Opakovaná kyretáž

spanielka44
8. feb 2024

Ahojte baby chcela by som sa spýtať či s tymto máte skusenost, 9.1.2024 som musela postúpiť kyretaz. Včera som bola u gynekológa povedal mi že v maternici mi ešte niečo zostalo a že ma zle vyčistili a pravdepodobne musím podstúpiť opakovanú kyretaz lebo v krvi mám stále tehotenský hormón. Som zúfalá myslela som si že to podstúpim raz a bude kľud no som ako v začarovanom kruhu 😭 navyše v správe z nemocnice sa písalo že dieťatko zomrelo kvôli tomu že ho prestala živiť placenta a že sa z nej začalo niečo odlupovat, dá sa aj tento problem nejako do buducna vyriešiť? 🙏🏼 prosím o všetky rady a skúsenosti

ivana3111
8. feb 2024

@spanielka44 väčšinou placenta nedovyzivi babatko aj pri genetickej poruche zrazanlivosti krvi. Určite chod aj na hematologiu na testy a keď tak v ďalšom tehu pichať injekcie na riedenie krvi ak by ti niečo vyšlo teda.

spanielka44
autor
8. feb 2024

@ivana3111 ano som objednaná aj na endokrinológiu aj na hemstologiu tak hádam to raz bude mat úspešný koniec

marhulka13
8. feb 2024

@spanielka44 ahoj, ja som na tom podobne len s tým rozdielom, že mňa čaká tretia kyretaz. Mne na hematologii nič nezistili, tak ideme na ďalšie vyšetrenie, lebo potraty mam za sebou 2

spanielka44
autor
8. feb 2024

@marhulka13 tretia kyretaz v jednom tehotenstve?

marhulka13
8. feb 2024

@spanielka44 ano, stále to nie je dobre. Teraz idem tretíkrát, lebo mam takú menštruáciu, že mám tampón, vložku a za 15 minút som komplet pretecena

spanielka44
autor
8. feb 2024

@marhulka13 och veľa sil prajem verím že sa to všetko skončí dobre ♥️

maria535
11. feb 2024

@spanielka44 mala som rovnaky problem minuly rok…kyretaz 13tt ani nie po tyzdni som mala bolesti tak hospitalizacia a dali mi na vyber bud znova kyret alebo misoprostol na docistenie…suhlasila som s misoprostolom aj ked som to tazko znasala ..pustili ma domov po 3 dnoch ze je to ok a o par dni na to ma moja gyn znova poslala do nemocnice ze tam este nieco vidi avsak v nemocnici mi uz len pichli injekciu a poslali domov s tym ze sa to docisti pri najblizsej MS co sa aj stalo …Hcg mi tiez sledovali kym postupne klesalo…vrelo odporucam alchemilkovy caj na skore zotavenie velmi mi pomohol🙏🏻🫶🏻…verim ze ta bolest je silna a je to tazke ale netreba sa vzdavat💪🏻…medzicasom som riesila este problem s krckom takze kym sme sa mohli snazit presiel pol rok a po jednom cykle sa nam podarilo a sme teraz nejaky 8tt 🫶🏻❤️treba len verit..posielam vela sil

snowflakenel
12. feb 2024

Ja som potratila 3.krqt. zakazdym kyretaz. Ked som porodila dcerku, tiez ma,museli cistit,,hned manualne na sale. A,potom este raz po 600nedeli na operacke.
Rmtu hematologiu si vybav urcite, drzim palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre