• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

12. januára 2017 
autor
ALe nechápem... Naša stará zostava je stále bez výsledku (okrem mňa) Kvetka,black, katka, adulka,dzou.... :frowning2:
5. feb 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim ze asi poctivo studujete staru temu :grinning:
5. feb 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, veru, stale to tu viazne ... zeby pomohla nova tema? :wink: :grinning: ... ale nie ...
5. feb 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie majuska ja som stale tu... :wink:
5. feb 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze nie kazdy studuje, ja akurat pijem kavicku, no ak sa to da nazvam kavou, inku, bezkofeinovu :grinning: lebo ja pit normalnu kavu nemozem,lebo bude mnou trepat ;)
5. feb 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vazne maji? :grinning: ja pijem len jednu kavu denne a to rano si urobim a pijem ju cele doobedie v robote... potom po tej 12stej uz pijem len caje.... :grinning:
5. feb 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja trosku pozeram - ale uz teraz len koniec temy
ako trepat, majus? ... mne kava nerobi absolutne nic,len psychologicku ju potrebujem rano "na prebudenie" - ale inak som schopna po nej aj zaspat
5. feb 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja milujem vonu kavy, oooo boze hmmm, ale ked vypijem to pi je potom tak divne, srdce rychlo bije, ...adt takze to uz radsej neskusam :grinning: tak mi mm kupil taku detsku kavu to mam aspon pocit ze pijem kavu :grinning: ono je to urobene zo psenicnych zrn alebo nieco take :grinning:
5. feb 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ...ano poznam inku..sestra ju pila ked bola tehotna myslim... :grinning:
5. feb 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ty by si mala robit v praziarni - to by si s akym nadsenim chodila do prace :grinning:
5. feb 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jak som vypila tu normalnu kavu ked som bola hrozne unavena, to som zaspala ako babatko :grinning:
5. feb 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nebola by som proti luga :grinning:
5. feb 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale asi nejaky efekt ta kava predsa len bude mat, lebo ked som na dvadsatstvorke a si ju rano v praci nedam, tak som ako mechom udreta ....
len kolko by ti to vydrzalo, majus :wink:
5. feb 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi nie dlho :grinning:
5. feb 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez si myslim, ze po par mesiacoch by si kavu ani citit nemohla ... a zacali by ti vonat lietadla :wink:
5. feb 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tie lietadla to mi uz smrdia a dnes bude velmi velmi tazko, vsetky lety su plne, ale v sobotu to zas bude lazo plazo, lebo budeme mat o 3 lety menej :grinning: takze idem do duty free si kupit sampon, nejaky blistek na pery, ...proste babske nakupy :grinning:
5. feb 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, tak to este dnes vydrz, ja mam volny vikend, tak sa uz tesim - praca hadam rychlo ubehne, aj ked posledne dni sa vlecu, lebo nechodi teraz vela pacientov, ale prezijem a zajtra ideme na ples - bude sranda, nevieme tancovat a ja sa neviem ani nalicit :sweat_smile: - tak hladam nejake typy a ked nie, tak sa zajtra poobzeram po nejakom salone
5. feb 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeej, aj ja chcem ist na ples, je to super, hlavne ak si tam s nejakou bandou, ale neboj tam niekoho spoznate, ale by som si sla s mm zakrepcit :grinning:
5. feb 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby moja znama ide mat svadbu v auguste, a bude mat taku istu zivu hudbu ako sme mali my :grinning: proste hrozne hrozne moc chcem ist na tu svadbu :wink: ale co ak otehotniem??? :confused:
5. feb 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Káva? Keď si ju nedám, hneď ma bolí hlava okolo obeda.. :unamused: takže musím, mám velmi nízky tlak. Lekár povedal,že možem,jednu denne, max dve si dám.
5. feb 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem tam poznat par ludi - spolupracovnikov mm
majus, ved mozes ist aj tehu na svadbu, nic sa nedeje :slight_smile:
5. feb 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, ja ja mam nizky tlak, ale kava mi ho nedviha ... jo, myslim, ze jedna sa v poho moze v tehu
5. feb 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, no ja viem, ale neviem ako si doletim domov, :confused: ak dobre ratam, ak by sa to podarilo tento mesiac, to by som bola v 7mesiaci, a neviem ci by som mohla letiet v takom vysokom stadiu ??? :confused:
5. feb 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale haluz rozoberam veci o tehu ak tehu niesom :grinning: uz mi totalne sisi, ale proste ja by som uz kupila letenky, ale ak by sa podarilo to uz nepoletim :confused:
5. feb 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde je kvetka baby?? a black??
5. feb 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, som nevedela, ze je na Slovensku ... no, to uz by si asi nepoletela
no a co, kludne rozoberaj, ved s tym treba ratat ... :wink:
5. feb 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemtusim
5. feb 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no oni idu mat svadbu na svk :grinning: a velmi velmi by som chcela ist, uz som nebola hrozne dlho na svadbe, budem tu v anglicku jedna kolegyna sa vydava, ale to neni ako nase super slovenske svadby :grinning:
5. feb 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam asi vacsinou malinkate svadbicky s pohostenim - skor "zurky", ze?
5. feb 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skor tie zurky, a neviem ci aj pojdem, moc sa mi nechce :angry: ja si radsej pojdem na svk, tak uvidime :grinning: musim kuknut do pravidiel lotu, do kolkych mesiacov tehotensktva sa moze lietat :grinning:
5. feb 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok