Pomohol vám ľudový liečiteľ pri liečbe neplodnosti?

zuzana.dry
7. dec 2008

Ahojte zienky...viem, ze v niektorych temach sa to uz spominalo, ale dost malo...mate niektora skusenosti s ludovymi liecitelmi a liecenim neplodnosti? Zaujimaju ma vase skusenosti, nazory a odporucania...prip. konkretne kontakty...hlavne z Kosic a okolia....ale samozrejme moze byt aj z inych kutov Slovenska...pre ostatne...dakujem... 😉

moncurikv
1. mar 2022

@nikaha ahoj, ja som sa snažila 8 rokov otehotnieť. Boli mi ponúknuté bylinné vložky TianDe. Tak som ich denne používala, ale nič sa neudialo ani po pol roku. Potom som si na ne zvykla, lebo sú naozaj dobré na menštruáciu, perfektne sajú. A o 10 mesiacov som otehotnela. Síce to nedopadlo dobre, potratila som, ale tá nádej, že to ešte ide a v mojom veku(43) bola na nezaplatenie. Takže teraz sa po spontannom potrate snažíme ďalej a uvidím. Až chceš, prečítaj si niečo o tých vlozkach na internete. Ja som tomu tiež neverila.

moncurikv
1. mar 2022

@zuzana.dry
@zuzana.dry ja čo som tu dosť o tom čítala, tak jednej pomohol, druhej nie. Ja si myslím, že je to individuálne. Mne pomohli napríklad vložky z TianDe, to nerobím žiadnu reklamu. Po 8 rokoch snaženia som otehotnela, aj keď som nakoniec potratila. Ale tá nádej, že sa niečo v mojom tele zmenilo a ide to aj v mojom veku (43) je na nezaplatenie. Trvalo to 10 mesiacov, kým sa zadarilo. Nikdy som nemala problémy, obidvaja sme úplne zdraví a nešlo to. Tak teraz uvidím, čo sa udeje po potrate, či sa zadarí.

monikamajova
1. mar 2022

@nikaha ahoj, už to nerobí, je z Lúčok. Keď tak, napíš mi IP.

janulka2919
12. máj 2022

@1lubinka mohla by som ťa poprosiť nejaké info o tom liečiteľovi? Tiež mi známa povedala že pomohol jej známej k bábätku. Ale potrebovala by som vedieť trošku viac ďakujem 😉

kasiopea1986
18. júl 2022

@sue250 Cauko viem ze je to uz roky stará diskusia,prosim ta nemas este kontakt na tych liečiteľov?Dakujem pekne🙏

diva83
22. júl 2022

Nie, nepomohlo. Pomohlo vypnúť hlavu, zamerať sa úplne na iné veci a prestať s tým bojovať. Po 12 rokoch....a prišlo to samé a spontánne, nečakane, keď sme sa zmierili s tým, že deti mať už nebudeme. A boli sme aj vo Vŕbovom, aj sme skúsili homeopatickú liečbu, okrem IVF...atď. Neriešiť, nechať to na Boha, doslovne. To pomohlo nám.

angelika999
25. jan 2024

@sue250 ahoj, prosim Ta, das mi cislo na tych liecitelov v KE?

snowflakenel
25. jan 2024

Dievcence...my sme sa s muzom zasmiali. Dlllllho sa nam nedarilo, mozno 4 roky. ( prve dieta mame cez ivf) Cez covid sme sa dali ockovat a do roka som bola tehotna prorodzene .....
Jasne, je to blbost podla mna, nahoda, no vzdy sana tom zasmejeme. 🙂

snowflakenel
25. jan 2024

@diva83 my prve cez ivf, druhe ani nevieme ako....teda vieme.ako, no nevieme, ze.kedy.
Tvrdili nam , ze prirodzene tehu je nemozne. A zrazu bum......

amazonit
18. mar 2024

Moja známa využila služby Glorií Jarky. S tým , že riešila problém na oboch stranách čo sa týka stravy , nastavania a blokou k počatiu. Pridávam kontakt ak by ste mali záujem: gloria.jarka@gmail.com . Mne konkrétne pomohla so zdravotnými problémami , ktoré som dlhodobo riešiela a nevedela som sa ich zbaviť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre