Super muž, ale milenec asi nie

48domka
16. júl 2020

Ahojte zienky , mam taky problem neviem ako ho popisat mam znamost vyzera to tak ze budeme spolu fungovat . Je to suoer muz fakt po dlhom case som nasla normalneho muza do zivota chce to co aj ja rodinku zenu deti aj ked je odomna starsi ja mam 26 on 36 ale mam ho rada. Rozumieme si smejeme sa chodime na vylety celkovo.je to super len prislo k sexu a neni to ono zazila som ine v tomto smere . Maly sme to len raz ale ja som ho ani necitila ani nic. Neuzila som si to .
Co mam robit ked je super ale po tejto stranke nie. :/
Dakukem za kazdu radu co dalej

bibina666
16. júl 2020

@48domka este pockaj. Prvy krat to mohlo byt rozpacite. Nabuduce bude mozno lepsie. Skus sa trosku naladit, provokovat cely den a “vydrazdit” ho 😉

ckocka
16. júl 2020

@48domka Vycvičiť, ak sa nedá, vymeniť.

ivkazba
16. júl 2020

Prvý sex s novým partnerom nie je vždy ideálny, s mojim súčasným partnerom neboli ideálne asi prvé 3 noci, ja som cítila, že to bol akýsi stres u neho. A potom to zrazu zmizlo a teraz fungujeme tak, že som spokojná. Takže po jednom sexe by som ja flintu do žita určite nehádzala.

sissy27
16. júl 2020

@48domka trénovať 😀 určite by som to nehodnotila po 1x. A možno keby si vedela, čo si on myslí o tvojom výkone, tak by si si aj poplakala 😀

48domka
autor
16. júl 2020

@bibina666 ja ho provokujem cely den stale on mi povedal ze ho pritahujem strasne a dava to aj najavo mojkanim tulenim ... ja zase pomalsie na to skor chcrm ist aby neslo len o sex ale uz ked doslo l nemu tak necitila som ho v sebe ... zas on chce vediet ci uz sme spolu ja to oddialujem lebo sa domna zalubil :/ nechcem ho ani sklamat

janulka1802
16. júl 2020

ani u nás to prvýkrát nebolo ako z románu také rozpačité ale chcelo to len trochu času a teraz je to perfektné takže určite by som na Tvojom mieste ešte nehádzala flintu do žita

sara07
16. júl 2020

@48domka na to aby si ho citila v sebe treba stiahnut tvoje svaly , popracovala by som aj u teba, ked stiahneš hlavne sedacie svaly jednak si budeš super trenovat zadnicu a jednak ho budeš aj citit a aj on to bude brat inak
doporučujem najskôr vyskušat na vibratore alebo prste aby si vedela o čom píšem

janulka1802
16. júl 2020

@48domka ako necítila? hm to má ako menšieho? či málo stoporeného? niekedy možu byť partneri nekompatibilní aj veľkosťou jednoducho povedané sú ženy ktoré majú tam dolu viac priestoru a sú muži s menším vybavením a ked sú takí spolu tak nikdy to nebude to pravé orechové ale za predpokladu že patríte k priemeru by to fungovať malo

48domka
autor
16. júl 2020

@janulka1802 noo ma ho mensieho ano ... nemala som este takeho uprimne... cize ked bol vomne ani neviem ze bol a tympadom som to predstierala cele ... :/

48domka
autor
16. júl 2020

@sara07 neviem ci toto pomoze

eliska13
16. júl 2020

@48domka prvý sex je podľa mňa vacsinou fiasko😀

leuchtturm
16. júl 2020

sex v partnerstve je velmi dolezity. Takze ak ta v tomto smere nevie uspokojit, hladaj dalej, ak nechces skoncit ako flustrovana zenicka.

48domka
autor
16. júl 2020

@leuchtturm uz som takeho mala co vsetko ok ale.zas nechcel sex ...a ano mas pravdu preto pozeram uz aj na to
A neviem co bude

yipsylonka9742
16. júl 2020

Hladaj dalej ...

m_o_n_c_a_k
16. júl 2020

Neodsudzuj ho na 1. Krát. Ak je super, zaslúži si pár šancí. Niekedy nevieme co sa v mužoch odohrava a niekedy je to strach. Strach z toho, že nebudú dosť dobrí. A zase netreba sa spoliehať len na mužov. Ved ste tam dvaja. Ak vidíš obavu treba vziať opraty aj do svojich rúk a ukázať mu ze sa nemá čoho báť. Niekedy sa stane, že sú muži vylakani a chlapec sa nestopori ako by mal. Podľa mňa to skus ešte. Ak je fajn daj mu šancu. Sex je veľmi dôležitý vo vzťahu a ak to ešte zopár krát skončí tvojim sklamaním, nechaj to tak. Pripadne sa porozprávajte. Orgazmus sa dá dosiahnuť aj nejakými inými spôsobmi. Sú muži čo sa vedia vynájsť a menšie prirodzenie nie je vo vzťahu problém. Ak ti na ňom záleží a bude to zle, je možnosť sa o tom aj úprimne porozprávať. Pripadne poskúšať polohy. Ale závisí od toho ci chceš do toho ísť, či máš v tomto smere trpezlivosť.

janulka1802
16. júl 2020

@48domka hm tak tu už pomože jedine vibrátor ale či by to nevadilo partnerovi inak myslím si že si musí byť vedomý svojou veľkostou resp a mal by byť ochotný to kompenzovať pomockami proste čímkoľvek aby si bola uspokojená je to na Tebe

hanastaruchova
16. júl 2020

@m_o_n_c_a_k super príspevok, až som sa nahlas zasmiala - v dobrom - že "zobrať opraty do svojich rúk "....veľmi výstižné a vtipné..a...súhlasím

sara07
16. júl 2020

@48domka pomôže že ho bude citit , zniži velkost

mirage
16. júl 2020

@janulka1802
@m_o_n_c_a_k ano.. teoria je pekna, napisala si to s c itom a empaticky. Ale.. aby som sa cely zivot prisposobovala, mala pocit, ze to nie je ono.., snazila sa vykrit ten " deficit" , nemala vag. orgazmus, predstierala atd atd.. ma co to je? Viem, zivot nestoji a nepada na sexe, ale akykolvel mily dobry partner moze byt, bez suladu v sexe to nie je ono.

katkati
16. júl 2020

Nie je to dobrá perspektíva, pretože keď si ho necítila prvýkrát, nebudeš ho cítiť ani potom a sťahovanie svalov trochu pomôže, ale každý sex a celý čas, keď bude v tebe myslieť na to, že máš sťahovať svaly na zadku, to sa asi nebude uvoľnený a príjemný sex.

katarinka89
16. júl 2020

@48domka prvýkrát s novým to nikdy nebolo top- ešte počkaj a urob si potom názor

anonymka11
16. júl 2020

@48domka ono asi prvý sex nebol u nikoho dokonalý 😁 ja teda s mojim už manželom si na to veľmi dobre pametam bol to úplný trapas ani jeden sme neboli ani panna ani panic ze by to bolo tým obaja veľká chuť ale sex bol des 🙈 moja otázka po sexe znela stretneme sa ešte 😂 na tomto sa bavím do dnes druhý bol podobný tretí tiež a potom to začalo tká klapat ze si neviem predstaviť nič lepšie proste sme sa zohrali daj tomu čas 😊 držím palce

m_o_n_c_a_k
16. júl 2020

@mirage písala som predsa, že závisí od toho či chce do toho ísť a či má v tomto smere trpezlivosť. Sú vzťahy kde sa naopak musí muž dlho snažiť a napríklad nikdy nemal problém žene urobiť dobre a keďže ju má rád, tak ja neviem znesú aj pol hodinové predohry a podobne. Záleží od človeka. Vo vzťahu a v sexe sa všetko ráta pokiaľ to vyhovuje obom. Avšak musí to obom vyhovovať. Ak nemá na to, nechá ho tak. Ja som mala tiež všeliaké začiatky s mojim terajším, ale teraz je všetko tak ako ma byť. Mával obavy a... strach alebo čo. Strach z toho, že nebude pre mňa v tomto dosť dobrý. Myslím si, že sa nám to podarilo len preto, lebo som bola trpezlivá a vzala som často tie opraty do svojich rúk on bol ten co sebaisty nebol a ja zase naopak. A nemenila by som ho ani ako milenca a ani ako partnera. Niekedy je to tak ako si urobíš, naučíš a ako sa prispôsobite jeden druhému. Avšak, sú ženy co chcú mať hneď hotové. Chápem aj toto. Je to čisto na nej. Tu jej asi nepoviem co ma robiť, len skúsenosti pripadne rady.

ayanamirei
16. júl 2020

@48domka mrzi ma to, ale maleho vtaka proste nezvecsis a tak ako moze nejakej vyhovovat tak proste tebe nevyhovuje a sex kde necitis partnera je proste mizerny a ja by som do toho nesla. to, ze to mozno vie urobit inymi sposobmi je sice pekne, ale nie dost.

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hanastaruchova
16. júl 2020

@ahoj0 tak klobúk dolu veru že 8 rokov si neuspokojená a nič s tým nerobíš - nemyslím to v zlom...

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hanastaruchova
16. júl 2020

@ahoj0 Uff...nemyslím to výsmešne..a...páči sa ti taký život ?Nerozmýšľala si nad zmenou?Lebo toto nie je prechodný stav....Vyhľadali ste odborníka? Nemá nejaký problém ? A tají alebo hanbí sa to priznať ???

vilma7
16. júl 2020

Ja by som nehádzala hneď flintu do žita. Prvý sex je väčšinou o ničom, potrvá kým partneri nájdu v sebe súhru. Určite sú aj polohy ktoré by sa mali, mohli praktizovať vtedy, ak má partner menšie vybavenie. Alebo ťa uspokojiť ináč. Ja by som sex nedávala medzi hlavné, najhlavnejšie priority, ale skôr to ostatné. Na sexe sa dá popracovať, no charakter niekomu ťažko zmeníš.

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz