• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
Babky moj graf je vzdy krasny a v jedno rano to proste klesne.... v ten den dostanem mrchu mrchovatu. Co sa tyka spinenia , to sa spusti v priebehu dneska :unamused:
28. jan 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, to nemusi byt znak mrchy :wink: ale znak tehu, tak drzim palceky :dizzy_face: :dizzy_face:

mony ak sa nepodknes, budes riadne prekvapena, vsak?? :wink: :grinning: drzim palceky aj tebe :slight_smile:
28. jan 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus jasne my to uz berieme sportovo, ze nevieme kedy pride :grinning: :grinning: ...aj ked sa citim vobec nie na ovu ....sakris neviem co to je ale nemam pocit ze pride o par dni :frowning2: :frowning2:
28. jan 2010 o 09:09  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mony, sama vies ako tvoje telo reaguje, ale nechaj tam troska nadeje v srdiecku, nikdy nevies kedy motyka vystreli :wink:
ja viem ako sa citis, kukni na mna, tiez viem ze mrcha dorazi, ale uz chcem aby tu bola a nie aby ma tak natahovala :angry:
28. jan 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte... Black kašli na nejakých duchov, skús testnúť, normálne ja to už nevydržím za teba!!! :wink:
28. jan 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu, necudujem sa ze si zmenena ak mas v sebe 2 foliky :grinning:
28. jan 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vsetky ma jedujete!!!
Kym nie je mrcha, alebo teplota na ciare, tak nevesajte hlavky, zatial ste vsetky nadejne!!! Aj ty titu!!! Ovu pride a basta! :slight_smile:
28. jan 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina netestnem!!! :grinning: ved aj luga mala slabucku druhu ciarku a to bola 14 DPO.. ja si radsej este chvilocku pockam a budem verit, ze sa podarilo :slight_smile: ak by bol test snehobiely, tak by som bola strasne smutna :frowning2:
28. jan 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus no diky :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 09:12  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu nemas za co :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu, takze pamataj, tento mesiac to chce dvojcata, a hned 2 chlapcov :wink: extra radost pre manzela :wink:
28. jan 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jáj... No ja aj keď som mala biely som verila a hovorila si,že je skoro... Ale kurnik čo keď si z tých, čo im ukáže?? :slight_smile: Teda podla mňa by ti isto ukázalo, podla teploty usudzujem... Mne stúpla až 14 dpo tuším,tak ,,podozrivo,, :wink:
28. jan 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nina :wink:
28. jan 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, ja viem, ja som skoro testla uz vcera, ked som ju videla tak vysoko :slight_smile: ale nechcem to riskovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
este ta necham troska potrapit :wink: (aj seba) aj ked neviem ako dlho to vydrzim... pockam este ako bude vyzerat dalsia teplotka :slight_smile:
28. jan 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black este vydrz par dni aspon do mrchy :wink:
28. jan 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, jasne, vydrzim :slight_smile:
28. jan 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby moj krcok sa uz posuva hore tak mrcha tu je co nevidiet
28. jan 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska :frowning2: aj zmakol trocha??
28. jan 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este je tvrdy, ale vyssie, takze :wink:
nebojte baby ja to znesiem, vsak som na nu uplne pripravena :wink:
28. jan 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len aby ta neprekvapila :wink: ze si to v poslednej chvili rozmysli :slight_smile:
28. jan 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to by som sa nenahnevala ak by si to v poslednej chvili za zakrutov rozmyslela :grinning:
28. jan 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby...ja utekam od vas...mozno poobede dobehnem.....dnes mam volny den, tak chcem poupratovat :slight_smile:
prajem krasny dnik
28. jan 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak, tak ty mas dnes volno
ale mas super zavidim ti :wink: ale v dobrom ja mam volno od zajtra 3 dni cize predlzeny vikend :grinning:
28. jan 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zato dnes som v praci do 11vecera :angry:
28. jan 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som chcela byt doma... by som trosku poupratovala, potom si vylozila nohy a zobrala nejaku dobru knizku...
inak nam tu v BA riadne nasnezilo dnes :slight_smile: krasne je vonku :slight_smile:
28. jan 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tiez by som to brala mi tu mame riadne zamracene v londyne :confounded: :angry: ale to nieje nic nove :grinning:
28. jan 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky...ja idem dolu, takže do dvoch dní čakám mrchu....už som aj začala trochu špiniť, takže sa tu dlhšie neuvidíme, kým ma to neprejde...občas nakuknem ,aby som vedela, ktorá z vás bola úspešná..všetkým Vám budem držkať paľušky... :wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6
28. jan 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nesiel mi net.....
katka ja si tiez myslim ze ovu bola skor ako vyznaci ff asi zajtra
taky tlak vo vajecniku som mala v sobotu nedelu- takze pochybujem ze bola az utorok
ale je to jedno hlavne ze bola...
28. jan 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavus, to mi je luto :unamused: :unamused:
28. jan 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavuli, a taky si mala krasny grafik :frowning2:
28. jan 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok