• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
@petuska123 ahoj petuska....krasny vikend! :grinning:
ozaj, mony sa neozvala?
11. jún 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odchadzam aj ja a prajem vam vsetkym krasny slnecni vikend a uzivajte si ho v laske a zdravi :grinning: paaa :slight_smile:
11. jún 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi mam pocit, ze naposledy vravela, ze v nej uz plavaju embrijka, nie? a teraz caka na zahniezdenie... a drzime jej silno palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jún 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no to som este zaregistrovala.....cakam na spravy o tom, ci sa podarilo! :grinning: strasne jej to prajem!
11. jún 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... vidim, ze uz vikendujete, tak si tie dva dni volna uzite naplno - veeeela oddychu :slight_smile:
vrabcek, blahozelam a nadalej drzim silnopalce, vsetko bude ok a na Valentina budes mamkou :dizzy_face:
black, hadassah, camelco :frowning2: ... skoda ... ideme spolu dalej "makat" :wink:
11. jún 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luqa a na mna si zabudla? :wink:
11. jún 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 ........ blahozelam :wink:
11. jún 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zibi, aj ty mrchujes? :confused:
11. jún 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luqa:jaj :grinning: :grinning: nie..to som myslela ze ako klub snaziliek hi hi :grinning:
tak nezabudla :wink: si to si myslela na mrchu.no dufam ze uz nedojde..
bola tu jedna podomova predavacka a kupila som parfem ani neviem ako.. za 10eur mi natlacila ..a nedala sa odbit..celkom dobra vona to je ..ale tolko rozpravala a rozpravala ze az som mala dost..az som kupila :angry: blba som :rolling_eyes:
11. jún 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja len hlasim, ze som 1DC... mrcha dorazila v plnej parade a uz aj brucho boli :unamused:
luga ahoj :slight_smile:
11. jún 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga a nezbavis sa ma, zase som den po tebe :grinning:
11. jún 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj, zibi, klub snaziliek by som dlho menovala a mohla by som niekoho zabudnut :wink: ... a ja uz som skor asi snazilka nesnazilka :sunglasses:
ach, jaj, black ... ale je tu " tvoj mesiac" :wink:
11. jún 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, furt mi dychas na paty ... tak teraz sa ja mozem cudovat, ze co ta tvoja mrcha tak skoro prisla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga jasneeeeeeeeee :slight_smile: tesim sa :slight_smile: a prave som oznamila mm, ze tento cyklus budem tehula :grinning: :dizzy_face:
a sorry no, nerobim to narocky :wink: a ja sa tiez cudujem ze prisla tak skoro :grinning: ale asi nechce za tou tvojou zaostavat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. jún 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, urcite bol rad, ze :grinning:
je ti prepacene .... a ma to vyhodu, ked pozriem tvoj graf, tak aspon viem, ktory DC som :sunglasses:
ahoj, oknosmas, co sa chechces? :wink:
11. jún 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ako sa tu dohovarate...ako sa mate? upotene vo vlastnej stave? ci???
11. jún 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: asi tak nejako, este stale nam nejde tepla voda, takze musim stale nahrievat a tato trojkombinacia (teplo, mrcha a nefungujuca tepla voda) je doooost hnusna :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... a konecne som ostrihana a celkom fajn to kocka zvladla, tak ju vyuzijem aj nabuduce :slight_smile:
a ty ako? doma? volny vikendik, alebo niekam opat cestujes?
11. jún 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vikend bude pracovno oddychovy...zajtra viacmenej doma a len tu v okoli a vecer praca a v nedelu vylet opat do mikulasa a okolia spojeny s pracou..to by sme sa chceli ist aj kupat
11. jún 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co ty?
11. jún 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja nejako podobne ... zajtra poobede do prace, v nedelu rano koncim, takze potom uz oddych - hadam vo dvojke s mm :slight_smile:
a kupanie mate kde vyhliadnute?
11. jún 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja uz nie som vo vlastnej stave, prave som vyliezla zo sprchy, ale verim, ze kym pojdem spat, tak budem zase vo vlastnej stave... v kuchyni sa nam roztrhol odpad, mame potomu, mm tu pobehuje s handrou, lebo mna boli brucho :confounded:
oknosmas ty sa tu na nas takto zabavas?? :wink: :grinning:
luga najskor sa aj potesil a potom povedal, ze: A to budeme spolu oslavovat narodeniny?? To uz budu potom jeho narodeniny a moje nie!? :wink: :grinning: ale je to aj tak jedno, lebo na jeho narodeniny sa vzdy este oslavuje Jozef a to su jeho brat a otec, takze aj tak sa neoslavovali len jeho narodeniny :slight_smile:
11. jún 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kupat by sme sa chceli ist bud do tatralandie v lm, alebo potom tam pobliz v jednej dedinke je take bagrovisko a je tam presne ta ista lieciva voda ako v besenovej, len sa tam neplati a je to pod horou a celkom prijemne, byva tam vsak dost ludi a to je len o macani sa v teplej vode, tak uvidime, to by bolo asi len k veceru, ked sa budeme vracat..sme tak mysleli, ze by sme tam aj po tme sli...
juj, potopa, to co sa vam stala black?
11. jún 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, aky ziarlivy je :wink: :slight_smile: .... to vyzera, ze sa ta asi bude stranit tento mesiac :grinning: (ale nie :wink: )
juuuj, odpad :confounded: ... si sa dobre z upratovania "vyvliekla" :wink:
a volit idete?
11. jún 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa, hadam vam to kupani vyjde, ved aj take macanie v teplej vode je prijemne :slight_smile:
11. jún 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my volit pojeme, len este nevieme co...ale urcite pojdeme, bo nechceme, aby nase hlasy prepadli dakomu inemu...
11. jún 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my, aj my :slight_smile: ... ak sa podari :sweat_smile:
11. jún 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute krasky...aky ste mali dnik?ja celkom ok...od mm som dostala ruzicky.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. jún 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas, no nejako sa nam povolila trubka.... nechapem, ale my mame s odpadom v kuchyni stale nejake problemy. Na posledy asi 2 mesiace dozadu sa nam utrhla hadica od takej tej natahovacej baterie... :grinning: :grinning: a raz ked sme tu byvali asi polroka sa nam uplne roztrhol privod vody asi o druhej v noci a sme sa zobudili, ked sme mali celu kuchyni pod vodou :grinning: bola sranda macat sa vo vode v noci :grinning:
luga, no uz som sa ho pytala, ze ci tento mesiac nebude sexik :wink: :grinning: ale povedal, ze nieeeeeee :grinning: ma smolu! Som sa rozhodla, ze som tento mesiac tehu, tak tomu nijako nezabrani!!! :grinning:
my volit ideme... mm ide na skusku a potom pojdeme volit
11. jún 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macanie v teplej vode je fajn, ked nie je teplo..hm..takze neviem, ked je takto horuco...tak asi skor nieco ine...mozno l.mara...ale ta je zasa riadne studena, aspon co si z detstva pamatam...hm...no, ved uvidime, mimochodom, v nedelu sa ma trocha ochladit a mozno bude aj prsat...tak to bude dobre v tej teplej barinke :sweat_smile:
11. jún 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok