Pomohol vám ľudový liečiteľ pri liečbe neplodnosti?

zuzana.dry
7. dec 2008

Ahojte zienky...viem, ze v niektorych temach sa to uz spominalo, ale dost malo...mate niektora skusenosti s ludovymi liecitelmi a liecenim neplodnosti? Zaujimaju ma vase skusenosti, nazory a odporucania...prip. konkretne kontakty...hlavne z Kosic a okolia....ale samozrejme moze byt aj z inych kutov Slovenska...pre ostatne...dakujem... 😉

zuzkapod
16. okt 2017

@1lubinka
Mozem sa spytat, viete mi dat kontakt?

shumacher
27. okt 2017

Liečiteľka Janette Klemanova +421907361043 Prievidza
Je aj na fb

1analena1
8. mar 2018

@sue250
@smile234
@smile234 ahoj.mohla by si mi poslat cisla .dakujem

zuzkapod
8. mar 2018

@reni1512 dobry vecer, viete posunut kontakt?

brigita01it
22. mar 2018

mne pomohol liečiteľ Pavel je z čiech, ale je perfektný ......moje šance na počatie dieťaťa boli absolutne mizivé, pretože mám už 40 rokov a k tomu ešte aj nepriechodné vaječníky, všetci doktori u ktorých som bola tvrdili, že nie je možné počať dieťa......a dnes sa tešíme z ročnej dcérky Reginy (o týžden má narodeniny-...:D) .......jeho Vám odporúčam na 100 %

diva83
9. máj 2018

@monikamajova Ahoj, zaujalo ma, čo si napísala....vedela by si mi dať prosím kontakt na tú poslednú pani? Ďakujem veľmi pekne....

drobcekovci
28. jún 2018

ja pána Kováčika môžem tiež odporúčiť ... aj mne veľmi pomohol ... pri liečiteľoch je dôležité, či berú za svoje služby peniaze. Skutoční neberú, len prijímajú dary. A presne je to aj u pana Kovačika.

shumacher
28. jún 2018

Dar môže byť aj finančný píšeš tu o tom že liečiteľ by si nemal pýtať peniaze ale je to tiež jeho práca a ty v práci si tiež pýtaš výplatu tak nerozumiem tvojej logike ale oki

andreakacmi
3. sep 2018

@reni1512 môžem sa opýtať ako pomohla? Dala rady alebo liečila bylinkami ? Dakujem

reni1512
4. sep 2018

@andreakacmi liecila bylinami

andreakacmi
4. sep 2018

@reni1512 dakujem.a pamätáš si čo ti dávala ? Prosím ťa ?

pivonka6
4. sep 2018

@drobcekovci ved mu das 100 e ako dar😄

pivonka6
4. sep 2018

@hana330 ako sa spaja telo s myslou?

reni1512
4. sep 2018

@andreakacmi je to individualne podla problemu..potrebuje vediet zdrav.stav a tak povybera ze co..mala som caj,sedave kupele a varila som si obklady na noc..

andreakacmi
5. sep 2018

@reni1512 ďakujem 🙂

iva
5. nov 2019

@brigita01it prosim vies poslat cislo na toho pana?Dik

manicka22
23. jan 2020

@monikamajova prosím pošlete mi kontakt na liečiteľku v MT

manicka22
23. jan 2020

@monikamajova prosím o kontakt a viac info o liecitelovy z Lúčok

monikamajova
24. jan 2020

@manicka22 ona to už nerobí

trendyy
25. jan 2020

@drobcekovci prosim vas a treba ist k nemu vzdy aj osobne ? Neviete prosim na neho mail?

justify
25. jan 2020

Prave si citam svoju reakciu na príspevok ktoru som pridala pred 9rokmi a smejem sa na nej 🤦😂 Vtedy sme tomu verili,teraz nam je to smiesne ze sme sa dali na to nahovorit. Nepomohla nam liecitelka ani jej zazracne "elixiry". Ale hoci sa nam nedarilo, nakoniec sa po 2,5r zdarilo a odvtedy mame uz deti 2. Pomohlo nam ine,nie liecitelka. Presviedčala ma ze mam problemy so stitnou zlazou,ze mam preto vysoku potratovost,dala mi nejaky zazracny elixir z ktoreho som po mesiaci uzivania mala cystu a skoncila v nemocnici. Dala som si vyšetriť stitnu zlazu,mala som ju v poriadku,nepotratila som ani raz, obe tehotenstva bezproblemove. uz by som sa na to nahovorit nedala. Ale zas možno len my sme mali "stastie" na taku jezibabu. Cele to stretnutie bolo trapne,hlavne ked tam zjapala po mojom muzovi lebo nehovoril tie jej zaklínadla dostocne nahlas 😂🤦 ja tomu uz verim asi tak ako na homeopatika, vyskusas a buď veris ze ti to pomaha alebo nie 🤷

paeddrho
1. jún 2020

@1lubinka viete mi dat kontakt?

paeddrho
1. jún 2020

@brigita01it dobrý deň, boli ste tam osobne? Viete mi dat kontakt. Ďakujem

moncurikv
27. nov 2020

@monikamajova ahoj mohla by som poprosiť kontakt na pani, čo ti pomohla k dieťatku? Viem, že je to už dávno ale snáď aspoň meno. Dakujem

monikamajova
28. nov 2020

@moncurikv hoď mi IP

moncurikv
9. dec 2020

@monikamajova ďakujem, už netreba, idem k jednej pani u nás v okrese, uvidíme čo bude.

sofuliatko1
9. dec 2020

@zuzana.dry Ahoj Rada ti poradím ked sa nedari otehotniet.
Pracujem s produktami, ktoré obsahujú plno byliniek a uz veľkemu počtu žien pomohli.
Rada Vás pozvem aj do skupiny, kde je vidieť ich recenzie.

januska41
19. sep 2021

@sofuliatko1 poprosím o pridanie do skupiny

sofuliatko1
23. dec 2021

@moncurikv nápis mi spravu

nikaha
1. mar 2022

@monikamajova ahoj vies mi dat cislo na tu liecitelku prosim. A odkial je?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre