• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

23. marca 2017 
dobre ranko babulky .....takze som 9 dnova tehulka http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f
17. mar 2010 o 07:42  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu, super, vyzera to dobre podla mna... :wink:
okno, keby si mala tak pravdu :wink:
17. mar 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk albumik co myslite ...neostane to len pri dusikovy ??? :wink: zeby sa pomalicky sen stal skutocnostou..stale tomu nemozem verit ach jaj :wink:
17. mar 2010 o 07:43  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko,

titu to nie je dusik, to uz je ruzova ciarka, parada :dizzy_face:
17. mar 2010 o 07:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu...to je super grafik...blahozelam...
17. mar 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pocujte, zajtra vstavam snad aj o hodinu, mozno aj o viac skor ako zvycajne, ma vobec vyznam merat BT?
17. mar 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja netusim, citala som, ze kazda hodina skor je o stupnik menej...mozes si zmerat a ono ti to tam potom vyznaci inak...troska, kedz udas ten cas, kedy budes merat
17. mar 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu.... ty mas pozitivny test? jeziiiiiiiiiiiiiiiis, super, tesim sa s tebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. mar 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit ano je to ruzoveeee :wink: dakujeeeeeeeeeeeeem
17. mar 2010 o 07:45  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, sak uvidim co to urobi... aj ten cas zadam... len ma stve, ze prax mi to takto pokazila moje bezne meranie a to sa mi stale darilo merat rovnako
17. mar 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurnik, to je ako keby som si za dva dni robila testik a bol pozitivny, to si ani predstavit neviem :grinning:
keby som mala nejake priznaky tak by som asi nevydrzala a spravila, lenze to sa mi uz stalo a vzdy bol negativny :confounded:
17. mar 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
izabelka este to nenazyvam pozitivny ale pekne k nemu slape :slight_smile: :slight_smile:
17. mar 2010 o 07:52  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu, ale kde, pozitivny je, je tam predsa ruzova ciarocka, ja osobne, ked som takto skusala, som mala vzdy biele a keby bola ruzova ciarocka tak skacem meter dvadsat :grinning:
17. mar 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babenky....
vitam nove snazilky :slight_smile: Black, mohla by si si poradnu otvorit :slight_smile:
TITU!!!! to je krasna ciarka, ziadny duch !!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: gratulujem!!!!!!ani nevies, aku mam radost!!!
:grinning: takze tie virusiky, co som ti posielala, ked si mi pomahala s fotkou urcene specialne pre teba ti mozno pomohli :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. mar 2010 o 07:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka dakujeeeeeeeeeeeeeeeeem za virusiky ....

evit....krasna postielka :slight_smile:
17. mar 2010 o 08:01  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu a kedy robis dalsi test?
17. mar 2010 o 08:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka......ta je uzasna, krasna, genialna....aj ja taku chcem :slight_smile: za akych podmienok ju poslu na SK? kolko sotji preprava?
17. mar 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduli musis to, ale zaplatit cez paypal, teda musis mat embosovanu platobnu kartu a potom sa zaregistrovat na paypal, preprava je 29€ a dojde to DHL
17. mar 2010 o 08:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasna postielka, faaaaaaaaakt
17. mar 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, ale upozornujem, ze to nie je klasicka 120x60, ale len 90x55, takze prvorodickam moc neodporucam, lebo kde ti potom bude babo spat ked z nej vyrastie? je vhodna tak maximalne do roka
17. mar 2010 o 08:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha.....sakris.....ale je nadherna, aj s tym baldachynom :grinning:
17. mar 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte... :wink:
Tituuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!
17. mar 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies nam uz tu klasicku velku netreba, lebo mame po Adamkovi, potrebujeme len nieco docasne kym maly nebude uz pekne spavat stale na posteli
17. mar 2010 o 08:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit kazdy den az kym nebudu krasne II som zasobena :slight_smile:

ninka dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. mar 2010 o 08:09  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram na tej stranke, ale vacsie tam neponukaju...... :unamused: a na slovenskych strankach som taku nadhernu este nevidela..... :confounded:
17. mar 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu tie dialnice tam uz budes mat coskoro
17. mar 2010 o 08:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit juuuuuuuuuuuuuj dakujem ...stale tomu nemozem verit ale cosi mi hovori ze ano ano ... :slight_smile: :dizzy_face:
17. mar 2010 o 08:11  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduli veru na slovenskych som nikde taku nenasla ani ja a preto rozmyslam, ze rozsirim zivnost aj o nejaku detsku vybavicku, mam v nej vseobecne uvedene velkoobchod a maloobchod takze je uplne jedno co budem predavat
17. mar 2010 o 08:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka....veru....sup sup....a vsetko si objednam u teba :wink: tak aby sme to stihli :grinning: toto myslim,ze by sa na SK uchytilo, aj kolegyniam som ju v robote ukazala a poviem ti hikaju :grinning:
17. mar 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok