• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

12. januára 2017 
vidim ze ste sa vsetky vyparili
:confused:
11. feb 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, tak oneskorene dobru chut, tak ja som konecne dovarila - halusky - uz len umyt tu haldu riadu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga tak navarene, polievocka sa vari a asi budeme musiet ist do obchodu neskor lebo nemame chleba :rolling_eyes:
11. feb 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga vsimla si si ze babule tu uz nechodia tak pravidelne ako kedysi :confused:
dnes som sa dozvedela ze kolegyna si ide ta v praci antikoncepciu ale tu taku co ti vlozia pod kozu na ruke, na 3roky :confused:
11. feb 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obdivujem ju lebo mi vravi ze ked uz ju nebude chciet to jej ju vyberu a budu skusat babo takze nemusi to byt na 3 roky :confused: cudujem sa jej, lebo ako sama vies, babatko nieje tak lahucko mat ??
11. feb 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co varis ty?
11. feb 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pritom vidim ako pozera na male deticky a viem ze by urcite chcela, :confused:
11. feb 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, ja by som ti chlieb poslala, my mame plny mrazak :grinning:
no, vsimla, je to tu prazdne, asi to uz nikoho nebavi ....
mmm, tri roky je dost dlha doba - sice ked sa to da vybrat - niektorym nerobi problem otehotniet, tak mozno ona je z tych
ja som hak nikdy nebrala a vidis, aj tak mam same problemy ...
11. feb 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este ona berie nejaku specialnu, ked ju brala 3 roky to nemala 3 roky kramy, potom do teraz 2 roky nebrala ziadnu a od dnes isla zalozit tu znova na 3 roky :confused: ja si myslim ze to riadne rozhadze zensky system ak nemas mrchu tak dlho ?? nemyslis??
mozno jej muz nechce, ktovie ... alebo maju iny problem ....
myslim, ze hak je svinstvo
11. feb 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga no ani ja som ziadnu nebrala, ale ona mi sama hovorila ze ona si mysli ze tak lahko deti mat nebude ??? :confused: a ak nejake budu to ze by bolo super mat dvojicky by mala hned 2
11. feb 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak tomu uz potom velmi nerozumiem, kazdopadne je to jej rozhodnutie, tak asi vie, co robi ....
11. feb 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko ma rokov?
11. feb 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no viem ze teraz idu mat svadbu za 4 mesiace, tak sa jej troska divim ale vravela mi ze jej vychadzaju kramy na svadobny den, takze ktovie?? mozno to chce hlavne aby nemala mrchu :confused: vsak jej to je aj tak jedno tu sa sa antikoncepciu neplati
11. feb 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je o 2 mesiace starsia cize ma tak ako ja 24 rokov
11. feb 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by boli lepsie tablety, ved tie tiez moze davat bez prestavky na ms ... nic sa neplati? takze stat podporuje "nerodenie deti" ? zaujimava politika...
11. feb 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
troska som bola v soku lebo som si myslela ze chcu babo, tak rozpravala o detoch a este jej super kamoska ked to pocula, to ale emma vsak ty chces mat deti ?? tak predpokladam ze tiez bola v soku :confused:
11. feb 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no luga, tu to je zadarmo,
aj ked sa ti stane nehoda to ti daju tabletku po zadarmo :sweat_smile: proste tu ma privela mladych bab deti preto to asi tak zariadili
11. feb 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ako hovoris to jej rozhodnutie len nech potom neplace
11. feb 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi chcu, ale neskor :wink: .... treba sa jej spytat, mozno ti povie nieco blizsie .... a o tebe niektora kolegynka vie, ze snazilkujete?
smutne :frowning2: ... da sa to riesit aj inak ... trocha "osvety a vychovy" by nezaskodilo :frowning2:
11. feb 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nechcem sa moc vypitovat proste je to jej vec,
a o mne to nikto nevie ze sa snazime, vedia ze by sme chceli zacat od decembra ked uz bude domcek skonceny aj to ak bude skonceny :confounded: tak dufam ze nam to bude stacit aby sa nam podarilo do leta buduceho roka :dizzy_face:
11. feb 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, mám odhrabane...tu je tak krásne, hneb by som šla niekam na prechádzku... :grinning:
11. feb 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu, majuska, to sa uz musi podarit, ved je to vyse roka
balambi, aj tu je krasne :grinning: .... inak dnes rano, ked som vysla von, tak ma napadlo, ze uz by mohlo prestat snezit - to bola taka prva myslienka, ale potom som bola rada, ze snezi, mam rada zimu :slight_smile:
11. feb 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a balambi, dufam, ze si nepouzivala hrable :wink: :grinning:
11. feb 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuška, musí sa to podariť, ved v lete máme stretávku pri kefe :grinning: :grinning: zabudla si??

luga :grinning: :grinning: ale bol by to zaujímavý vzor :grinning:
11. feb 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis, balambi,ja som skoro zabudla :grinning:
veru, taky by nemal nikto , len by ta nikto nesmel vidiet, lebo by si tukali :slight_smile:
11. feb 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no balambi skoro som zabudla o nasej stretavke pri kefe dobre ze si mi pripomenula
11. feb 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len ešte musíme na tých bruškach popracovať... :grinning:
11. feb 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi to teda musime :sunglasses: :sunglasses:
11. feb 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok