Problém so vzťahom

aminah09
27. nov 2017

Dobry vecer vsetci. Chcela by som sa tu anonymne "zverit" s mojim uz asi pol roka trvajucim problemom. Mam priatela 3 roky vsetko bolo pred tym super , vsetko klapalo po vsetkych strankach. Je vsak zo zahranicia no ani to nam nezabranilo v laske. Tento rok vsak nastal nejaky zlom a ja kvoli tomu nemozem spavat mam depresie je mi tazko mam v sebe nepokoj proste sa to zmenilo. Ked si predstavim ze mame byt spolu je mi neprijemne a ked si predstavim ze mam odist prec za nim citim sa velmi neisto. On ma miluje velmi a stale mi to dokazuje. Ale ja uz sama neviem...citim sa hrozne previnilo je mi z toho do placu...ale neviem ako dalej sa tak chcem este trapit. Ked si vsak predstavim zivot bez neho je mi este tazsie...Stala sa mi vsak taka vec ze som si zacala pisat s inym ale bolo to len pisanie nic ine..no nejak som sa nanho namotala a citim sa hrozne...co mam robit som ako roztrhnuta na dve polovice. Vsetko sa vo mne bije a mam pocit ze uz explodujem. Dakujem tomu kto by sa vyjadril. Musela som to zo seba dostat vonku.😢😢

osky
27. nov 2017

si este velmo mlada.neponahlaj sa.
a vyclen si presne co k nemu citis-lasku,vdacnost,lutost...to nie je to iste!!!

inak nechapem jedno-preco si si zacala pisat s inym,ked mas priatela.
keby si nebola spekulovala,nebola by si ani v tejto situacii..
ale kedze si poza chrbat priatela hladala ine ulety,tak sa ti to vypomstilo...

ak si potrebovala este ineho chalana,nie si este zrela na vazny vztah.
a osobne si myslim,ze ich bud este zopar,kym sa usadis....

ada7777777777
28. sep 2019

@aminah09 ako to s vami dopadlo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre