• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
fly to je super ze to tak beries :grinning:
ja cakam na mm a dame si baileys s ladom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mony super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. apr 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jole dakujeme za povzbudenie a dufam ze nieco na tom je a z dovolenky si prinesieme fazulku :dizzy_face: :dizzy_face:
30. apr 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky som z toho vyklepana, ale som rada. :confused:
30. apr 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony hlavne ze nieco riesite nie ako my stale stojime v mrtvom bode, ale dnes ho donutim ist k dr :angry: pojde dobrovolne na silu :sunglasses:
30. apr 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saaaak majus, musim sa tesit zo zivota aj ked sa deti nedaria :wink: inak fakt si s tym bublifukom pripadam ako male dieta :grinning:
30. apr 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly ;) :grinning:
30. apr 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji treba veru ist, takto sa trapite a jeden SPG vam aspon napovie akym smerom sa vydat.
Chlapi z toho sice nie su moc happy, ale centra praskaju vo svikoch, cize v tom nikto nie je sam. Povzbud ho, vysvetli mu to a skor alebo neskor sa s tym vyrovna a pojde.
30. apr 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony, no uvidim az dojde domov, poslem ho teraz ohladom toho ockovania a ak nech ide k dr alebo nech sa objedna :confused: nech vieme na com sme :angry: :sunglasses:
ja som objednana u mojeho dr 5.5 tak uvidime co z toho bude a ci bude nieco riesit :angry:
30. apr 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sice viem ze nam ziadne ockovanie netreba ale poslem ho nech sa objedna :wink:
30. apr 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, na dnes som skoncila, mam tej praxe plne zuby, snad dnes este niekam vybehneme :slight_smile:
30. apr 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly no ja uz mam program pridu znami kuknut :confounded: a neviem nejaka som unavena od rana :confounded: baby cosi namna lezie ale tehu to nieje :confounded: :angry:
30. apr 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus, zeby mrcha?
30. apr 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj, moj zasa robi generalku balkonu takze tiez nie je nikomu u nas do spevu :sunglasses:
30. apr 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam chut ist s dakym na kofcu ci pivo a nik tu nie je...este aj mm pride az zajtra doobedu.. uaaaaaaa...konecne volny vecer a .. nic
30. apr 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknomas no mrcha to bude 100percent :grinning:
ale stale mi je zima, tak rozmyslam ze mozno nejaka chripka namna lezie, hlava ma boli a spinkala by som :rolling_eyes:
ale musim varit, pozehlit, znami dojdu :confused: :rolling_eyes: no co uz nejako prezijem ak bude mm zajtra robit, co by mal, tak padam do Readingu za mojou znamou, :grinning: babska jazda shopping :grinning: dnes bola vyplata to treba troska minut :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to urcite...treba si zlepsit naladu...aspon nakupmi, ked uz nicim inym.. :slight_smile: :wink: :slight_smile:
30. apr 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas presne tak, to ma dokaze troska ozivit, ked uz nie babo tak aspon nakupy :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty oknosmas ako si na tom??
30. apr 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stale rovnako..po vyvolavacke mrcha neprisla, tak mi urobil primar sono a zistil, ze mam sliznicu len asi na 2 mm co je skor ziadna a tak ani nebolo co spustit...cize som v takom riadnom prechode..mali sme ist teraz na iui v maji, ale musim brat klimonorm, co su dalsie hormony, tentokrat na zlesenie stavu..snad a spustenie cyklu..tak do dvoch mesiacov by sa to malo upravit a potom sa uvidi, co dalej. zatial si uzivam navaly a nalady a veci spojene s klimakteriom... :unamused:
30. apr 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , tak som bola u toho bylinkara vcera, naozaj vsetko odhadol, a odchadzala som v dobrej nalade, dokazal povzbudit, dostala som kvapky na imunitu, mam ju dost zlu, zo stresov v skole atd... najprv to treba preliecit vnutorne.
30. apr 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony, drzim palce :slight_smile:
oknosmas :frowning2: ... strach a hruza, co dokaze jedna injekcia :unamused:
vrabcek, nech sa dari preliecovanie :wink:
30. apr 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luga..je to na nervy..ale da sa to zvladnut, kedze viem, ze potom uz pride mala fazulka do bruska a bude rast a rast :slight_smile: som si urobila plan, ze teraz budete tahulky vy a potom ked vase odrasu o mesiac ci dva budem ja a budete mi posielat veciciky pre mrna. uz som to minule predostrela tu babam tak sa tesim..aj to je sposob setrenia :wink:
1. máj 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule tak ja dnes hlasim prvy den mrchy :grinning: ideme do dalsieho kola :wink:
1. máj 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj majuš tak vitaj medzi nami snažilkami xixixix
1. máj 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denne, no sme znova na zaciatku :grinning: vsetko zle je na nieco dobre :grinning:
1. máj 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heheh som rada že to berieš takto inak by sme sa asi zbláznili. :wink:
1. máj 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uplne s tebou suhlasim už bude len dobre :wink:
1. máj 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denne, beriem to sportovo :wink: mozno 3dni dozadu ak mi padla teplota to ma trapilo ale teraz uz nie :grinning:
este sme sa pohadali s mm, takze je len dobre ze je mrcha a dnes mu dam popalit, dam mu taky cad ze az, nebudem s nim kecat :angry: ak chce nech keca so stenou :angry: ta mu viac odpovie :angry: :angry:
1. máj 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
fuuu, maju, a coze sa stalo?
1. máj 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas, inak ked budeme cakat s tehulkovanim jedna na druhu, tak to tu bude dost stat :grinning: :wink:
1. máj 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok