Tehuľky v Anglicku

kate22uk
29. jún 2017

Ahojte, som tu prvýkrát nemám s kým sa porozprávať žijem v UK, akurát som si urobila test clear blue ukázal tehotná 1-2 weeks. Ale stále krvácam 😢 včera som bola na vyšetrení kde tiež potvrdili tehotenstvo ale tiež pravdepodobný samovoľny potrat. Myslíte, že ešte mám nádej.. keď test stále ukazuje pregnant? ☹

unctadorg
29. jún 2017

@kate22uk nuz v UK to nechavaju na prirodu. Treba prehanat a apelovat na nich,aby nieco robili.

kate22uk
autor
29. jún 2017

skúsim co sa dá.... ale už som bola aj ja emergency a nič, poslali ma domov

unctadorg
29. jún 2017

@kate22uk gp si neskusala?

kate22uk
autor
29. jún 2017

@unctadorg jej som volala ako prvej, ona mi hneď včera ráno vybavila appointment na emergency gynecologist unit... tam vzali odber a ze 48 hodín opakovať

lia135
29. jún 2017

Ahojte. Pred 2 tyzdnami som porodila chlapceka. Museli ma nastrihnut a potom zosili. Rana je aj po 2 tyzdnoch otvorena a z jednej strany sa nastrih nezrasta. Lejar ma pred tyzdnom videl a usudil ze nie je potrebne zase zosivat a sal antibiotika. No aj po 2 tyzdnoch sa mi to stale nrspojilo. Myslite ze sa to da same dokopy alebo ostavem "navzdy" taka roztrhnuta?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre