• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

23. marca 2017 
vyhrali smeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, radsej nieeee... ja budem testovat jedine, ak sa teplotka bude este 14 DC drzat hore... po minulych skusenostiach :unamused:
25. feb 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak - ja pred termínom mrchy netestujem. A keďže vždy mrcha dorazila, tak som ešte netestovala nikdy. A keď už, tak chcem vidieť neodškriepiteľný výsledok a žiadne duchy. Takže ak testovať, tak najskôr 17-18 DPO. Mne nerobí problém počkať si. Ja som trpezlivý človek :slight_smile:
25. feb 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak tak som aj myslela babizne.....ja som sa tiez este nikdy nedopracovala k testovaniu :grinning: a aj teraz chcem testovat najskor nedelu.....ak bude teplota hore....hm?
vyhrali sme!!!! :slight_smile:
25. feb 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko kocky,
drzim vam taaaaaaaaaaaakto palceky, aby ziadne klesacky neboli.

tu je moj grafulik http://www.fertilityfriend.com/home/2ae39f
25. feb 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak, tak ak to vydržíme, tak potom sa môžeme spolu s blackrose dohodnúť na testovačke :grinning:
25. feb 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj hadasah,

čo nové u teba???
25. feb 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony80 - pekný grafík :wink:
25. feb 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hadassah...presne...ak vydrzime, ale aspon jedna z nas musi!!!!
mony....pekny graf...skoda,ze si mala ovulku neskor, mohli sme byt na tom rovnako :confounded:
25. feb 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tinipini - u mňa je všetko po starom :slight_smile: zatiaľ 7. cyklus od vysadenia HAK. Ale dala som si rezervu ešte do decembra 2010 - to už dovŕšim 33 rokov a ak sa dovtedy nič neudeje, potom to začneme riešiť vážnejšie. Zatiaľ teda len skúšam, meriam, netestujem a tak. Pohodička. :slight_smile:
25. feb 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem ja pracovať. Ahojte zajtra ráno.
25. feb 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sa snažíme už 2,5 roka, dnes som 29 dc, zajtra idem na krvičku, uvidíme :wink:
nech sa Vám všetkým rýchlo zadarí
25. feb 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko... :slight_smile:
25. feb 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj hadassah....
tinipini...ty mas dve deticky a teraz sa uz 2,5 roka nedari? :confounded: a aj viete,v com je problem?
25. feb 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Ninka tehula :grinning:
25. feb 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

Slovenskoooooooooooo :grinning:
25. feb 2010 o 08:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Evitka...... :grinning:
vidim,ze vsetci zijeme hokejom :grinning:
25. feb 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu s vami dnes nebudem, do obeda urcite, po obede este neviem... mame konferenciu, tak som cely den tam, aj teraz tam uz vsetko pripravujem, tak sa s vami zatial lucim .... potom si vas docitam :slight_smile:
25. feb 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa maj krasne Black .....
25. feb 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano, dievcata .... juuuuj, pekne grafiky-hned ste mi pozdvihli naladu a normalne zacinam byt nervoznejsia ako vy :grinning: ... ja som sa dnes zase v praci nedostala k meraniu, bo som o stvrtej ordinovala :confounded:
a musim sa priznat, ze som nevidela ani jeden hokej. zapas - a to som predtym vzdy zvykla pozerat a fandit, ale tento cas, ze sest hodin, je otrasnyyyyyy
25. feb 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som z kazdeho zapasu videla len prvy tretinu....potom som utekala do prace a v kancli mame pustene radio :grinning:
Luga...mne sa klepali ruky, ked som si "tam" davala teplomer a este viacej, ked som ho vyberala :grinning:
a to som merala o pol hodinu skor, lebo som nemohla ani dospat :slight_smile:
25. feb 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a s Kanadou hrame z piatka na sobotu 3.30 rano!!! :astonished:
25. feb 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Black... :wink:
Adi to ty si tiež tehula!!! :grinning: Bolo načase!!! :grinning:
25. feb 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka...neni som.....preco si si taka ista? :grinning:
25. feb 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, to ti verim, hotovy "adrenalinovy sport" ... ale tentokrat to musi aspon jednej z vas vyjst - hrozne drzim palce, aj na nohach :slight_smile:
nooo, zapas s kanadou by som si mohla pozriet, mam volny vikend, tak to by sa dalo a domov dorazime aj tak niekedy o polnoci
ninka, ahoj, pekne si to povedala :grinning:
25. feb 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste vsetky take zlate....esteze vas mam.... :grinning: nikomu inemu sa nemozem o svojom grafe zdoverit :grinning:
25. feb 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Luga... :wink:
No ak nie si istá, poisti... (test) :grinning: Také teplotky si ešte nemala, niečo sa deje... :wink: Hladkaj si bruško pekne a pozitívne mysli, nech sa v kludne ,,zakusne,, do teba... :wink:
Joj babule,zas ma neposlúcha žalúdok... :frowning2: Poslednú dobu nejak často... :zipper_mouth:
25. feb 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vobec som si neni ista....testovat chcem v nedelu, ak dovtedy nepadnem..... :slight_smile:
Ninka...aj mne je strasne zle od zaludka :cry: len neviem, ci z jedla, ci z tehu :grinning:
25. feb 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, ste tehu, tak je vam zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a preco sa nemozes nikomu zdoverit s grafom? moj mangel by uz sondoval :grinning:
25. feb 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Juj adu, ak budeš z tých, čo ,,raňajkujú,, na dvakrát a na WC,tak to ti nezávidím... :frowning2: Ja som mala šťastie,že mne bývalo zle len nalačno keď som bola... A teraz vlastne tiež,ale len sem tam...
25. feb 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok