• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
luga tak to ano :slight_smile: prajem priemnu pracu, caka ta dlha sluzba??
21. apr 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, kratka, black
dakujem maji, black
majuska, aka zdrava strava ... a ty mas volno?
21. apr 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby inak vcera som konecne mm povedala ze uz je davno po ovu ze nemusime mat keksik kazdy den :confused: a on na to ze ked sme uz zacali tak to dokoncime vraj mu nemam davat varene vajcia, lebo uz praci nemoze vydrzat :sweat_smile:
baby maju varene vajicka nejaky vplyv na chut na sex???????????????????? :confused:
21. apr 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mam moj 2den volna, no ale ak lietadla nadalej budu sediet na zemi no to budem mat volno :grinning: boze baby tak mi je super domka, ze neviem ci si znova zvyknem na pracu :sweat_smile:
21. apr 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky ze zdrava strava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si ma rozosmiala lebo u mna to sa vola "lenivost" :grinning: nemusim sa s tym babrat, cerealie zalejem mliekom a ranajky su na svete :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janushik nemusi sa ti teplota drzat 4 dni hore :wink: to len lekari sa tomu nerozujeju :wink: kazdej sa to tvari inak...
jednej sa to drzi hore od ovulky stale a niektorej to stale stupa... kazda tehulka je ina... musis si to odsledovat sama na sebe ako sa ti to tvari
21. apr 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to blacky malo byt luga :grinning: :grinning: :grinning:
vcera som si kupila v librovom obchode cajik, Tetley, hmmm, s mlieckom uplne vymakany :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. apr 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, asi mu pripominaju tie jeho a odtial je uz k chuti blizko :zipper_mouth: :grinning:
hned by som s tebou menila
21. apr 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black - teraz som si vsimla, ze si chcela vediet akeho psika, yorkshira sme sa rozhodli. a este k tej BT - ja to mam tak, ze pomaly stupa, potom jeden den vyskoci ze 37,9 alebo 37 a dalsi den opat klesa..
21. apr 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska a ja pozeram, ze kedy som ti pisala zdrava strava :grinning: :grinning: :grinning:
a o tych vajickach neviem :confused: :confused: ale tak asi si len zvykol :grinning:
luga, tak to mas dobre, rychlo skoncis :slight_smile:
21. apr 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janusik skus to hodit do grafu, lebo mne to nic nehovori ak sa to pise musim vidiet na grafe :confused:
21. apr 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, hej, black, uz len jedna kratka, jedna dlha a bude volny vikend :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .... neuveritelne sa tesim - Vaneska ma krstiny a nasi oslavuju patdesiatku :slight_smile: .... to bude naladicky a dobrej namky :grinning:
jani, musis nam sem niekedy ten grafik hodit, posudime :wink:
oka, tak krasny den zelam, papa
21. apr 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej luga a uz ste nieco kupili pre vanesku?? :wink:
21. apr 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janushik aj v tehu skace teplota... naozaj to zalezi od mnohym okolnosti... treba si spoznat ten svoj cyklus... a graf mas??
yorkshir je ten malicky psik :slight_smile: zlaty :slight_smile:
21. apr 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga tak to vas caka pestry vikend :slight_smile: krasny den, paaa :slight_smile:
21. apr 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech sa paci ten moj graf dievcata.. http://www.fertilityfriend.com/home/2e2589
neviem, ci budete z toho mudre, ja velmi nie som. nerozumiem tomu, ze kedy teda bola ovu..
mam tam nahodeny iba jeden graf.. za tento mesia.. a vlastne od minuleho piatka nemeriam, ako som vam spominala.
no a nahodila by som tam pripadne aj grafy z minulych mesiacov, ale neviem, ci maju vypovednu hodnotu, kedze som ta uzivala lieky
21. apr 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale inak moje grafy vyzeraju v podstate rovnako, jeden den zvysenie tak ako v tomto a potom pokles.. tento mesiac sa to pekne drzalo, ale to nechapem preco
21. apr 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janushik, neviem ale mne sa paci, nevidim nic zle, ovu pekne vyznacena a no ze sa tie teplotky drzia nad ciarou to je len dobre, neviem mozno nejake hormony ???
21. apr 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janushik, no vyzera, ze ta ovu bola, podla toho ako ti aj ff vyznacil... ty si co myslis?? Hlien si nesledujes??
21. apr 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a urcite maju vypovednu hodnotu aj grafy, ked si brala lieky... da sa zistit, ci sa vdaka liekom nieco zmenilo alebo nie. Drzim palce aby tie kvapky pomohli :slight_smile:
21. apr 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, hlien si nesledujem, ani neviem, aky by mal byt.. a inak mne sa nezda, ze vobec nejaky mavam..
a chcela by som si aj ten krcok pripadne odsledovat, ale to tiez neviem co mam "hladat" :slight_smile:
21. apr 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janushik tu mas linky ako sa sleduje krcok http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
a ako sa sleduje hlien http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
21. apr 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste tu baby?
21. apr 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu obcas nakuknem :wink:
21. apr 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja..len nikoho tu nevidim :slight_smile:
21. apr 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja nakukam :grinning:
21. apr 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. apr 2010 o 13:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babenky ... :grinning: co porabate?
21. apr 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozno keby sme len nenakukali a obcas aj nieco pisali :wink: :grinning:
21. apr 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja trosku pracujem a trosku beham po nete :grinning:
21. apr 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok