• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

22. januára 2017 
okno ...to som sa ho ani nepytala ...lebo to boli zmiesane pocity...doslovne som cakala ze tam uvidim 2 fazulky a on mi rovno povie ze je to syndrom miznuceho dvojcata a ja som potom uz len pozerala na to jedno ako krasne mu bilo srdiecko :slight_smile:
7. apr 2010 o 08:40  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu...az tak? ja som to ale tiez mala v 7.tt tak, potom mi byvalo zle rano a vecer a teraz uz iba od poobedia do vecera, ale za to riadne :grinning: a som stale strasne unavena.....kedy ides najblizsie na poradnu?
a 2 kg za 5 dni...ty brdo :slight_smile:
7. apr 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky....
no titu :frowning2: toto som necakala... clovek sa vysledku aj trosku boji ale toto necaka. Ale dolezite je, ze jeden chrustik je velky silak :dizzy_face: drzim palce
a drzim palce vsetkym tehulkam, aby ste to zvladali lavou zadnou bez wc a inych tazkosti :slight_smile:

kde je balambi??? som na nu zvedava :confused: :slight_smile:

ja cakam na ovu http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
7. apr 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black...no ovulka predo dvermi....takze sup posnazit sa :grinning:
7. apr 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adul..idem 3,5 na poradnu a aj kontrolny usg....no dufam ze to coskoro prejde.... a som neskutocne unavena dokazem prespat aj cely den..teraz cez svitky bol mm doma a aj asom len spala a ked nie spala tak vracala :grinning: :grinning: ..ale som rada ze to je tak ako to je ...aspon viem ze je vsetko tak ako ma byt :stuck_out_tongue_closed_eyes:

blac..nevadi ..jeden je bojovnik..tak verim ze to dotiahneme do uspesneho konca :wink:
7. apr 2010 o 08:50  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte... Titu mrzí ma to, zaujímavé,že niečo také sa stáva... Držím palce druhému drobcovi nech bojuje... :slight_smile:
Mne od rána krpec tancuje, myslela som,že budem musieť zastaviť a vystúpiť z auta,tak sa metal... :grinning:
7. apr 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si hovorim,ze aspon viem, ze je vsetko ok :grinning: aj mne to pripada ako by som len spala a vracala :grinning:
7. apr 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Ninka, takze futbalista bude z neho :grinning:
7. apr 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka jeeeeeeeeeeeeej uz sa tiez tesim na tie tancovacky :slight_smile: :slight_smile: ..bude to vysity futbalista :slight_smile:
7. apr 2010 o 08:58  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Včera mi malá hovorí: mami prosím už choď do nemocnice, nech ti ho vyberú, veď už máš také brucho,že určite už je velký... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tie deti sú úžasné v tomto... :wink:
7. apr 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka tak to ano....niekedy sa poriadne nasmejeme :slight_smile: ..takze sa laurinka tesi na braceka :slight_smile:
7. apr 2010 o 09:02  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Strašne sa teší... :wink: BUde velká pomocníčka... :slight_smile:
7. apr 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A tvoje babule ako? Tešia???
7. apr 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuj velke dievcata sa strasne tesia ....a v kuse sa modlia len nech je to chlapcek su zlate a meli myslim, ze bude ziarlit aj ked chodi a hladka ma ..ale ona je taky moj ciciacik ..vies ona este stale spava so mnou :grinning: :grinning:
7. apr 2010 o 09:09  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence...titu blahozelam ti k tehu..tesim sa s tebou :wink:
7. apr 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Kati....ako sa mas?
7. apr 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes 3DC a boli ma dost brusko.... musela som prist aj do prace neskor... ale to prejde... a ty? ako sa citis?
7. apr 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rovnako :grinning: len zistujem,ze su mi rifle take tesnejsie na brusku :grinning:
7. apr 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz si pribrala nejake to kilecko? :wink: :grinning:
7. apr 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Adi hneď ako sú ti tesnejšie rifle, zmeň ich... Nie je dobré ak tlačíš bruško... Takže šup šup, kúpiť tehu gate... :wink:
7. apr 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schudla som uz 5 kil Kati :slight_smile: len na brusku nie :slight_smile:
Ninka, tehu gate uz mam, ale tie su mi zase na brusku este volne :slight_smile:
7. apr 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajaj.... tak myslim, ze tie nevolnosti ti davaju zabrat poriadne.... tak ti zelam, aby co najskor presli a dalej pokracovalo tehu uz bez akychkolvek neprijemnosti :wink:
7. apr 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
na tomto fore som nova,o dieta sa snazime 7 mesiac a zatial sa nam nedari..absolvovala som sono a doktor odporucil mi 3 dni sa nepohnut s postele mala som vtedy akurat ovulaciu.takze sme sa snazili ale bohuzial mi prisli cerveny vojacikovia.
takze opet a znova cakat........a dufat ze sa to podari co v najblisej dobe ahojte
7. apr 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, jasneee, ideme na snazilkovanie :wink: dufam, ze si rybicky pocas sviatkou oddychli, zregenerovali sa od stresu a budu silne :dizzy_face:
joj aj ja chcem uz zazivat tieto vase tehu starosti :dizzy_face: :dizzy_face:
7. apr 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj petuska....vitam ta :slight_smile: nam sa podarilo po roku, takze neboj,podari sa vam to! len musis byt trpezliva!
7. apr 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petuska ahoj :slight_smile: vitam ta medzi nami :slight_smile:
vsetky tu pozname tvoje pocity... je to tazke... ale s nami to zvladnes lahsie :grinning: :dizzy_face:
7. apr 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, babulky su taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :grinning: ja som tehulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. apr 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi!!!!! GRATULUJEM z celeho srdiecka!!!ani nevies, ako si mi zlepsila den!!! SUPER!!!!!!!!!!!!!!!
ja som taka rada :grinning:
krasna fotecka! krasne ciarky!!
balambi balambi ja sa taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak ti to strasne prajem a silno ti gratulujem :grinning: :dizzy_face: :slight_smile: tak to car ti pomohlo :wink:
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej balambi je tehulka ja sa tak veeeeeeeeeeeeeeeelmi tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. apr 2010 o 09:43  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok