• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
nooo, snad tie vacky bude vidiet, ale myslim, ze jej na sto percent aj tak nebudu vediet povedat, tiez som velmi zvedava - je to sranda, ak bude mat dvojky (co je veeelmi pravdepodobne)
adi, super, vidim, ze sa ta nechce vzdat, takze babo sa bude od zaciatku priucat tvojej praci :wink:
24. mar 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli ma brucho na mrchu :angry:
mm dnes rano ked videl pripravene tampony v kupelni na umyvadle tak povedal: "toto tvoje naradie nemam rad" :grinning: chudacik moj.... keby len vedel, ako to nemam rada ja!!!
24. mar 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black :frowning2: ... kto by to mal rad - doprcic, uz by sme si mohli dat konecne pauzu :grinning:
24. mar 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu mate zopar virusov....
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tak sup....titu som s nakazenim pomohla a teraz ste vy na rade! :grinning:
24. mar 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja mam teraz nejake vysoke teploty na mna, asi pracujem na vyssie obratky, abo co, zacina to opat divne, tak som zvedava, co bude dalej :unamused:
http://www.fertilityfriend.com/home/2a2d73
24. mar 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, vdaka ... esteze neberiem antivirotika :grinning:
24. mar 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vsak mas pekne teplotky...mozno o 0,1 stupna vyssie, ale to je v pohode....hlavne, aby koniec bol zeleny :grinning:
24. mar 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ano, a aby taky aj devat mesiacov zostal :wink: ... vies, len ja nemam rada zmeny, tak aj 0,1 ma dokaza vyviest z miery :grinning:
24. mar 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ste sa rozkecali, :grinning:
pekne pekne :wink:
24. mar 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mi nehovor...ked som ja pred vyse mesiacom zbadala na teplomeri 37,1 a predtym maximalne 36,9, tiez ma to rozhodilo :grinning:
24. mar 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maju....a coze papas teraz ? :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, to je este take mile a pozitivne rozhodenie :wink:
majuska, tak dobru chut :wink: :grinning: ... co porabas?
24. mar 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luga....a si predstav ten sok, ked mas 37,1 zrazu 5 dni....a bojis sa to dat do grafu ako ja a davala som iba 37 :grinning:
24. mar 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave sa hrabem v objednavkach na avon, kolegyne v praci si objednali par veci tak to davam vsetko do kopy a idem to poslat kamoske :wink:
praveze nic nepapam :grinning: zatiallllllllllllll
24. mar 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem si predstavit :grinning: ... len neviem, co ti to pomohlo, ked si tam dala len 37 :grinning:
24. mar 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, to cez Slovensko ? :confused:
24. mar 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga nie kdeze, tuto kamoska to robi v UK, :wink:
24. mar 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa, som sa zlakla :grinning: ... nevedela som, ze aj tam je rovno avon
24. mar 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga no uz by sme mohli mat pokoj tak na rok aspon :sweat_smile: luga a teplotky su ok... mozno sa ti len trosku posunula hladina estrogenu... merias v rovnakom case???
adi chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam virusiky :wink: len nas pekne zasob, lebo nejako sa mi vyhybaju... ale za to hepes som vcera chytila :angry: tomu sa vyhnut neviem :confounded:
24. mar 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, no teplotka je ok, podla mna je to ok
blacky aj ja chytam tehu virusiky, ale tiez sa mi vyhybaju :grinning: proste mam asi dobry imunitny system na tieto virusiky :grinning:
herpes, aj ty?????? boze tak to je haluz ja som si to uz pretrpela, :grinning:
24. mar 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj herpes.....minuly rok som mala naraz dva - na hornej aj dolnej pere...vyzerala som ako mimozemstan, ani jest sa mi nedalo....hroza :unamused:
24. mar 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boooooooooze tak uz aj mna chyta moj predmrchovsky hlad :angry: som straaaaaaaaaasne hladna.... keby mi teraz niekto ukazal kolacik, tak ho hned zjem a kaslem na moju dietu!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. mar 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby som zas hladna a neviem co zjest? :confused:
vcera som v praci pred zaciatkom prace zjedla 2 balenia lupienok, :unamused: a stale som bola hladna, :sweat_smile: inak pribrala som troska, moja zadna cast tela(cize ritka) sa troska zaokruhlila :sweat_smile: vravim to mm a on ze no mohla by sa este troska viac :rolling_eyes: :angry:
24. mar 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, len si dajte, kym mate chut, za chvilku budete tehule a nedajboze vam bude tak zle ako mne, tak si uz nepochutite :grinning:
24. mar 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taketo stavy mavam vzdy den pred mrchov, tak zajtra isto dorazi :confounded:
ved tak som to aj myslela, rok by bola pekna doba :slight_smile:
meriam stale rovnako, ale je to jedno, ved hadam po ovu vystupia ... inak ten minuly cyklus som mala tie teploty blbe, lebo ovu som musela mat 5. marca - aj podla hlienu, aj podla krcka a teda aj podla LF - len teplota nestupla :unamused: ...ale dufam, ze uz sa to znormalizuje (to mam za to, ze som vzdy vravela, ake mam dobre teploty :rolling_eyes: )
vsetky sme tu nejake imunne voi "teckam" :grinning: ... mne sa akurat uz dohojuje ten moj mega herpes - fuj, papluh :grinning:
majuska my sme cisla :grinning: :grinning:
a chlapom sa ritky pacia :wink: aj mm neda na moju zadnu cast dopustit :grinning:
24. mar 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bude tou cokoladou :angry:
inak ja by som si tiez dala kolacik :confounded:
24. mar 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zrava hadam furt a uz sa zachvilu nebudem moct pozriet do zrkadla :angry:
luga, tak to som od teba ten herpes dotala! :wink: :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok