Super muž, ale milenec asi nie

48domka
16. júl 2020

Ahojte zienky , mam taky problem neviem ako ho popisat mam znamost vyzera to tak ze budeme spolu fungovat . Je to suoer muz fakt po dlhom case som nasla normalneho muza do zivota chce to co aj ja rodinku zenu deti aj ked je odomna starsi ja mam 26 on 36 ale mam ho rada. Rozumieme si smejeme sa chodime na vylety celkovo.je to super len prislo k sexu a neni to ono zazila som ine v tomto smere . Maly sme to len raz ale ja som ho ani necitila ani nic. Neuzila som si to .
Co mam robit ked je super ale po tejto stranke nie. :/
Dakukem za kazdu radu co dalej

m_o_n_c_a_k
16. júl 2020

@ahoj0 Len malá rada, a čo tak skúsiť koníka. Ty si zvolís tempo, ty si ho našteluješ 😊(neviem to inak vyjadriť 😂) ako potrebuješ. Niekedy sa vieš posunúť tak aby to vyhovovalo tebe. Pripadne nech ta nechá tak nech sa neangazuje moc, ta mu uakz kde ta ma chytiť, kde nie. Treba si "povedať" vziať veci do svojich rúk a užiť si to. Nechaj sa viesť svojimi potrebami. Telo keď si hore ti ukáže co ti pasuje. Možno ste skúsili neviem.

m_o_n_c_a_k
16. júl 2020

@ahoj0 mno ja keď nemám veľmi chuť a viem ze dnes to proste bude chcieť, tak si pozriem sama, alebo s nim, podľa toho či je v dispozícii nejaký erotikus film, alebo dačo take bozkáva ký a tak. Navnadte sa a povedz mu, že dnes tu šéfujes ty. Jednoducho nech to nechá na teba. Nech sa ti do toho nemontuje. Ani sa asi veľmi nebudeš musieť snažiť on bude pripravený isto za chvíle ku, však chlap😊 priprav aj seba, a nech sa len diva. A potom nasadnes a ideš. Nech sa ta dotýka kde chceš ty, povec mu chces aby urobil toto a toto a hotovo. Skus. 😉 A to ze ste neboli spolu dlho, urcite to bude stáť za to. Nenechaj sa takto triznit.

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hanastaruchova
16. júl 2020

@ahoj0 chápem,ale !Ty nie si iba matka - a nie je to egoistické,ver mi.Deti čo chvíľa odrastú a pôjdu si po svojom.Žiť s dobrákom a bez sexu alebo žiť s debilom a s vášnivým super sexom ?Ani jedno a ani druhé...A vieš koľké poznám,čo povedali,že iného muža v živote už nechcú? A osud alebo náhoda im prihral do cesty iného a hneď ten pohľad na život zmenili?Ako môže byť niekto dobrý partner - keď myslí na svoje potreby a nedokáže pochopiť potreby svojej partnerky? To nie je dobrý partner - nech ho akokoľvek ospravedlňuješ..a otca nechaj otcom - táto parketa je v poriadku,že on ľúbi deti a deti ľúbia jeho....ale IBA toto je zmyslom rodiny ?

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
3petka
16. júl 2020

@48domka určite zo ešte pár krát skús pred tým ako urobíš konečne rozhodnutie. Ale pozri sa na to aj z druhej strany on si môže o tebe povedať že akú ju máš rozlajdanu...

ayanamirei
16. júl 2020

@3petka no hej pre 12 cm chlapa bude kazda rozlajdana 😂

ovaaa
16. júl 2020

Ved si ho naucis🙂. Treba byt otvoreny k tejto teme a vela skusat. Na kazdu plati nieco ine a mozno nema ani skusenosti.

m_o_n_c_a_k
16. júl 2020

@ahoj0 chápem ja som mala podobného. Nie je to nič moc. Príprava bola na mne a často to bolo o tom. Pod si pohopkat. Poviem ti pravdu ako povedal toto skoro som chytila už tyčku. Takže sme spolu žili ako manželia ešte asi 6 rokov úplne bez sexu. Len výchova dcéry. Nakoniec to skončilo rozvodom, pretoze som si povedala, že takto žiť nechcem. Chápem teraz už čo prežívaš. Ani nám nepomohla žiadna iniciatíva. Sebec je sebec. A tam sa môžeš snažiť ale niektorý muži jednoducho nevedia, nechcú, nemaju v sexe trpezlivosť. Takže chápem.

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkati
16. júl 2020

@3petka V jeho veku asi nebude jeho prvá, Tak, keď on ma menšieho, tak to mal podobne pri všetkých, asi ani nevie, čo je tesná a čo razlajdaná. Ale ona vie, čo je pre ňu lepšie.

katkati
16. júl 2020

@ahoj0 Áno, sú chlapi, ktorí aj keby neviem ako chceli, nevedia to.

48domka
autor
16. júl 2020

@3petka urcite to skusim .. je super po inej stranke Aa aj predohra bola.super vie co a ako 🙂

zuzpar
16. júl 2020

Nerob unahlene zavery, lebo by ta to mohlo neskor mrziet, daj mu este sancu, nasmeruj ho co a ako 🙂

miskooo1987
16. júl 2020

A možno on chudák práve teraz rieši, že mal prvý sex zo super babou, ale mala ju roztahanu jak vráta na stodole... ani nevedel že je dnu...

Pozri si na internete polohy pre menšie kúsky... možno to pomôže...

katkati
16. júl 2020

@miskooo1987 36 ročný prvý sex?

miskooo1987
16. júl 2020

@katkati prvý s tou konkrétnou... 😂

katkati
16. júl 2020

@miskooo1987 Aha, no ešteže tak 🤣. Keď nie je obdarený, každá sa mu zdala rozťahaná, možno preto hľadá doteraz. A ozaj autorka, on bol predtým ženatý alebo mal dlhodobý vzťah?

miskooo1987
16. júl 2020

@katkati nevieme čo znamená neobdareny... možno má solídnych 19 a len autorka ju na jak slonica...

komir63
16. júl 2020

@48domka Nauč ho to. Možno je neskúsený. Ak by to malo zostať takto, nebolo by to dobré do budúcna.

miskooo1987
16. júl 2020

@katkati lebo ako mám 195 cm výšku, k tomu si domysli veľkosť primeranú zvyšku, a mal som raz babu, v ktorej som si nebol úplne istý či už som dnu....

48domka
autor
16. júl 2020

@miskooo1987 akusim aasi je to tak ... som viac roztiahnuta ...

48domka
autor
16. júl 2020

@miskooo1987 hm dakujem mal asi 12 .cm neni som neskusena mala som 2 vztahy dlhodobe ...

miskooo1987
16. júl 2020

@48domka aha tak to je dosť malo... ale aj na to sú polohy... keby môžem tak mu 5cm podarujem😂

Normálne skús kamasutru... tam sú typy.... zajac, býk,žrebec a gazela, kobyla, slonica...

katkati
16. júl 2020

@miskooo1987 Jasné, tak muži predtým čo jej vyhovovali tak museli mať 25?

miskooo1987
16. júl 2020

@katkati asi... lebo to bolo pomerne voľne.. a to nemala deti...

lauriema
16. júl 2020

@48domka Ahoj ja som mala podobný problém, mala som takého frajera bol super, ale sex o ničom. Proste to nevedel 😀Rozišla som sa sním 😀

bibina666
17. júl 2020

@48domka skus polohu zozadu to je vzdy intenzivnejsie a trenuj kegelov sval. Na nete je presne popisane ako na to 😉

48domka
autor
17. júl 2020

@katkati no mal 7 rocny a zili spolu teraz je sam asi 5 rokov pracoval vtatrach nemal cas ...mal dlhodoby vztah

valentinavibi
18. sep 2020

Čo ja by som.dala.za malého konečne...prečo ja iba stretávam.nechtiac v živote.chalpov s dlhými a.hrubymi až takými.ze mi to.blizi?:(konečne chcem malého..vidíš každý má.to.co nechce sakra..kde.najsr chlapa s malým?