chyba. To je len v skratke zjednodusene povedane. Cely postup vsak detailne vysvetlujem pri vysetreni a osetreni na ambulancii.
S pozdravom Milan Pravda, Ambulancia Alternativnej mediciny a parazitologie, Poliklinika Liptovsky Mikulas
www.diacomsoft.eu
11. máj 2015 o 22:06  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco , veeelka gratulka, krasna sprava :dizzy_face:
Ja som niekolkokrat nakukla do tvojho blogu, ze co je s tebou, ci nemas nejake nove spravy :wink: ...tesim s vami, naozaj velmi :slight_smile:
11. máj 2015 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga no stitna zlaza hormony v poriadku....a zelezo hemoglobin na min hranici...presne na minimum a este mam pod hranicou haematocrit...a to sposobuje ze hemoglobin je na min hranici a to moje krvacanie ked mam mrchu...ale tak od vcera si pijem jednu salku kapsicky pastierskej...tak aby bola mrcha slabsia...nech sa mi upravy ten krvny obraz lebo takto otehu neotehu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :confused: :confused: :confused:
@kamilkka to som rada ze sa citis lepsie a to sa netrap to su hormony :wink: :wink: :wink:
baby co sa tyka snazilkovania...teraz len cakanie :wink: :wink: :wink: presne sme snazilkovali skoro tie iste dni ako pri damiankovi...akurat ked so robila ovu testy to mi vysiel pozitivny na 12,13dc?????? co som bola v soku...a 14,15dc uz negativny?? tak sme snazilkovali 2x 14dc...a 11,12dc vecer...no poviem vam baby nejdem si namyslat a tehu testy robit tiez nie...ale som sa smiala s kamoskou ze sme mali ovulaciu v ten isty den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a je maj lasky cas...presne v maji som otehu s damiankom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teraz iba cakat cakat cakat...ale no s tymi nasimi vysledkami necakam zazraky :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
@zibi moja drzkam palceky x x x x
12. máj 2015 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby ďakujem :slight_smile:
veď ja som tie vysnívané čiaročky // normálne rozdýchavala :astonished: :astonished: :astonished: asi tak prvé 3 mesiace a teraz už len 2 mesiace :wink:

@zibi .... nevzdávaj to .... motyka ozaj môže vystreliť
12. máj 2015 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dik baby
12. máj 2015 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 maji aj malo zeleza sposobuje abovulacne cykly takze bacha na to
12. máj 2015 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco a to len tak sa vam zadarilo ci si nieco speci robila?no vudim ze motyka moze vystrelit
12. máj 2015 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco gratulujem :slight_smile: nech ste zdraví
12. máj 2015 o 18:48  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenka1609 ďakujem
@zibi ozaj som nič pre to nerobila ... práve naopak, akosi sme sa začali s tým zmierovať.
.... ale tiež sme si povedali, že máme ešte 1. pokus a možno ho využijeme .... neskôr
.... a keďže taaaaaak dlho nič, a strašne som túžila po westíkovi, tak som si ho zajednala cez českú chovnú stanicu, v septembri, a v novembri som zistila, že som tehu ... takže v januári sme boli na výstave a dohodli sme si odloženie na tento rok :grinning: :grinning: :grinning: ... ďalší vianočný darček :wink: :wink: :wink: ......... možno zmena myslenia, možno pracovné vyťaženie a stres, október som mala neskutočne hektický, takže som ani vôbec na niečo také nemyslela :grinning: :grinning: :grinning: a vidíš .... motyka ... takže vôbec to nevzdávajte
12. máj 2015 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@camelco dakujem za povzbudenie..
ale tak mame hrozny spermiogram ... fakt hrozny a ja tu slnu imunitu ..stale daco .. a aj ja som sa s tym zmierila uz ze nebudeme mat prirodzene ..tak sa spolieham len na ivf .. amomentalne nic tak to neriesim.nejkao som sa asi tiez oslobodila..... a je to dobry pocit ..aj ked smutno cloveku stale je :confounded: boze ved dakto uz druhe tretie a ja stale sa k jednemu neviem dokopat :angry:
12. máj 2015 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi tak som sa na to pozerala aj ja :unamused: .... hlavu hore ... aj sa ešte niekam chystáte do nejakého centra?
12. máj 2015 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco som ti napisala do spravy
12. máj 2015 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco ale vam sa to podarilo prirodzene, že? Dobre som to pochopila? Po dvoch ivf...
13. máj 2015 o 05:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka presne tak .... úplne prirodzene :wink:
13. máj 2015 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majuska7979 , nech sa ti to podari dat do normalu nejako :wink:
13. máj 2015 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga a ty ako??
@camelco a ty si teda na tom uplne super wow ten cas leti uz 32tt wow :slight_smile:
14. máj 2015 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majuska7979 , ahoj, 1DC :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2015 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no co ty????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: to hadam nie?? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
no ja baby dnes 6dp...ako sa citim...sama neviem..som troska prechladnuta..tak sa mi troska toci v hlave... :confused: :confused: :confused: :confused: a nemozem sa dockat 9dp..vtedy testujem :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a musia tam byt //..lebo mna slahne
14. máj 2015 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , ved normalka, nie :sunglasses:
A to sa ti chce tak skoro testovat? By som to kaslala, kym by nemeskali
14. máj 2015 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga luka asi by som kaslala...ale neviem cosi mi hovori ze to tento mesiac vyslo...i ked nemam ziadne priznaky..pichanie v pobrusku..nic...ale cosi mi hovori ze je to tam :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: a to si hovorim ze neblazni maja..vsak vies z takym spermiogramom to je nemozne...ale cosi mi hovori ze to mohlo vyjst :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: preeto asi nevydrzim..a mam jeden tehu test co mi zostal z par mesiacov dozadu :grinning: :grinning: :grinning: tak ho pouzijem :grinning: :grinning: :grinning: a ak bude negativny tak proste sa pojde dalej :wink: :wink:
14. máj 2015 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majuska7979 , no ale tak skoro to nema velku vypovednu hodnotu,ked ti vyjde negat., tak sa budes zbytocne stresovat, ci :unamused:
14. máj 2015 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luga drzim prsty aby tam tie vytúžené // boli :dizzy_face:
14. máj 2015 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga prepáč, aby to nevyzeralo zle ... alebo že si robím nejaké žarty, bolo to adresované pre @majuska7979
14. máj 2015 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok