• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
tie by si mala mat v malicku ... :slight_smile:
5. feb 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tie nase hej, ale kazda firma ma ine pravidla, takze musim kuknut tu poslku firmu :wink: nie vsetky pravidla platia pre kazdu letecku spolocnost :wink:
5. feb 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este pockam tento mesiac, ak bude mrcha bookujem letenky :wink:
5. feb 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vazne? ale pre tehotenstvo by to malo byt podla mna vsade rovnako - to by sa malo brat uz zo zdravotneho hladiska - rizika a tak .... tak teraz neviem, ci ti priat tu mrchu alebo nie :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kazda spolocnost to ma inne, napriklad teraz co som pocula neviem ci to je ryanair, alebo easyjet, nechcu dovolit detom mladsim nez 3tyzdne lietat, a u nas to je normalne, take novorodeniatka lietaju
5. feb 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga tiez sama neviem, vies, :grinning: chcela by som babo, ale tiez chcem ist na svadbu :grinning: , teraz to je 50na 50 :grinning:
5. feb 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi zle skusenosti .... a to kto uz s takymi mrnusami lieta? ja by som nesla ...
5. feb 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aspon ti bude jedno, ci dostanes, alebo nedostanes ...
5. feb 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga vies kolko krat vidim take male mrnusy, ale je rozdiel u nas sa leti 50min do 1.20, takze niesu to dlhe lety, takze to sa asi tiez zohladnuje :wink:
kolko krat som take male drzkala na rukach, matky casto same lietaju a musia zlozit kociar pred nastupom do lietadla to nam davaju male na ruky, boze take su krasne a vonavucke :grinning: :dizzy_face:
vcera som drzala take asi 9mesacne, take zaspate bolo a potom sa tak krasne usmialo :sweat_smile: z deti som namakko :dizzy_face:
5. feb 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ako hovoris, aspon nebudem sklamana ak dojde mrcha :grinning:
5. feb 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej :dizzy_face: ... to uz by sa ti mohlo prilepit :wink:
no, ja uz by som bola teraz rada, nech je marec a pride mrcha a nech uz som v normale a viem na com som ...
5. feb 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj, musim prchat do prace, ved uz zmeskam, som sa zabudla, krasny den zelam :slight_smile:
5. feb 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no papap luga,
a pekny dnik v praci ja uz tiez sa pomaly obliekam :wink:
bodaj by sa to namna nalepilo :grinning:
5. feb 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemozem tomu uverit tu nik nebol od vcera waw
6. feb 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahoj, majuska, sa necuduj, ved je vikend :wink:
6. feb 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok ale od vcera nik???????? :confused:
ako uz mas volno luga, alebo pekne v praci
6. feb 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga nevydrzala som keksik bol vcera vecer :grinning: respektive obydvaja sme sa na seba vrhly ako pijavice :sweat_smile: :grinning:
6. feb 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo, a takmer vsetci mrskuju alebo maju tesne po, tak asi "smutia" :unamused:
ja som doma, zachvilku hadam pride aj mm a nieco podnikneme, no a vecer je ten ples .... som rada, ze nie so v praci, lebo povodne som si myslela, ze budem mat nejaku dlhu sluzbu, kedze som sa min. tyzden "flakala" v nemocnici :sweat_smile:
6. feb 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no pekne .... len zavidim :grinning:
6. feb 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga super, ale mate super, hned by som sa k vam pridala :grinning:
a no asi mas pravdu, black tu uz hrozne dlho nebola :confounded: ,...neviem co sa s tymi nasimi babkami stalo :unamused:
asi potrebuju cas, no to im ho dame nie :wink:
viem osobne co blacky asi preziva, ja som to mala v decembri, ale januar som sa na to pripravila :wink: a teraz prezijem tiez mrchu lebo viem ze budem moct ist na svadbu :grinning:
6. feb 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, ze dame :wink: ... ja som si tiez myslela, ze sem nebudem moct prist, ale nakoniec mi to dost pomohlo, ze som prisla a som sa "vyzalovala" ... ved ano, kazda sa vieme vcitit, lebo prezivame rovnake "bolesti" :frowning2:
6. feb 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze luga, mrcha moze dojst aj najblizsie 3mesiace, co sa riadne vytancujem na tej svadbe :grinning:
6. feb 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ...super, nebudes sa stresovat, to ti bude sveta zit :wink:
6. feb 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, viem ja som to prezivala v decembri, a poviem ti mrchu som si presedela domka bez pc a potom som musela nakuknut :wink: proste clovek sa vyzaluje a hned sa citi lepsie :wink:
uz si si vybrala saty na ples??
6. feb 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga rozhodla som sa ze meriam iba do ovulky a potom mi je to jedno, potom uz merat nebudem :wink:
6. feb 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne, vsetci tu su hrozne zlati a vzdy sa najde niekto s optimistickou naladou a to je nakazlive ... som rada, ze som nasla takuto stranku :dizzy_face:
ja ked zacnem opat meriat, tak tiez budem len po ovu ... lebo potom to je strasna nervozita
saty uz mam ... vzala som si z domu - sestrine zo stuzkovej - akurat teraz skusam licenie - ja som na to strasne lava, ale nieco sa uz na mne crta a asi to takto spravim aj vecer ... este aby sa podarilo spravit nieco na hlave a uz budem spokojna - dufam, ze aj mm :grinning:
6. feb 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, no a akej farby su saty, ..styl???
no s malovanim by som ti pomohla, ak by som bola u teba, ale urcite to zvladas, som si ista :wink: a milujem ak sa mi niekto hra z mojimi vlasmi, ale zas neznasam ak mam sebe sama robit lebo zad nikdy neviem riadne urobit, ale ja to hlavne vyrovnavam tie moje vlny :grinning: takze to nieje take zlozite :grinning:
a som si ista ze tvojmu mm sa to bude pacit :dizzy_face: :dizzy_face:
6. feb 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slabo modre, take padave ,dlhe, satenove s hrubymi ramienkami a na tom je este taky krajkovany cierny diel s kratkymi rukavmi dlhy asi po zadok - neviem, ci sa to da predstavit :grinning:
majuska, nezvladam, ja sa vobec nemalujem a na vsetky prilezitosti ma vzdy niekto licil, ci uz sestra, spoluziacka, alebo kozmeticka, takze neviem, neviem :unamused: ... ale mm povedal, ze ma zmaluje :grinning: :grinning: :grinning:
ja mam tiez vlny, ale nebudem vyrovnavat, radsej nieco strapate- to mam radsej a je s tym menej prace :wink:
6. feb 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no viem si ich predstavit, tak budes dnes tvojho mm princezna :dizzy_face:
licenie, no jak uz sa ti ponukol tvoj mm ze ta zmaluje to myslim ze uz probem nemas :grinning:
no ja radsej vyrovnavam, proste pri mojich vlasoch, nonstop su dupkom, troska naprsi, vlhkosti, aj ked ich zopnem to vzdy si nejake vykuknu, takze ja radsej vyrovnavam :grinning:
6. feb 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tiez si myslim, ze je po probleme :grinning:
ja uz som si zvykla na "neucesany styl", lebo ja fakt nemam nervy na upravu - som rada, ked ma kadernicka dobre ostriha a je po probleme
no ale ty asi musis na letisku vyzerat dobre, reprezentativne, ze? :wink:
6. feb 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok