• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
@katka.he katka, neviem, kedze som polroka mrchu nemala...ale s tymito liekmi je cyklus asi 28 dnovy
14. jún 2010 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence ... ja som mala v PI dovolenku, tak som bola pri sestre aj pri mojich krsnatach... najmensie bude mat 2 rocky... je to taky zlatulik.... este vo stvrtok vecer sme boli v kine na sex v meste 2... v pi sme este opekali a v sobotu som varila kotlikovy gulas u rodicov na zahrade... a komare si na mne zgustli :slight_smile: a vy? co ste porabali?
14. jún 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si mala krasny vikend
ja som v piatok mala este pracovny, v sobotu, ked sa nedalo ani hnut v tej horucave, tak sme sa saunovali v byte a nevladali sa ani hnut a kompletne aj s bobrom sme viac menej cely den prespali a vecer som este pracovala a potom sme sli na pivku a pizzu s mm..a vcera sme po praci v mikulasi sli pozriet mojich krsnych, kt. byvaju tam nedaleko a tiez sme sa boli troska okupat..dalo sa to prezit, len keby tie vikendy boli dlhsie :wink:
14. jún 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati, tak tie komare sme mali cez vikend spolocne :grinning: my sme sobotu len relaxovali, vecer sme boli na veceru s kamaratmi..... a v nedelu sme boli u svokrovcov gratulovat :grinning:
14. jún 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tak oknosmas... ty si vravela ze je u vas teraz burka?..alebo bola zrana?.. ked smiem vediet aky je to okres...
14. jún 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi presna na 54 miestach ma postipali... keby si ma videla :astonished: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
14. jún 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he Kati, aj u nas (Trencin) prsalo rano.... na 54 miestach????tak to na teba ani zdaleka nemam :grinning: nechces sa odfotit? :grinning:
14. jún 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... strasne je to .. na rukach, nohach, tvari, chrbte.... a aj tam kde by som to nikdy necakala :grinning: ... vsetko ma svrbi...ale nechcem si to skrabat, tak si o natieram fenistil gelom.... :unamused: :sweat_smile:
14. jún 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no takze zajtra bude burka aj tu na vychode...popripade este dnes v noci... :grinning:
14. jún 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi a ty sa ako mas? nebyva ti uz zle?... brusinko rastie? na vahe si uz nieco pribrala? :slight_smile:
14. jún 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he pribrala som kilecko za minuly mesiac, takze som minus 7 kg :grinning:
14. jún 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: super... adi aspon sa nebudes trapit s kileckami naviac...
14. jún 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he no myslim,ze najvacsie priberanie este len pride :grinning:
14. jún 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi...ale kedze si este -7...tak mozno pri porode budes mat tolko ako je u teba normalne :wink: :slight_smile: :grinning:
14. jún 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he no uvidime :grinning:
akurat som sa dozvedela, ze mi dnes utz nebude robit ten moj dr,ale nejaky iny ho bude zastupovat :frowning2:
14. jún 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak katka, my sme v bb
14. jún 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som sa pomylila s tou burkou a odpovedou :grinning:
14. jún 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. jún 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj skoda... teraz ti mal robit ten velky ultrazvuk, ze?
14. jún 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ano Kati...ale vsak nevadi, ze aj ten druhy je dobry :grinning:
14. jún 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:
14. jún 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj camelko...
14. jún 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko... Ďakujem Bohu za ochladenie... :slight_smile:
14. jún 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 ahojky...ja tiez :grinning:
14. jún 2010 o 08:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasky :slight_smile:
u nas prsalo celu noc... ale burka nebola... vraveli rano v radiu, okolo 8 ze je hrozna burka v Prievidzi.
oknosmas drzim silno palce :dizzy_face: :dizzy_face:
katka na 54 miestach??? a to si si aj ratala???
u nas su tiez komare :angry: sa neda podvecer vobec vonku vydrzat!
ja som bola vcera trosku na na kupoch... ale kupila som si len jedny trojstvrtove biele nohavice a kabelku :dizzy_face: inak som bola dost sklamana... ta moda co je teraz v obchodoch, ved to je nenositelne! :frowning2: bud to je pre pubisky, alebo take divne asexualne.
14. jún 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, holky :slight_smile:
nooo, pred tyzdnom sme prosili o teplo, teraz zase o zimu - kto nam vyhovie :grinning:
oknosmas, zibi, drzte sa :wink:
adul, uzite si babo :slight_smile:
autor
Viem,že sme možno sebecké, každý chce teplo, ale vobec mi to nevadí... :grinning: :grinning: :grinning:
adi ale utz ti budu robit nie?? Ved nevadi ked tam bude iny dr. mozno bude aj lepsi :wink: a krajsi :wink: :grinning:
14. jún 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nechcem teplo, neznasam ho....staci mi maximalne 20 stupnov aj to je uz vela, takych 15 by bolo fajn :sweat_smile:
14. jún 2010 o 08:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, tak zeby aj u nas prsalo? :confused: .... ja nemtusim - som spala ako zabita - po praci a kupku :sweat_smile:
14. jún 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88, @evitkamalicka ........... vam urcite dnes prospieva to ochladenie :wink: .......... ahoj katka.he, blackrose ......... s tou modou to mas pravdu .......... vacsina z toho je pre nastrocnych :unamused:
evitka 15??? to ja mrznem!!!! pre mna je najlepsie 25 :slight_smile:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok