• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
fly a ty uz nechodis do tej novej prace??
18. jún 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte... :wink:

@aduliak nevyzerá na 19 kg,ale sú tam... A ja ich cítim... :unamused: Ale už sa mi to kráti, juj... :wink:
18. jún 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 nechodim, nezvladala som to s tym tehotenstvom a nechcela som si tam zatvorit dvere, tak som skoncila a dohodla sa s nimi, ze sa po materskej ozvem
18. jún 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ahoj Black...
baby, aj vy sa tak tesite na vikend ako ja? ideme na svadbu velmi dobrej kamoske :grinning:
@nina88 uz to mas za par :wink:
@aduliak ja sa netesim, bo mm odchadza v sobotu do prace :unamused:
18. jún 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly tak si doma na rizikovom???
18. jún 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@isabella_fly ahoj Isa, aj ja som bola na začiatku chorá, dokonca 3x... :unamused: Kvapky možeš, len minimum sa dostane do krvi... to sú také blbosti,aby boli tie firmi chráneneé... Pri prvej nádche som trpela jak koň, nedala som si nič a prešlo mi to napriedušky, tak čo by bolo lepšie? Brať kvapky,alebo atb na priedušky?? Vidíš... Pri druhej nádche som si dala muconasal kvapky a za 2 dni som mala pokoj... :slight_smile: Drž sa.
18. jún 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:
@evitkamalicka ...... ta torta vyzera straaaaaaaaaaasne chutne, mnam :slight_smile:
18. jún 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 nie na rizikovom, ale vypoved som dala

@nina88 dakujem, sak nastastie kamaratka mi poradila take co mozu v pohode aj tehotne tak mi to isiel mm kupit teraz, ale fakt je to utrpenie a rozhodne nechcem riskovat zostat na atb :confounded:
18. jún 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly tak teraz budes len doma???neporazi ta???
18. jún 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 doteraz som mala skolu, tak ma neporazalo, a uvidim, vybavovacky okolo svadby mam, tak zatial je veselo a co bude potom to neviem... asi konecne precitam knihy, ktore mam uz par rokov kupene a nemozem sa k nim cez povinnosti dostat :grinning:
18. jún 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...tak sa nudit asi nebudes...no ja by som velmi nechcela ostat doma....mna by porazilo nikam nechodit ked by som ostala na rizikovam....to by bola nuda,,,,,,,,,,, :unamused:
18. jún 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly som rada,ze ti uz nebyva zle! to si stastna osobka :grinning: kedy mas poradnu?

@petuska123 ani ja by som nechcela ostat na rizikovom.....
18. jún 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 preto som dala vypoved, pretoze keby zostanem na rizikovom tak musim byt stale doma

@aduliak poradnu? no nejak asi som to prepocula, ale na nic take este nejdem :unamused:
baby, len ja mam teraz hlavu plnu starosti, bo sa musim zahlasit na urade prace a zo statnice nemam este ziadny papier, tak som teda zvedava, ze ako to cele dopadne a kolko sa kvoli tomu este nabeham :frowning2:
18. jún 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Isa poradňa na volá každá návšteva u tvojho lekára pošas tehotenstva... :wink:
Baby ja som nedokázala ísť ani na materskú,stále robím, takže rizikové by ma odrovnalo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 :grinning: super, tak na dalsiu idem na konci mesiaca :grinning:
18. jún 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/1d1536
graf..no neklesam nestupam..ale vcera vecer som zacaala trochu spinit..nie krv len take hnede..tak tom u nedavam velku sancu..asi ma porazi.. :angry: :cry:
18. jún 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi a dnes este spinis?
18. jún 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly tak tam uz mozno aj tehu knizku dostanes :grinning:
18. jún 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 ta obdivujem...ze este robis...klobuk dolu!
18. jún 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@aduliak adi ja by som umrela doma. SOm veľmi akčná, plná energie, ja by som sa fakt zbláznila... :slight_smile:
18. jún 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak myslis? ja by som sa tomu tesila a nie je to to iste ako tehotensky preukaz? ktory uz mam? asi nie, bo ten mam uz dlhsie a lekarka aj minule nieco o tehu knizke vravela :slight_smile:
18. jún 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi.........nestras stym spinenin............. :confused: tak vsak bol mm do a tak musi daco z toho byt
18. jún 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly teku preukaz a tehu knizka je to iste :grinning:
18. jún 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak :grinning: tak potom netusim o com moja dr vtedy tocila ked som uz preukaz mala :grinning:
18. jún 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to netusim ani ja :unamused:
18. jún 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za 30 min.prestavka a vyzera to tak ze tu ide prsat :angry: vsakpreco nie ide vikend........ :frowning2:
18. jún 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak u nas sa uz rozprsalo :frowning2: to zasa bude vikend :frowning2:
18. jún 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je zatiahnute uz asi dve hodiny... dufam, ze nebude prsat, ja som sa celkom vyletnila, lebo rano bolo u nas slnecno a obloha bez oblacika... :unamused:
zibi drz sa zubami nechtami :slight_smile:
18. jún 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok