• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

30. marca 2017 
dzou, dospeli vedia byt niekedy horsi ako deti ... :unamused:
11. dec 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechcela si ist s nim?
11. dec 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, vsak pojdem iba na pol hodku :sweat_smile: nejako to vydrzkame :wink:
ci sa mi zije???? no ani nemyslim :unamused: poviem ti ze radsej by som lezkala v postielke s mm a pozerala tv,
ale prezijem tak sa pekne majte a pekne snazilkujte :grinning:
11. dec 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no on isiel uz rano a ja som bola v robote a ona byva asi 2hod autom od nas tak uz sa mi neoplatilo ist za nim na druhom aute
11. dec 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, polhodinka to je nic, to je len na otocku, takze urcite vydrzis ... pa :slight_smile:
aha, dzou, tak to sa ti urcite neoplatilo ist ... ale vyhoda je, ze si mozes vecer robit, co chces :wink:
11. dec 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak presne :wink: :grinning:
11. dec 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co mas na plane? :slight_smile:
11. dec 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niiiiiiiiiiiiiic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len kukat telku a oddychovat a konikovat :grinning: mozno pride kamoska este neviem ma mi zavolat
11. dec 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj to su plany :grinning: ... a paradne ... ja by som napr. rada jeden den len tak v posteli lezala a spala a citala, ale mi je luto ten den takto "preflakat" - cista schizofrenia :sweat_smile:
11. dec 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj mne je to niekedy luto ale tak je zima a tma tak co budem robit :grinning:
11. dec 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
praveze nic, najradsej doma hrochnit :slight_smile:
ozaj, a aky velky mate domcek? a v ktorej casti?
11. dec 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dom je 2bedroom... cize 2 spalne kychyna a obyvacka a teda to je uz spojene v jedno :wink: a sme pri Sheffielde.. malokto to pozna
11. dec 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky akurat - ani velky, ani maly ... moja sestra tam pracovala ... ja som v uk nikdy nebola
11. dec 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne prisiel mangelik, tak idem ja, trosku sa pomojkat a porozpravat :slight_smile: ... krasny vecer :slight_smile:
11. dec 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pa aj tebe krasny vecer :wink:
11. dec 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko baby :wink:
12. dec 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas tu nik nieje :unamused: http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 ja dnes takto, uz mi to vyznacilo ovulku ale potom zmizla ak som dala ze so dnes vcera pila :sweat_smile:
prisli sme nejako po 12 a to som myslela ze pojdeme na pol hodky :confounded:
12. dec 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile: cez vikend tu takmer nikdy nikto nechodi - som si vsimla .... no teda, tak teraz bud z toho mudra :slight_smile:
bola dobra zabava?
12. dec 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luga, no konecne niekto :sunglasses:
no teraz mam byt s toho mudra, ak som nedala ze sme pili to mi hodilo ovulku na 10dc ale teaku prerusovanu ciarku :wink: takze uvidim zajtra
12. dec 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne dnes vyznacilo ovu, ale zase len prerusovanou ciarou - ako minule, neviem, preco si ff nie je iste mojou ovu nikdy :unamused:
http://www.fertilityfriend.com/home/2a2d73
12. dec 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ale hlavne, ze ja som si ista, ze? :slight_smile:
co mas dnes na plane?
12. dec 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslim ze ta ovulka bola jak fras :wink: dufam ze ste snazilkovali, my jako nahle sme dosli domov, to sme zaspali ako babatka :grinning:
najhaluznejsie je ze to bola rozlucka slovaka, mojho znameho, a moj manzel je hrozne hrozne na neho ziarlivy??? neviem preco lebo tolko krat som mu vravela ze ma nepritahuje, on je maly a taky troska okruhlejsi, a mna vzdy pritahovali vysoky a chudy chlapy :grinning: :grinning:
ale opili sa spolu ja s kamoskou, a bolo po probleme :dizzy_face: :dizzy_face:
12. dec 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zaspala uz hadam o desiatej, taka som bola unavena ...
nuz, ked si muz nieco vezme do hlavy, tak tazko mu to vyhovoris ...
12. dec 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim ta idem do prace :frowning2: akurat mi dnes zacinaju popoludnovky :confounded: ktore zo srdca nenavidim :rolling_eyes: dnes zajtra pozajtra :cry:
12. dec 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to mas tiez pravdu, ale ziarlivy pre taku doslova chuj....ovinku ??? :angry: ale to je plemeno chlapov, mozno si mysli ze ked on je poliak ze chcem nejakeho slovaka??????? nemam tusenie co mu chodi po rozume :confused:
12. dec 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu, nezavidim ... ja idem az zajtra - ale zato na tridsat hodin :confounded:
12. dec 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ti tiez nezavidim :unamused: a ak mi ovulka vyjde na teraz to neviem ci to stihnema, ale uz som sa zamenila s kolegynou, nech zacinam skor a skoncim skor :sunglasses:
12. dec 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si snad nemoze mysliet :slight_smile: - ved keby chces slovaka, tak si vezmes slovaka a nie poliaka ...
ja som rada, ze moj muz nie je ziarlivy
12. dec 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa nanho vrhni este pred odchodom do prace :grinning:
12. dec 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale on nebol, vzdy ked som rozpravala s kolegami z prace, proste nic, ani naznak ziarlivosti, ale Martin sa mu nepaci , asi sa citi ohrozeny :grinning: i ked nema preco, ale chlapi, vzdy si nieco najdu :grinning:
luga ja to viem ale moj chlap to nejako teraz nechape :grinning:
12. dec 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok