• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

17. januára 2017 
krasnu a dobru noc baby :slight_smile:
20. máj 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute babule...dufam, ze sa mozem pridat do Vasho fora..nechcem robit reklamu ani nic podobne, ale pokial sa pokusate o malu mrvinku a pouzivate na to i ovulacne testy..tak vo firme, v ktorej robim ich predavame..zial bohu cast z nich je pred expirackou..do jula tohto roka..je nam velmi luto ich zahodit, tak ich rozdavame ako darcek pri objednavke nejakeho ineho testu, ci uz tehotenskeho alebo ovulacneho..fakt nerobim reklamu, ale pokial je takato moznost a mozu este niekomu pomoct, tak sa s vami o to rada podelim..pokial bude mat niektora z vas zaujem..napiste mi internu postu a ja vam odpisem, o ake testy sa jedna a s radostou vam dam i kontakt...prajem prijemne snazilkovanie..my s drahym sa tiez pokusame
20. máj 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata... tak ja som uz zasa zena!!!! pozrite http://www.fertilityfriend.com/home/2b3490 po 95 dnoch sme sa opat prebrali k zivotu s tymi mojimi vajecnikmi a zacina sa nove kolo!!!! co na tom, ze ma boli brucho, hlavne,ze tento mesiac to pojde naplno!!!! jejda, takto som sa z mrchy asi v zivote netesila a uz sa ani nebudem.... asi tak skoro
21. máj 2010 o 06:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okno gratulujem k mrche, sice je to paradoxne, ale verim tomu, ze si rada :slight_smile:
21. máj 2010 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj oknomas držím pästičky. :wink: :wink: :wink:
21. máj 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčence. Isa počula som tú radostnú správičku :grinning: . Gratulujéééém.
21. máj 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj eliaska, dakujem velmi pekne :slight_smile:
21. máj 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko :slight_smile:
oknosmas, tesim - supeeeer, konecne mozete opat zacat - tak nech sa dari :slight_smile:
21. máj 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne rano :slight_smile:
oknosmas supeeeeeeer, velmi sa tesim a drzim ti palce do tvojho prveho snazilkovania v tomto roku!! Nech je hned aj uspesne!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule nasa tabulka je aktualizovana :wink: a uz tam mame aj terminy na 2011 :wink:
21. máj 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasky..... :grinning:
oknomas....velka gratulacia k mrche! :grinning:
21. máj 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black...ze 2011!!! to je sila....ako to leti
21. máj 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no krasne sa ta tabulka plni - pokracovat, pokracovat :slight_smile:
mozno by sa tam mohla pridat aj petuska este
21. máj 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz by sa mohla cela zaplnit konecne :wink:
21. máj 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee fakt, petusku tam pridaaaaam!!!
21. máj 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veruze mohla - raz sa toho hadam dockame .... aj ked si myslim, ze to moze byt aj nekonecna tabulka - ked sa budu vzdy pridavat nejake snazilky
21. máj 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ved prave... ale aspon tie, co tam su teraz by uz mohli byt cervene :wink:
no a petusku pridam, len mi musi povedat od kedy sa snazia, ja si nepamatam... :sweat_smile:
21. máj 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá . Tak upresňujem sme presne v 4.t :slight_smile: Inak skoro vôbec nič nebolo ešte vidno ale je to tam a hlavne tam kde to má byť.
21. máj 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blacky hod sem tabulku ja ju neviem najsť
21. máj 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denne je v mojom albume :wink:
21. máj 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denne bola si u dr.??? tak to je super, ze ti to takto vedel uz potvrdit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO jasne xixixix ale smial sa zo mna lebo moc skoro a predstav si Black zadarilo sa nám do roka a do dňa. je to tam také pidimidi ale je ešte mi chce brať v pondelok krv na hcg. je to presne 4.t
21. máj 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby kto vie ako je s mony :confused: :confused: :confused: ona mala ist na to iui (alebo ivf?), nie??
21. máj 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denne jeeee :slight_smile: to je urcite nejake znamenie :wink: :slight_smile:
21. máj 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejej je pekná
21. máj 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denne :grinning: .... ved asi musel dlho hladat
nooo, mony by mala byt niekde v prude ivf - hadam sa ozve s dobrymi spravami :dizzy_face:
21. máj 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black písala som dokimu di KE tomu ktorý ma mal na strosti pri tom nešťastí. napisal mi že hned dnes máme prisť že chce vidieť v akom som týždni. jeminky šak ešte nič neuvidi a pisala som mu že asi 4.t
21. máj 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už po mojom učeni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky... tak denne gratulujem, kedze je to uz potvrdene lekarom :wink: :slight_smile: ..tesim sa so vsetkymi novymi tehulkami :dizzy_face:
21. máj 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj katka
21. máj 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok