• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
autor
TO MY MáME TAK VžDY... po mrche ,,nažhavení,, a potom keď dojde plodné obdobie-unavení... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. okt 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme sa na to blbo povedané tento mesiac úplne vysrali.Ale v poho.Zas som si vybavila kopec potrebných vecí a lekárov. :slight_smile:
22. okt 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, holky. rada by som sa pridala k vasej prosbe o mimi.a dufam, ze pozitivizmus oddtialto nevymizne (ten ma k vam prilakal) Na konika chodim pozerat uz dlhsie, ale len teraz som nabrala odvahu sa niekam pripojit, je to super, ked clovek vie, ze nie je sam so svojim snazenim :slight_smile: a najde tu aj cenne rady...
22. okt 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vy ste sa vysrali, ja som sa nasrala... hladám lekára... bože to je ťažké...
22. okt 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

aj ja si objednávam :pensive: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. okt 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina my taky tak...po mrche jupi radost zo snazilkovania a ked pride ovu...ach okay, je tu ovu tak podme do toho... :zipper_mouth: asi to nabuduce spravime tak ze pred ovu zacneme riadne snazilkovat do vtedy nic :grinning:
22. okt 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nina choď k mojmu. :slight_smile:
22. okt 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no puska, ale to by znamenalo 10 dní minimálne bez sexu a to u nás nehrozí... :dizzy_face:
22. okt 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
simib kam chodíš??
22. okt 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
IP Ninka.
22. okt 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
, Vcera mi nikto neodpovedal ........baby viete mi poradit, zacala som od pondelka na 14 dc s ovulacnymi testmi, hned v pondelok mi vysli krasne palicky, rovnake ako testovacie, v utorok sa mi zda, ze bola este silnejsia ako testovacia a dnes som si robila poobede este pre zvedavost dalsi ovu test a bola stale krasna ciarka, ja to uz nechapem, ved ta doba na ovulacia je 24-30 hodin, prosim napiste mi vase nazory-dakujem :frowning2: :frowning2:
22. okt 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simib, môžeš prosím aj mne?
22. okt 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek - Tak mozno ze ty mas ovu 3-4 dni a preto ti ukazovalo tolko dni krajsne // palicky, tes sa a dufam ze ste sa aj snazilkovali :grinning:

Ninka- u nas to pripada len na 3 dni lebo ja zvyknem mat ovu niekedy uz aj na 10den :grinning:
22. okt 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to máš šťastie... :slight_smile: Ja mám mrchu max 5 dní a ovu 14. deň... :angry: nevadííí :wink:
22. okt 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a je to normalne, tak dlho - ved to je divne...
22. okt 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mam chut si kupit test, :angry: ale druha cast mojho rozumu mi vravi naco minat peniaze, nepride mrcha tyzden, to potom kupit test, neminula som uz dost :angry:
ale ked ja som taka netrpezliva, toto obdobie cakania na mrchu je nenormalne :angry: :angry:
a este by bolo aj tak skoro na test :angry:
22. okt 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale baby ja stale myslim pozitivne, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek v ovu testoch nejde o to ..ak ti vyjdu 3dni krasne II ze mas ovu 3 dni ale to ze hormon LH mas stale v tele :wink:
22. okt 2009 o 11:04  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus a co ti uz meska mrcha???

vrabcek nie ono moze to byt 3-4 dni, keby si si robila na wunsche meranie bt tak by ti to tiez ukazalo ze 3 dni su predpoklady ovu...

ninka- :wink: hlavne sa trafit do tych spravnych dni to je niekedy tiez zazrak... :sunglasses:
22. okt 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk do mojho albumu .... :wink:
22. okt 2009 o 11:04  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puska, zabudla som odpovedat, pred mrchou je dolu a tvrdy a tesne pred mrchou, tak den predtym trocha vystupi vyssie a trocha sa pootvori.
V tehotenstve zostava dolu, tuhy a zatvoreny.
22. okt 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puska, kdeze ma dorazit ta potvora jedovata :grinning: az v pondelok :sunglasses:
ale ja sa dockat uz nemozem :angry: :sunglasses:
a ty puska, ako dnes by ti mala dorazit nie???? dufam ze ju nedostanes, niekto to tu musi zacat tehulkovat :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
22. okt 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby dnes som mala nocnu moru :grinning:
snivalo sa mi ze som mrchu dostala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hovori sa co sa sniva to sa nesplni ale opak, to by mala neprist :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik blac, tak dne spozorujem moj krcok... :wink:
majus nie ja ju mam tiez dostat v nedelu-pondelok...ale este urcite dnes netestujem, ja so taky typ ktory lubi prekvapenia takze ked nedorazi do utorka-stredy pak testnem a kedze viem uz aky ma byt krcok pri tehu :wink: tak cheknem ten krcok....takze cakame spolu majus :grinning:
22. okt 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
problem je puska, ze ja nemam test :grinning: , radsej ziadny nekupujem :sweat_smile: lebo ako sa poznam to by som ho uz pouzila, by ma to hrozne lakalo :sweat_smile:
22. okt 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: dobre riesienie majus....odolavaj, neboj ak budes tehu tak ti to neujde...a ja dufam, ze bude uz niektora z nas...lebo to tu treba prelomit tieto lady a nakazit ostatne viruskami :grinning:
22. okt 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
ja som si trosku pospinkala....tak az teraz sa hlasim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ako tak citam,tak objednavok je uz habadeeeej :grinning: ....dufam,ze sa aj budu vybavovat.... :wink:
inak black...dakujem za opis krcku :wink: fakt si to namakane opisala :grinning: ,mas u mna jednotku s *....aj ked ja mam v tom riadny gulas....mne sa moj krcok zda stale rovnaky.... :frowning2:
22. okt 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooj luga :wink: ,vitame ta medzi nami.....a napis nam nieco o sebe :wink: ,aby sme mali aky-taky pojem s kym piseme....napr.kolko sa snazite,ci mas deti atd... :dizzy_face:
22. okt 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to teda mas pravdu puska, odolavam, ale poviem ti ze je to tazke lebo lekaren mam pred domom :grinning: :grinning: :grinning:
jedno je jasne cicusky ma uz zacali boliet, nie este hrone moc ale uz sa to zacina rozbiehat :angry: :sunglasses:
musi uz niekto tu otehotniet, lebo uvidite zacne jedna a potom za to zhufne naraz a kazda bude tehula :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus odolavajme spolu a tak nam to pojde lepsie a ryhclejsie :grinning:

luga ahoj vitaj medzi nami...no ako hovori kvetka napis nieco o sebe... :sunglasses:

kvetka ahooooj ty spachtos :wink:
22. okt 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok