• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

23. marca 2017 
black, ahoj :slight_smile: ....dufam, ze sa pridame ...aj ked ja som uz akosi rezignovala, nic necakam ... ked babo pride, budem rada a ked nie, tak nevadi - budeme dvaja :slight_smile:
tak nech sa tvoj manzelik poponahla :slight_smile:
mne ff dnes nevyznacil ovu, tak som si ju dala sama a aj min. mesiac som si zmenila, aj ked teploty tomu nenasvedcovali, ale vsetko ostatne ano a aj LF .... dost sa mi zmenila ta t po kyrete :unamused:
7. apr 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule
tak luga tomu hovorim teplotka :grinning:
7. apr 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, maji, neprovokuj :wink: :grinning:
7. apr 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lugus, ja a provokovat :wink: nikdyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning:
super dufam ze vam to vyslo lugus, drzkam palceky :dizzy_face:
7. apr 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: maji ... ved musi vyjst, ked si povedala, nie :wink:
a ty sa mas ako? uz ti je dobre? :slight_smile:
7. apr 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lugus, jasne ze teraz to vyjde :wink: teplotky mas fakt ukazkove :dizzy_face: ovulka jak svet :wink: z toho nieco musi byt
ja sa mam ok, moja posledna ranna dnes uffff, vcera som dospavala vikend :grinning: bola som taka unavena ze som ledva chodila a to vazne tak unavena som sa necitila nikdy :sweat_smile: ale uz dnes som ok, :grinning:
7. apr 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ked myslis .... tak aspon zajtra sa vyspis a ja takisto, uz sa tesim, ze si dlhsie pospim, lebo tiez som od zaciatku tyzdna vstavala na ranne
7. apr 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj majuska :slight_smile:

prave som mm povedala, ze asi ovulujem, tak povedal, ze nech idem rychlo domov, zacnem chlastat a ze on ma potom dobehne... :grinning: to na margo toho, ze sme sa bavili o tom, ze ked sa pije tak sa asi lepsie plodi :wink:

luga, ja uz mam tiez taky pocit... :unamused: hlavne tieto mesiace tomu nedavam velku nadej, skor az ked dopapa tu 3-mesacnu vitaminuvu kuru.
7. apr 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak utekam domov, nech sa stihnem opit, osprsit a nahodit, ako mi mm nakazal :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. apr 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga to sa vychrapeme :grinning:

blacky ahojkaj moja, tvoj mm ma uplnu pravdu :grinning: ja mam este dozvuky mrchy :confused: stale spinim ale to nas nezastavilo :sweat_smile: treba si troska vypit ako hovoris urcite sa lepsie plodi :grinning: tak drzkam palceky
7. apr 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: takze ste sa rozhodli vyskusat aj tuto "metodu" :grinning: - drzim palec, nech sa podari :wink:
ja nemam chut ani nadej davat, ani nedavat, proste bude, ako bude , je mi to v podstate jedno ... aj tak s tym nic nenarobim, aj tak, ked to babo bude mat prist, tak pride aj bez mojich starosti ....
7. apr 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus, to ano ... aj ked ja sa pravidelne p siestej budim, ci mam vstavat alebo nie, neviem preco
7. apr 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, tfuj, tfuj :wink:
7. apr 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black drzkam palceky :dizzy_face:
lugus idem sa ja umyt a varit tak prajem krasny dnik :wink: a ako hovoris u mna je to take iste ako u teba, proste uz necakam zazraky :wink: co ma byt bude :wink:
7. apr 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe :slight_smile:
7. apr 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky
black, ržím palčeky :wink:
7. apr 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, babulka :grinning:
7. apr 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj balambi
gratulujem :dizzy_face: takze mame tehulu
ako merala si teplotku ci nie ?? :wink:
7. apr 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka majuska :grinning: teplotku som merala, http://www.fertilityfriend.com/home/2b176d
ale teplotky som merala o hodinu skôr podľa starého času, tak asi by boli vyššie :grinning:
a Ty ako? ktorý DC si?

luga, čakám Ťa v tej čakárni u dr: :grinning:
7. apr 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi, neviem dnes mam nejaku blbu naladu, proste je mi velmi smutno ze sa nam nedari a neviem preco lebo som bola taky optimista tento mesiac :confounded: som asi 6dc :confused:
7. apr 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa nacakas :rolling_eyes:
ale majuska, no taaaaaak , nesmutit :wink:
7. apr 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, ešte stále nemeriaš? ani Ťa to neláka?

luga, možno menej, než si myslíš :wink:
7. apr 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si nic nemyslim :grinning:
7. apr 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi, proste neviem,nemam chut meriat, proste uz som asi stratila nadej vies :pensive:
neviem dnes mam nejaku blbu naladu :unamused:
ale s teba sa balambi tesim a to moc moc moc :wink:
7. apr 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga proste mam dnes fakt depku ale asi riadnu :confounded:
najlepsie urobim ak si lahnem a zajtra budem ok
7. apr 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mi je ľúto, že to takto cítite :frowning2: to je hrozné, ako to vie s človekom zatočiť :angry:
majuska, tak si lahni, pritúl sa k mm a ráno bude dúfam všetko v poriadku :wink:
7. apr 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi no pritulim sa :wink:
ale z teba sa tesim moc moc a hlavne sa teraz o seba staraj :wink: :wink:
7. apr 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, urcite to prejde, bude dobre, neboj
balambi, ja som ok :sunglasses: , nema ti co byt luto :wink: ... tes sa, uzivaj si tehu, je to krasny pocit :dizzy_face: ... hrozne ti ho prajem a tesim sa :slight_smile:
7. apr 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, Ty si také zlatíčko moje :wink: neboj, starám sa, stále spinkám :grinning:
a ozaj, musíš veriť, lebo tá kefa Ťa čaká, však vieš :grinning: ja sa na to teším :grinning:
7. apr 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok