• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

22. januára 2017 
adi no vidis... skus sa vytratit este raz a mozno bude dalsia tehulka :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak kde je dalsia tehulka? zase som tu :grinning:
ahoj janda....vitam ta :grinning:
20. máj 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi ze by som uz bola tehula??? ale mne este ani mrcha neskoncila :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka...bola tak nadherne otocena, ze si to normalne doki zastavil a kukali sme ale to co sme hladalai tam nebolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..takze povedal 70% ale co bola u dievcat 60% tak o par tyzdnov to bolo 100 takze viem, ze je to terezka :grinning: :dizzy_face: ale strasne sa na nu tesime...je zdrava a urcite krasna :wink:
20. máj 2010 o 13:27  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa, denne gratulujem :slight_smile:
tesim sa ze sa to zase nejako rozbieha - hadam uz dojde aj na nas ostatne
:wink:
janda vitaj medzi nami !
takych co sa snazime pomaly rok a viac....... je nas tu vela, neboj raz to vyjde !!
20. máj 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej titu...aj my chcem Terezku :grinning:
20. máj 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludinka vsak by mohol prist rad uz aj na nas?? :confused: :pensive:
budeme tu mat dve terezky :grinning:
20. máj 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, holky :slight_smile:
fly, blahozelam a prajem zdrave januarove babatko :wink: ... ja som si aj myslela, ze sa vam rychlo zadari :slight_smile:
titu, konecne si sa ukazala .... takze holka? nevadi, dievcatka su uzasne - hlavne, ze je vsetko ok :dizzy_face:
20. máj 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black....len ja mam tusaka na chalana :grinning:
ahoj luga :grinning:
20. máj 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, adi , ja uz sa neviem dockat, kedy budete vediet pohlavie ... a mate vybrate pekne mena, ozaj :wink:
20. máj 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :grinning: este rozmyslame nad Samkom a Tamarkou :grinning:
20. máj 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezka a Jakubko sa mi paci viac .... ale aj tieto druhe dve mena su fajn - kazdopadne, co mam ja do toho kecat, ze? :grinning:
20. máj 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa tie prve pacia viac :grinning: aj mm to stale prizvukujem...a k priezvisku sa nam hodia :grinning:
no som zvedava na finalny vyber....14.6. snad budeme vediet, co cakame (ak nebude male hanblive :slight_smile: ),tak potom to chceme "vazne" prebrat :grinning:
a ty ako? v robote ci doma? :slight_smile:
20. máj 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som ozaj zvedava, ci ti vyjde "tusak"
uz konecne doma .... a klasika, chvilka oddychu pri kave a potom pojdem este varit a trochu poupratovat
20. máj 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak povybavovane co treba, buduca babicka uz vie novinu, moja buduca svokricka, aj mi vybavila svoju lekarku, bo moj je sukromny a ja si teraz nemozem dovolit pokazde u lekara nechat 20€, tak a uz mam aj vstupnu prehliadku za sebou :slight_smile: o 4 tyzdne by som mala ist na sono :slight_smile:
20. máj 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly, ty si aka rychla :confused:
20. máj 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black uz by bolo aj na case :pensive:
tebe by som to velmi priala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, co, ja ani nie, ale moj hned jak to zistil, ze to povieme jeho mame a hned zobral auto, ze ideme za nou do nemocnice (tam pracuje) a potom hned na mamu, ze akeho gynekologa a nech to skusi vybavit, tak svokricka zdvihla telefon a vybavila a povedala mi, ze mozes tam ist aj hned, toto vsetko vdaka mojmu chlapovi, on je taky sikovny :grinning:
20. máj 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludinka, ja to prajem vam vsetkym, vy vsetky si to velmi zasluzite :slight_smile:
20. máj 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa....ty pani....aj ste uz volaco videli na utz? :grinning:
a veru Black by si to zasluzila velmi :slight_smile: vsetky by ste si to zasluzili!
20. máj 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu, wow, to si neviem predstavit, ze by moj toto spravil ... ale zlaty, ako sa hned pochvalil :grinning:
20. máj 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este sme nerobili utz, ale ani som sa neobzerala, ze ci to tam doktorka niekde ma, ale kazdopadne bola velmi mila, poucila ma, ze co a ako a za dva tyzdne ak bude vsetko ok, tam pojdeme znova, dala mi ten duphaston ci jak sa to vola kvoli tomu potratu a nejake vitaminiky mi predpisala :slight_smile:
20. máj 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej, hned, ja s tym budem cakat nez to nasim poviem, kym budem mat tehotensku knizku, s doktorkou sme sa dohodli, ze nabuduce, aby sme nezakrikli :slight_smile:
20. máj 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, ja som poucena a keby nahodou otehu, tak nic nepoviem najradsej do tretieho mesiaca :unamused:
20. máj 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, ja ti verim, ja som s tym tiez nechcela velmi ponahlat, ale mm je strasne vyteseny a nedockavy a taktiez jeho mama pracuje v zdravotnictve tak nam vie dost pomoct a aj ked on chodi prec aby som sa mala na koho obratit a predsalen... mama je mama a ja mu nezakazem jej to povedat :slight_smile:
20. máj 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga...to verim, ze to bude tazke o tvojej skusenosti niekomu povedat skor ako po 12.tt......ale neboj, nabuduce bude vsetko ok!!! my sme to tiez nevydrzali a povedali skoro....
20. máj 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly, jasne, kazdy by bol :slight_smile:
adi, nechame sa prekvapit, ci nieco vobec bude
20. máj 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, neboj, urcite, podla mna je odvtedy este kratko a telo sa potrebuje zregenerovat a potom sa vam to snad podari cim skor :wink:
20. máj 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly, u mna to podla mna vobec nie je "o tele" - to je v poho - aj ked LF zacala nejako skakat .... skor si myslim, ze v tom je hlava a samozrejme aj muzickova vybava
20. máj 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si tiez myslim luga, ze to mas len v hlave :cry:
baby, utekam z roboty, majte sa krasne :slight_smile:
20. máj 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok