• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kedy ste dostali menštruáciu po pôrode?

5. novembra 2015 
tak aj ja som dostala dnes po 4 mesiacoch a pri plnom kojení, škoda :frowning2: dúfala som že to príde neskôr. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. sep 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8 mesiacov po a pri druhom rok po porode.. krasne to casy :grinning:
9. sep 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po prvom tehotestve dva a pol roka po, a pri druhom 5 mesiacov po porode :slight_smile:
9. sep 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kopirujem aj sem, lebo mi nik neodpoveda...Baby viem ze po porode moze byt rozhadzany cyklus ale az tak? Pred mesiacom som mala prvy kart ms, potom o dva tyzdne spinenie a teraz po 13tich dnoch zas spinenie..co toto ma byt? Malu plne kojim :astonished: na gyndu pojdem o par tyzdnov...
14. sep 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak ja som kojila a dostala som 2 dni pred skoncenim sestonedelia. parada :frowning2:
14. sep 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja 3 mesiace po porode, na den presne.... :astonished:
17. sep 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
menzes som dostala 4,5 mesiaca po porode v case vylucneho dojcenia, hmmm... cakala som, ze to pride neskorsie. :slight_smile:

boise podla mna moze, vplyvom hormonalnych zmien a aj ked si zacala krvacat, nemusi ist o ten pravy menstruacny cyklus - s ovulaciou. skus kontaktovat niektoru z laktacnych poradkyn, urcite ti poradia (ak si to uz samozrejme medzitym s niekym nekonzultovala:slight_smile:
8. okt 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boise pozri vyssie :grinning:
8. okt 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a je tu niekto, kto nekoji uz a menzes nikde?!
29. okt 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zatial 9 m. nemam :slight_smile: a dufam, ze tak skoro ani nedorazi :slight_smile:
29. okt 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som dostala okolo siesteho mesiaca, ked som zacala male prikrmovat, stale som aj nadalej dojcila
29. okt 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Okamžite po šestonedelí aj napriek tomu, že dodnes kojím. Dcérka má 22 mesiacov. No čo už, som ja šťastná žena. :angry:
29. okt 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pri prvom som dostala po troch mesiacoch a pri druhom (ma vyse roka) zatial nic, stale ho dojcim
29. okt 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malá má 13 mesiacov a stále nič, posledné dva mesiace ma pobolieva brucho, riešiť to s gyn. alebo to nechať ešte tak, že čo z toho bude?
30. okt 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja by som sa vas chcela opitat nekojim us mesiac ja pol a MS som este nedostala a normalne us mam stoho stres ale tohotna som urcite neni to som si ista
12. feb 2013 o 11:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dcérku som dojčila do jej 2 rokov a MS som dostala presne 6 týždňov po pôrode :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2013 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jandakovaeva ahoj ja nekojim uz tyzden ,amleho som odstavila ked mal presne ukonceny siedmi mesiac a uz nemam mlieko vobec a MS nikde takisto, a ani by mi tak nechybala ,ale cela som napuchnuta brucho mam jak keby som zjedla diviaka a pobolieva ma uz odkedy som uplne zasusila mlieko.Aj som skusila cervene vino aj horucu vanu no MS nikde ,tehotna tiez niesom to viem na 100% a niezeby mi to nejak obzvlast chybalo ,ale skor mi leze na nervy to brucho a pobolievanie,vypada to akoby som to mala uz uz dostat a pritom sa nic nedeje ...vlastne telo ma natahuje :angry:
17. feb 2013 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liviana1111 fakt ja us neviem co mam robit ked este nic us ma aj brucho zacalo pobolievat dva dni a este stale nic chcela bi so vediet ci je to nermalne ze tak dlho nic :frowning2: ja si myslim us aj to ze cito nieje nahodou tim ze pri porode som stratila vela krvi a museli mi dat dve davky porarazi ma stoho
18. feb 2013 o 12:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jandakovaeva no ja som tiez z toho na nervy ,lebo dnes som sa zobudila a som myslela ze budem skrabat steny tak ma pichalo v pravom vajecniku a stale nic okrem toho bolenia ani najmensi naznak zeby sa daco slo spustat, a ja uz normlane jem NALGESIN a IBALGIN na kila lebo by osm neodfungovala... ja skusim pockat este tyzden a ked nic tak asi pojdem k dr na vyvolavacku ..... ono podla mna to normlane je a nemusis sa bat s tym co sa ti stalo pri porode,ako podla mna to lne hormony kym sa ustalia v tele tak to cele takto blbne.No verim ti ze mas z toho nervy lebo ja detto :confounded:
18. feb 2013 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liviana1111 no vet aj ja som povedala ak mi to do konca mesiaca nepride tak aj ja tam musim skocit za doktorom a us som viskusala vsetko a stale nic
18. feb 2013 o 18:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jandakovaeva ja som tiez skusila vsetko ono skratka asi si nepomozeme :frowning2: sak uvidim dokedy budem takto napucana ... este cakam aj nato ze 25. ma byt spln a vseobecne je zname ze ono pred splnom sa v tele zadrzuju vsetky tekutiny a hormadi sa vsetko potom po splne to povoli a s tela sa odpalvuju bordeli,no tak skusim pockat do toho 25. a po 25. ak nic tak koncom mesaca pojdem na tu vyvolavacku nebudem sa s tym ondiet...len tieto vyvolavacky kokos ja to moc nemusim ani tie injekcie na korigovanie kramov...ja som tak raz tiekla 3 tyzdne a tak mi museli dat nakoniec zase injekciu na zastavenie no ani tak ani tak :grinning:
18. feb 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja som menstruaciu dostala az ked som prestala kojit..tak cca po 3 tyzdnoch od odstavenia maleho
18. feb 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liviana1111 no aj ja pojdem asi nech mi da tu vivolavacku lebo fak je to ako na nervi stale cakat a nic ale vet hadam to volakedy pride
19. feb 2013 o 14:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jandakovaeva noo alebo uz nikdy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2013 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liviana1111 no to bi som bola rada keby ze us nikdy :slight_smile:
20. feb 2013 o 11:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jandakovaeva mne by tiez nechabali haha odrodene uz svoje mam a naco su mi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len to si este nejakych par rockov pockame a budeme sa trapit s takymito mordami slahnutymi ze pride nepride a kedy a ci vobec :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2013 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liviana1111 no aj podla mna bi us nemusela chodit vet aj ja us mam jedno babo a to mu kludne staci :slight_smile: :slight_smile: a kolko ze mas deti
20. feb 2013 o 14:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jandakovaeva ja mam dve a chcela som sice kedysi tri a muz ma aj ukecava na tretie ,ale uz nehrozi,ako neni problem mat tri deti rpoblem pre mna je to tehotenstvo a tych 9 mesiacov resp.posledne 4 mesiace ked uz je brucho jak slon a som total obmedzovana a kratka nemozem uz co chcem robit.... a potom kym sa dava clovek dokopy, kojenie a vsetko s tym... skratka uz nechcem uz mi stacilo uz mam dve krasnucke deticky , nevymenila by som ich ani za nic a aj su strasne dobre a stalo mi to zato tie tramoty ale treti krat uz tie trampoty s vlastnym vedomim nechcem znasat uz iba keby sa stane ze nahodou ,ale tak je dufam ze uz sa nestane a ostanem pri cisle dva a uz si najdem cas aj pre seba a svoje konicky spolu s detmi :slight_smile:
20. feb 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som po cisarskom reze maly mal 5 mesiacov nekojim , kojila som len necele dva tyzdne a menzes nikde :(
23. feb 2013 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@keira no tak sme dve len s tym ze ja som kojila necele dva tyzdne a menzes nikde :(
23. feb 2013 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok