Dobrý gynekológ v Trenčíne

matias12345
4. sep 2017

Dobry den chcela by som sa opytac ci by mi niektora mamicka z trencina poradila dobreho gynekologa pretoze som otehotnela a nepoznam v tn nikoho dobreho gynekologa ktory by celych 9 mesiacou dobre sledoval ci je v poriadku moje babetko dakujem

grlu
4. sep 2017

Pan doktor Jankovsky.Odporucam 🙂

matias12345
autor
4. sep 2017

Dakujem pekne za radu idem si to kuknut

bobulazelena
5. sep 2017

@matias12345 ja teda jankovskeho vobec neodporucam, je privelmi zatazeny na peniaze na moj vkus.
Za mna MUDr. Ladecka v poliklinike, len neviem ci berie este pacientky, treba sa spytat. Je mila, profesionalna, starostliva, berie ludi na cas, sestricka je tiez uplne zlaticko. Za mna super.

sarah1988
7. sep 2017

Ja tiez Jankovskeho neodporucam.Ked som uz planovala otehotniet radsej som odisla. A bohuzial v mojom okoli je viac takych co by vedeli na tuto temu rozpravat🙁

bobulazelena
7. sep 2017

@sarah1988 no presne a to teda este k tomu, ak ma zena problem s otehotnenim, tak ma pomerne dost divne postupy s riesenim neplodnosti.

sarah1988
8. sep 2017

Poznam aj jeho spokojne pacienky.Ale prevazuje vacsina tych co odisli od neho radsej.A mam jednu kamaratku ktorej sa narodila dcerka mrtva a on ju nechal prenasat .A ma cely zivot cukrovku podotykam...A nakoniec sa vyjadril v tom zmysle ze"nabuduce" sa to uz n

sarah1988
8. sep 2017

estane.Samozrejme uz tam nechodi...
Otrasne naozaj 😢

juhseverzapad
15. sep 2017

@matias12345 Richard Kočkovský, netreba sa u neho objednávať u mna je top.

matias12345
autor
2. nov 2017

sarah1988 tak jurkovica uricite nie zatial chodim do lc ale yz dlgo nebudem moct takze potrebujem ozaj dobreho

sarah1988
2. nov 2017

Myslite Jankovskeho.No ja by som k nemu uz viac nesla.Ja chodim do NMnV - dr.Paskala a som nadmieru spokojna
Najlepsi doktor akeho som kedy mala

alexkarina
18. mar 2023

@bobulazelena aké má postupy ? pri riešení otehotnenia. ja hľadám.tiwz nového gynekológa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre