• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

22. januára 2017 
autor
Evit to by si vážne urobila? (myslím ten zákrok) Život je nevyspytateľný, nikdy nevieš, či tento muž je tvoj posledný a teda aspoň ja rozmýšlam tak,že keby náhodou mám iného muža, určite by som mu chcela dať dieťa (naše spoločné), takže ja by som to nikdy neurobila... :unamused:
A chlapi nemajú nejakú možnosť ,,podviazania,, a následného ,,rozviazania,, ? ALebo zamrazenia spermii??
RAdšej nech to rieši chlap, nie? Aspoň niečo by pre nás mohli spraviť... Všetko je na ženách... :angry:
5. mar 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina urobila, aj po tomto zakroku sa totiz da otehotniet umelym oplodnenim
5. mar 2010 o 13:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no evitka, tiez by som to zvazila :confused:
5. mar 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina ja nemyslim na to, ze by v mojom zivote mal byt niekedy iny chlap, ja som v tomto dost ina, ak by sa nieco stalo, iny uz nebude
5. mar 2010 o 13:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale to je vsetko na tebe evitka, vsetko je v tvojich rukach a nikto ta nebude odsudzovat co urobis :wink:
proste je to na tebe :wink: si dospela osoba a vies co chces, takze rob co uznas za vhodne :wink:
5. mar 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazdy ma na to iny nazor, v mojom okoli je dost takych bab ktore si to dali urobit aj kvoli tomu, ze im uz napr dalsi porod kvoli cisarskym neodporucali a tak
5. mar 2010 o 13:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Podla mňa sa nedá vžiť do tej situácie... To nemožeš povedať... ALe tak ja sa nechcem hádať, je to len moj názor... :unamused: (samozrejme v tomto momente svojho muža milujem nadovšetko,ale koľko takých bolo,že ano...) :wink:
5. mar 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina je to vec nazoru, niekto to odsudzuje, inemu to vyhovuje a tak je to aj so vsetkym ostatnym
5. mar 2010 o 13:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evit to je iné samozrejme, keď ide o život (pri cisárskych...)

Inak to už čo je, keď sa dajú zamraziť embrya... To je otázka času, kedy zamrazia aj človeka a rozmrazia o 1000 rokov... :fearful:
5. mar 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina ja tiez neviem v akom stave bude moja maternica po druhom cisarskom
5. mar 2010 o 13:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tiez do takeho zakroku nesla ... a potom UO? :unamused: ee ... a okrem toho, musia byt splnene nejake podmienky, aby ti to lekari spravili, nie?
ja sa tiez nehadam, len vyjadrujem nazor a samozrejme vsetko je to tvoja osobna vec
5. mar 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga u nas staci, ze mas 2 cisarske a pri druhom ti to uz urobia ak chces alebo ti to navrhnu oni ak maternica nie je v dobrom stave na 3. tehotenstvo
5. mar 2010 o 13:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak to som nevedela o tych cisarskych ... vedela som nieco o veku a pocte deti....
a urcite budes rodit cisarskym?
5. mar 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa dost bojim aj tohto tehu tak od 6. mesiaca ked uz sa bude brusko riadne zvacsovat a jazva na maternici natahovat, aby neboli nejake problemy
5. mar 2010 o 13:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ano urcite budem rodit cisarskym, to mi uz lekar povedal na zaciatku
5. mar 2010 o 13:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evit ja som nevedela,že cisárskym si rodila a ideš znova... A prečo už teraz vieš,že cisárskym?? :fearful: Nie Božechráň, ja také ženy neodcudzujem, práve naopak... :wink: Len ja by som nikdy proste...
5. mar 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina, no lebo este nebudem mat odstup medzi cisarskymi ani 2 roky a tlak mi znova hapruje, na tejto poradni som ho po 2 rokoch mala prvy raz dobry, ale s pribudajucimi tyzdnami sa to bude zhorsovat, ja som mala pri Adamkovi preeklampsiu, zacalo sa to 2 mesiace pred porodom
5. mar 2010 o 13:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj preto nebudu radsej riskovat, ze by sa nieco mohlo stat
5. mar 2010 o 13:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj, evitka :unamused: ... tak to si si pekne "uzila" ... budem drzat palce, nech to dobre dopadne a ziadna preeklampsia
5. mar 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na Slovensku je odporúcané 2 porody cisárskym rezom... ale napr. v USA je bezné, ze zena aj 4-5 dieta rodí cisarskym.... ide o to, ze uz aj technologia cisarakov sa zlepsila, jazvy su mensie a ak je maternica v dobrom stave a jazva zhojená, nie je problém.... Síce sú tam riziká ako pri kazdej operácii - narkóza, zápal rany atd., ale medicína stále napreduje....
5. mar 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga no veru, to ze zena otehotnie este nie je ziadna vyhra, ale netreba na to mysliet
5. mar 2010 o 13:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ano, ked sa to dieta narodi zdrave, tak je to hotovy zazrak
dobre, idem makat, prajem vam krasny vikend :slight_smile:
5. mar 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe luga :grinning:
5. mar 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga napodobne :slight_smile:
5. mar 2010 o 13:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evitka nechápem... Ja som mala tiež preeklampsiu, tiež posledné 2 mesiace (tlak, opuchy, bielkovina v moči), ešte som mala do toho aj hroziaci rozpad panvy (zväzovali ma plachtou) a rodilla som normálne...
To ma ani nestraš... Nikde som nečítala,že pri preeklampsii musí byť cisársky... :confused:
5. mar 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina u nas sa pri preeklampsii rodi len cisarskym, lebo je to ohrozenie zdravia matky a aj miminka, je to normalne diagnoza na cisarsky, ja ked som prisla do porodky som mala tlak 160/110
5. mar 2010 o 13:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale asi to zalezi aj od toho aky stupen preeklampsie je
5. mar 2010 o 13:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale dost uz radsej zase o vselijakych problemoch :wink:
5. mar 2010 o 13:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne....dost uz :grinning: nestraste ma :grinning:
5. mar 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetky budeme zdrave a budeme mat zdrave deticky a hotovo
5. mar 2010 o 13:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok