• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
luga... no to je divne... preto ti neurobia kontrolu uz po mesiaci po :frowning2: zbytocne napinaju...
adi neboj, vsetko bude ok, tak ako ma byt :slight_smile: budeme ti drzat palce
a katke tiez... myslim, ze to katke posunuli, mala mat dnes, ale bude zajtra a dnes prisla do nemocnice.
17. mar 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, tiez neviem, oni maju asi cas :sunglasses:
17. mar 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napisala som to ako jelito :sweat_smile: no to maju cas... to je pravda...
17. mar 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, pochopila som :wink: ... ved aj ja mam vlastne cas :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
tak sa majte krasne :slight_smile:
17. mar 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga pekny den :slight_smile:
jasne ze mas cas... ale nevies sa dockat ako vsetky :wink:
17. mar 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den luga!
17. mar 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi ja sa tak tesim na tvoj prvy utz :slight_smile: ukazes nam potom fotku, vsak??!! :wink: :grinning:
17. mar 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black...prvy som uz mala....lenze iba gestacny vacok tam bol :grinning: ja som to videla :slight_smile: ale teraz si uz vypytm fotecku a jasne,ze vam ju ukazem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. mar 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak som myslela prvy, kde aj nieco uvidis :wink:
17. mar 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, chapem...iba ta natahujem :grinning: :grinning: :grinning: boze, ja ani dospat nebudem vediet :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ti verim :grinning: adi mysli na to, ze uvidis tvojho malickeho chrustika :slight_smile: a vobec sa neboj, jasne?!!
17. mar 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne....ja si stale hovorim, ze takto zle by mi nemohlo byt, keby to nebolo ok :grinning:
17. mar 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave :grinning: vsetko je ok a ty zajtra uvidis tvoje vytuzene babatko :slight_smile: :dizzy_face:
17. mar 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej...aduliak...super pocit..urcite...zajtra nam ho riadne popises..vsetkym..a my ti budeme zavidiet... :slight_smile: ale len v dobrom
17. mar 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
popisem...do detailov :grinning:
17. mar 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black... od decembra 2009... vtedy som mala mrchu 9.12. a odvtedy sa snazime :slight_smile:
17. mar 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa....to fakt nie dlho :slight_smile:
17. mar 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi, a ked tvoj manzel dobral antibiotika na tie leukocyty, ako dlho na to sa vam zadarilo babo??
17. mar 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isabela, tak to fakt v pohode...ved to je len 3 mesiac... klud...este nas vsetky predmehnes :grinning: no mna urcite... uz druhy rok snazilkujeme :angry:
17. mar 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, no oproti vam isto nie, ale ked sa to niekomu podari hned na prvy sup... a statisticky sa naviac dari do troch mesiacov, teda vacsine parov, co som niekde citala, takze oproti statistike trocha pretahujem, ale adu, ved vies, ze najviac stresujem kvoli svojej minulosti :frowning2:
17. mar 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chalce, nechcem byt hnusna, ale budem velmi rada ak budem sikovnejsia
17. mar 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isabella, ja ti to aj prajem.... :slight_smile: mas povolenie ma predbehnut, resp. musis!!!! :wink:
17. mar 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem chalce, snad aspon do roka to stihnem :wink: a ty budes musiet tehulkovat so mnou, ok? :slight_smile:
17. mar 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz pozeram, ze si z Piestan... juuujjj... sme tam boli s mm tesne pred vianocami na vikend v hoteli... krásne to tam máte.... uzasny vikend sme tam prezilil..... a boli sme sadnut v jednom "bare", "kaviarni" neviem ako to nazvat- takej jazzovej...na to nezabudnem, vsetko tam malo taku sviatocnu, predvianocnu, zimnu atmosku.... ach super...
17. mar 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isabela, takze buduci mesiac to isty??? ok, dohodnime sa takto :wink:
17. mar 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, tu jazzovu kaviaren poznam, zoparkrat som tam bola na kavicke :slight_smile:
potom ked tu budes niekedy nabuduce, napr. v lete tu je krasne, tak dame spicha... urcite uz tehulkovskeho spicha :slight_smile:
17. mar 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, dame si limit buduci mesiac :wink:
17. mar 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, beriem ta za slovo :wink: aj s tým spicha aj s tehulkovaním :wink:
17. mar 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. mar 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby....stretko uz mame naplanovane na 8.5. do Nitry :slight_smile: aj ked mne by boli Piestany lepsie :grinning:
chalcedon...minuly rok tusim v aprili ich bral a teraz vo februari sa zadarilo :slight_smile: ale je pravda, ze medzitym sme mali 3 mesacnu prestavku v snazilkovani kvoli mojej cyste :slight_smile:
17. mar 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok