• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vaše skúsenosti s Bupi

14. júna 2016 
Budeme testovať tri výrobky od Žabky Bupi, umývaciu penu, umývací gél a vlhčené utierky. Bupi je značka, ktorá dáva veľký pozor na to, aby jej výrobky boli bez parabénov, bez parafínu, bez alergénov, bez farbív a alkoholu a s obsahom prírodných látok. Preto ich odporúča Slovenská pediatrická spoločnosť.

Prečítajte si skúsenosti a recenzie našich používateliek :slight_smile:

Viac o týchto produktoch tu: http://www.bupi.sk/
25. apr 2016 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Testovanie Bupi.

Zdravím všetkých, boli sme jedny z tých šťastlivcov ktorí dostali možnosť testovať značku Bupi, a týmto sa chcem poďakovať modrému koníku že nám to umožnili ĎAKUJEME.

Hneď ako sme dostali balíček som sa veľmi potešila, našli sme tam plyšáka žabku, držiak na mydlo, nálepku do auta, Bupi umývaciu penu pre citlivú pokožku, vlhčené útierky, a Umývací gél s upokojujúcou levanduľou na dobrý spánok.
Kedže má dcérka iba rok tak to zhodnotím ja, ale podľa výrazu jej tváre a šantenia sa vo vode bola maximálne spokojná a ja tiež. A nakoľko už značku Bupi používam od narodenia dcérky tak som ani nič iné nečakala len spokojnosť :slight_smile:

Najprv sme testovali Umývací gél s levanduľou bola som veľmi zvedavá pretože tento produkt som ešte predtým neskúšala. Prvé plus je u mňa pumpička, rýchle a jednoduché dávkovanie, Nasledovne príjemná vôňa, naozaj stačilo málo a dcérka bola celá umytá, dokonca aj želaní efekt sa dostavil pretože mala pokojný spánok aj napriek trápeniu zúbkov :slight_smile:

Ďalšie sme vyskúšali vlhčené útierky bupi. Milo ma prekvapili lebo priznávam predtým som ich nepoužívala, máme inú značku. Spokojnosť bola v tom že som necítila žiadnu vôňu čiže žiadny parfum, farbivá, alkohol, šetrne očistili pokožku. Jediné čo môžem vytknúť je že som musela viacej útierok naraz minúť pretože neboli dostatočne vlhčené. Ale vyriešila to čistá voda ktorá je aj tak top.

Nakoniec sme vyskúšali umývaciu penu s regeneračným alantoínom. Musím napísať že tento produkt ma očaril najviac. Dcérka bola veľmi šťastná keď uvidela penu, má príjemnú vôňu, je citlivá k pokožke, a naozaj stačilo opäť málo a kompletná hygiena bola dokončená 2mi stlačeniami pumpičky. Tento produkt budem zaručene používať aj v budúcnosti.

Nuž a nakoniec najviac potešila žabka ktorá je od doručenia každodenným kamarátom pri kúpaní :slight_smile: Pridávam fotky ešte raz Ďakujem a budem sa tešiť na ďalšie testovacie výzvy, odporúčam každému si to vyskúšať. Zažijete niečo nové, zábavné a verím tomu že budete spokojný tak ako my.
16. máj 2016 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Naše dvojičky boli vybrané, na testovanie výrobkov Bupi, za čo sa chcem veľmi pekne poďakovať.

Deti sa balíku veľmi potešili. S nadšením ho otvorili a prezreli si všetko čo tam bolo.
Balík obsahoval umývací gél na dobrý spánok s levanduľou s upokojujúcim účinkom, umývaciu penu pre citlivú pokožku s alantoinom s regeneračným účinkom, vlhčené utierky ultra soft 64ks a boli tam aj milé darčeky pre detičky plyšová žabka Bupi, gumová žabka Bupi na mydlo resp. na hranie vo vani a nálepka na auto. Balík sme vybalili a každá vec dostala svoje miesto.

Bupi umývací gél, umývacia pena a gumová žabka si hneď našli miesto. Deti sa už nevedeli dočkať večera, kedy začnú testovať :slight_smile:

Dcérka má veľmi citlivú pokožku, preto som ju vybrala na testovanie umývacej peny pre citlivú pokožku. Mala som veľké obavy, ako bude jej pokožka reagovať na nový produkt, keďže s novými produktmi sme vždy mali problém, až kým sme nenašli čo jej vyhovovalo.
Synček má zas veľmi nekľudný spánok, tak som chcela vyskúšať či umývací gél na dobrý spánok zaberie.
Deti s mojím výberom testovaných produktov súhlasili. Z prvého kúpania boli nadšení, obaja sa chceli fotiť s produktom, čo testoval :slight_smile: o gumenú žabku Bupi bola vždy bitka :wink: dvojičky poznáte to.

Na porovnanie pridávam fotku gélu a peny v rukách detí. Pena krásne drží tvar, gél sa dosť šmýka po rúčke. S gélom sme si užili zábavu, keď z neho začal malý robiť bublinky, penu si zas naniesol, ako penu na holenie. Deti si testovanie veľmi užívali.
Prejdem teda k zhrnutiu testovaných výrobkov.

Bupi Umývacia pena pre citlivú pokožku, ktorú testovala dcérka s veľmi citlivou pokožkou, ma nesmierne prekvapila. Naozaj som nečakala, že pokožka nebude na zmenu prípravku na umývanie reagovať. Po prvom umytí som malú ráno kontrolovala a nič, všetko krásne pokožka bez najmenších známok alergickej reakcie a to bolo každý deň testovania - týždeň. Vôňa umývacej peny je naozaj krásna. Dcérka mi voňala celý deň a pritom je tak šetrná k detskej pokožke. Konzistencia peny nám obom veľmi vyhovoval. Pri testovaní som bola tiež zvedavá, ako každá mamička dievčatka, či po umytí vláskov budú vlásky krásne lesklé a či sa dajú dobre rozčesať. A tu ma opäť umývacia pena Bupi prekvapila, vlásky boli po umytí krásne lesklé plné života, s rozčesávaním tiež žiaden problém nebol.

Bupi Umývací gél na dobrý spánok, ktorý testoval synček, je veľmi šetrný k detskej pokožke. Jeho vôňa je krásna levanduľová. Pokožka synčeka nebola po umytí vôbec suchá. Synček po umytí krásne voňal a myslela som si, že bude aj lepšie spať, čo sa nestalo. Dávkovanie pumpičkou je praktické a jednoduché. Pumpička je bez chyby, žiadna ťažká manipulácie, že sa nedá uzatvoriť a potom sa ťažko otvára a ešte ťažšie pumpuje. Pumpička sa jednoducho uzavrie, bez problémov sa otvorí a na pumpovanie nepotrebujete veľa sily.

Bupi vlhčené utierky ultra soft testovali obe deti. Ja som s nimi veľmi spokojná. Použili sme ich pri cestovaní, v čakárni aj doma. Po utretí tváre alebo rúk nemáte ten lepkavý pocit. Utierky voňajú pantenolom a žiadnym parfémom je to veľmi jemná vôňa. Oceňujem, že sú utierky pH neutrálne, bez parfémov, bez alkoholu a farbív a obsahujú pantenol. Dĺžka jednej utierky je tak cca 21,5cm, čo je klasický rozmer utierok.

Celkové zhrnutie testovaných výrobkov: S výrobkami sme si užili veľkú zábavu, ale čo je oveľa viac pre mňa je, že dcérka nemala žiadnu alergickú reakciu a umývaciu penu pre citlivú pokožku, pena spĺňa všetky požiadavky je pokožky. Pri umývacej pene ostaneme. Umývací gél krásne voňal a synčekovi sa páčilo s ním umývať. Vlhčené utierky ultra soft spĺňajú všetky moje požiadavky, ktoré mám na vlhčené utierky, pre deti s citlivou pokožkou. Obal umývacej peny a umývacieho gélu je pekný, žabka Bupi na obale sa deťom páčila.
16. máj 2016 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V prvom rade by som sa chcela veľmi pekne poďakovať za možnosť testovať vaše produkty. Popravde, nikdy predtým sme tieto produkty neskúšali a tak sme mali premiéru a o to viac som bola zvedavá:blush:

Hneď po rozbalení balíčka som ostala milo prekvapená darčekmi - hlavne plyšovou žabičkou, to bolo radosti, odvtedy je malého najlepším parťákom:sweat_smile: Úprimne najviac som bola zvedavá a zároveň sa najviac obávala testu s vlhčenými obrúskami. Keď bol totiž Ondrík úplne malinké novorodeniatko, dostal z vlhčených obrúskov strašne škaredú alergickú reakciu a od toho dňa som nemala odvahu s nimi experimentovať. O to viac som bola milo prekvapená:relaxed: Na prvý moment ma trošku sklamalo, že obrúsky sú úplne bez vône, ale na druhú stranu ma veĺmi potešil materiál. Sú fakt hodvábne jemnučké, akoby bavlnkové, nie sú premočené, ale zároveň dostatočne vlhké, aby utreli všetko, čo treba. Zároveň na ne netreba vôbec tlačiť, pekne poumývajú po pár ťahoch všetko, vrátane polepenej tváre a ručičiek od chrumiek ,čo ako asi všetky mamičky vedia nie je vôbec jednoduché:laughing: Musím povedať, že po týždni používania má malý ritulku hebučkú, bez akéhokoľveķ začervenania, či podráždenia.Taktiež chválim krásny, farebný obal, čo ocenia mamičky všetkých duracelkov. Na odpútanie pozornosti ideálne a keďže nám dochádzajú, určite dokúpime do zásoby:blush:

Po obdržaní balíka ma veĺmi upútala vôňa umývací gél s vôňou levandule. Popravde vôbec nemám rada kvetinkové vône, ale tento vonia fakt nádherne a nevedela som sa dočkať večera, kedy si dám s drobcom voňavučký, levanduĺový kúpeĺ:blush: A teda bola a som ním fakt očarená, vonia skutočne prekrásne a fakt som sa doň zamilovala. Je super nielen na umývanie, ale určite odporúčam pridať pár kvapiek do kúpeľa. Pokožka po ňom ostáva jemnučká a voňavučká, za mňa jednoznačne top umývací gél, aký sme skúšali.

Ako poslednú sme si nechali na skúšanie umývaciu penu. Ako prvé ma zaujala svojou jemnosťou a babatkovskou vôňou. Podľa mňa je úplne ideána pre úplne najmenšie bábätká a ich citlivú pokožku. Pleť ostáva hebučká, vôbec nie je vysušená a zanecháva na pokožke taký akoby film, takže nieje treba ani krémovať. Je fakt super, ale keby som si mala vybrať, u mňa jednoznačne vyhráva levanduľový gélik:heart_eyes:

Takže aby som to zhrnula, výrobky Bupi ma fakt milo a príjemne prekvapili a určite sa k nim budeme stále a radi vracať. Ešte raz ďakujeme za spríjemnenie krásnych večerných chvíľ pri kúpaní a určite odporúčame všetkým nielen tu, vo fóre a samozrejme v blogu, ale taktiež všetkým známym, ako aj rodine:blush: Ešte raz ďakujeme a pripájame zopár fotiek z nášho Bupi testu:heart_eyes::frog:
16. máj 2016 o 14:26  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v októbri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak a je to tu......prišiel mi balíček na testovanie.....mám trošku zmiešané pocity veľmi, veľmi sa teším a zároveň aj trošku obavám, že bude z mojho dietaťa pokusný králik :smiley:. Samozrejme nie kvôli značke. Bupi registrujem na trhu už dlhšiu dobu avšak som netušila, že je to slovenská firma. Používam od nich tekutý prací prášok a som s ním naozaj veľmi spokojná preto som sa aj rozhodla že vyskúšam sa zapojiť do testovania o ďalšie produkty. A šťastie sa na mňa usmialo a som tu :blush:.

Takže okrem samotných výrobkov, ktoré mám ja a môj malý testovač vyskúšať náš ešte v balíčku čakalo:
- milá plyšová žabka
- plastová mištička v tvare žabky predpokladám, že slúži na odkladanie mydla (asi?)
- nálepka na auto (tá však transport neprežila, lebo na nu vytieklo trocha umývacej peny)

Mladý muž samozrejme hneď testoval čo to tam šuchoce :smiley: tak jeho ako prvé zaujal sáčok na plastovej žabke a mňa zase vlhčené utierky. Tie vlastne boli dôvodom prečo som chcela výrobky odskúšať ale aj tým dôvodom prečo som sa obávala. Určite to poznáte. Používate do narodenia určitú kozmetiku a všetko v pohode - funguje. Tak na čo to meniť? Tak to bolo aj u nás s vlhčenými utierkami na zadoček. Áno tie naše čo sme využívali sú určené len na riťku a čím drobec rastie, slintá, žužle sa však moje požiadavky na utierky zväčšujú. A teraz už k samotnému skúšaniu utierok Bupi. Balenie je naozaj veliké 64 ks utierok. Ako prvé keď som ich otvorila som ich ovoňala....a nič... na moje prekvapenie nijako nevoňali, však jasné veď sú bez parfumov ako je aj na obale pisané :smile:. Vyberanie vreckoviek ide veľmi jednoducho a ľahko, nie sú také navlhčené ako iné utierky ale beriem to za veliké plus kedže pri predchádzajúcich som musela čakať aby som drobcovi nenanášala krémik na vlhký zadoček. Super aj na tváričku a rúčky veľmi vhodné aj na von a cesty. Jediné malinké mínus má balenie, ktoré má na konci také zúbky a ten môj malý šibal musí byť všade a všetko kontrolovať, tak musím dávať pozor aby sa na tom nepoškriabal.

A teraz prichádza dilema na večerné kúpanie vyskúšame umývací gél alebo umývaciu penu? Na penu su všade samé chvály, gél však obsahuje levanduľu pre dobrý spánok a keďže posledné noci môj malý testovač vymýšlal odpoveď je jasná -  na kúpkanie dáme gél s levanduľou :wink:. A kedže na túto recenziu som mala čas týžden tak penu zaraďujem k umývadlu na riťku (umývam ju cca 2× za deň).

Nastáva večerné kúpanie:

Malý testovač má 5 mesiacov a čo sa týka kúpania doteraz som nepoužívala nič (žiadne mydlá, gély alebo peny) proste iba čistá vodička (sem tam odvar z dubovej kôry alebo repíka). Blíži sa však leto vonku je už teplúčko a malého začali trapiť občas nejaké tie zapareninky (teda jeho to až tak netrápi ako mňa:wink:slight_smile: a preto som usúdila, že je na čase začať dávat aj nejakú kozmetiku pri kúpani. A že sme doma amatéri vyplynie už na začiatku keď sa mi nedarí uvolniť pumpičku na gély. Nevadí, ja som občas taký talent a na všetko mi treba návody :grin:. Ale mám tu muža tak kým malého šupnem do vaničky a umyjem tváričku čistou vodou vravím ešte mi to prosím spojazdni. Ani jemu sa to nedarilo tak musel zbehnúť do kúpeľne po umývaciu penu (s tou som sa pri ovaraní popasovala uz skôr :wink:slight_smile:. Pena bola na umývanie fakt skvelá, jemnučká, ľahko roztierateľná a aj zmyvateľná. Ako bonus príjemná vona typická pre výrobky Bupi. Nemám síce s čím porovnávať ale za mňa teda obrovská spokojnosť. Ďalšie kúpania už prebiehali klasicky z umývacím gélom s levanduľou, prijemná jemná vôňa a pekne penil, umývanie išlo super....ale aj tak nemôžem zabudnúť na tú umývaciu penu - za mňa top produkt :thumbsup:. A aby som nezabudla či to bol len môj pocit, jeho vyčerpanie alebo naozaj tá levanduľa ale proste môj malý testovač spal o niečo lepšie ako noci predtým.

Nebojte sa už je môj príspevok skoro na konci :wink:. Ale nedá mi sa nepoďakovať za túto skvelú priležitosť. ĎAKUJEM Koniku bola to pre mňa zábava, a zase sa snáď niekedy "stretneme" pri recenzii na niečo čo ma zaujme. A druhe ĎAKUJEM firme Bupi, ich produkty sú fakt super :ok_hand: a máte zo mna novú zákazníčku. Už som aj hľadala vlhčené utierky v obchodoch a zatiaľ v Tescu a v DM som ich nenašla :disappointed:, tak pokračujem v hľadaní ďalej a ak budete hladať ambasádorku tak sa s radosťou hlasim :person_raising_hand:.
A už naozaj na záver ospravedlnenia: Ospravedlňujem sa za dlhú recenziu, ak ste sa dostali až sem tak gratulujem. A ďalsie moje ospravedlnenie patrí pre všetky slovenčinárky a priaznivkyne Ľudovíta Štúra za prípadne chybičky, to sú tzv. špeciálne efekty mojej klávesnice ako Vás udržat v strehu až do konca :smiley::smiley::smiley:. Pekny den damy :heart:
16. máj 2016 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
Prišla stuhou zaviazaná škatuľka, a v nej boli,boli,boli,boli.... výrobky od Bupi. Na testovanie troch výrobkov sme mali týždeň a teraz prinášam súhrn zistených faktov. Okrem toho sme dostali ako darček krásnu mydelničku a plyšovú žabičku Bupi, za čo veľmi pekne ďakujeme. A teraz pekne po poriadku....

UMÝVACIA PENA PRE CITLIVÚ POKOŽKU
Pena je jemná,vonia "bábätkovsky" a vôbec žiadnu alergickú reakciu sme na neho nemali. Deti zaujala hlavne bohatá pena,s ktorou bolo kúpanie zároveň zábavou.

Klady :
* prírodné zloženie
* bohatá pena
* pridanie regeneračného alantoinu
* praktická dávkovacia pumpička

UMÝVACÍ GÉL NA DOBRÝ SPÁNOK S UPOKOJUJÚCOU LEVANDUĽOU
Pri používaní tohto umývacieho gélu sme mali z kúpeľne záhradu rozkvinutých , voňajúcich levandúľ. No upokojila ma viac,ako moje stále aktívne detičky :slight_smile:

Klady :
* nádherná vôňa
* prírodné zloženie
* praktická dávkovacia pumpička

ULTRA SOFT VLHČENÉ UTIERKY
Vlhčené utierky využívame často....pri výmene plienky,pri jedení,vonku na ihrisku. Potrebujem mať ale istotu,že neškodia viac,ako pomáhajú. Tieto utierky sú ako plienky namočené vo vode a sú naozaj jemné ako bavlna.

Klady :
* zloženie bez parfumu,alkoholu a farbív
* zloženie s pridaním pantenolu,ktorý regeneruje pokožku
* sú jemné k detskej pokožke

Nedostatky všetkých troch výrobkov :
* veľmi rýchlo sa míňajú :slight_smile:

ZÁVER : Na základe nášho testovania tieto Bupi výrobky budú mať určite vyhradené miesto v našej kúpeľni. Svoje miesto našla aj plyšová Bupi žabka,ktorú všade nosíme so sebou... :slight_smile:
Ďakujem za možnosť otestovať tieto skvelé výrobky :hearts::hearts::hearts:
16. máj 2016 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NAŠE MILÉ A VOŇAVÉ TESTOVANIE SO ŽABKOU BUPI

Bola som nesmierne šťastná, keď som bola vybratá na testovanie produktov Bupi . Prišiel deň D, kedy nám kuriér doručil balíček na testovanie. Bola som s deťmi práve v obchode a tak sme si domov celý nedočkavý niesli balíček. Balíček bol zabalený v kartónovom obale a po rozbalení z neho deti vybrali peknú darčekovú taštičku. Začali z nej vyberať veci a hneď sa poškriepili o plyšovú žabku Bupi. Samozrejme vyhrala menšia, ale tvrdohlavejšia Dominika. Okrem žabky boli v balíčku super vecičky- podložka pod mydielko v tvare žabky, ktorú si malá najskôr zobrala ako postieľku pre žabku. Potom vytiahli vlhčené obrúsky, umývaciu penu a umývací gél, ktoré sme mali testovať. Nakoniec som našla ešte v taške nálepku na auto- baby on board.

Takže hneď sme začali s testovaním a testovali sme vlhčené utierky Ultra soft 64 ks, umývaciu penu 500ml a umývací gél 500ml. Kozmetika Bupi je veľmi jemná, s obsahom prírodných látok určená pre detičky od narodenia. Nedráždi jemnú detskú pokožku a neštípe v očkách. Je dermatologicky testovaná, bez akýchkoľvek farbív, alkoholu, alergénov. Umývaciu penu sme používali na umývanie ručičiek, ale aj pri kúpaní na celé telo. Umývací gél s levanduľou je určený na kúpanie pred spaním, pre lepší a pokojný spánok. Aj s tým si detičky umývali ruky, ale hlavne som im ho dávala do vane pred spaním. Má krásnu vôňu a ešte dlho po kúpaní voňal celý dom. Vlhčené obrúsky som brávala von , keď sme išli s detičkami na prechádzku, alebo sa hrali vo dvore. Bol to výborný pomocník na špinavé ručičky, zafúľané ústočká, alebo sopľavé nošteky .

BUPI BABY UMÝVACIA PENA
Umývacia pena pre citlivú pokožku a vlásky s regeneračným alantolínom ma veľmi milo prekvapila svojou bohatou a krásne nadýchanou penou, ktorá sa tvorí hneď v pumpičke. Dá sa pekne dávkovať jednou rukou, pri menších detičkách pekne ľahučko dvomi rúčkami. Má veľmi príjemnú jemnú vôňu a na dotyk je veľmi príjemná a jemná. Je určená pre najjemnejšiu detskú pokožku a vlásky už od narodenia. Je to super zábava pre detičky, ktoré sa radi hrajú s penou. Moja Viktorka má atopický ekzém a bola som veľmi zvedavá, ako bude reagovať na značku Bupi. Môžem povedať že jej pokožka veľmi dobre reagovala na túto jemnú penu a môžem ju odporučiť aj pre detičky s citlivou pokožkou a ekzémom. Pena neobsahuje mydlo ani sulfáty, veľmi dobre sa nanáša aj oplachuje. Deťom sa pena veľmi páčila a chodili si ručičky umývať aj keď nemuseli.

VÝHODY:
krásne vonia
rýchla a bezpečná aplikácia
neštípe v očiach
nespôsobuje alergie
je zábavná
balenie s pumpičkou

NEVÝHODY:
absolútne žiadne

BABY BABY UMÝVACÍ GÉL S LEVANDUĽOU
Umývací gél na dobrý spánok s levanduľou som si hneď zamilovala vďaka jeho nádhernej, ale pritom jemnej vôni. Obsahuje prírodný levanduľový extrakt a tú levanduľu naozaj krásne cítiť. Vďaka pumpičke sa ľahko dávkuje. Levanduľová vôňa má upokojujúce účinky a gél je určený hlavne na kúpanie pred nočným spánkom. A tak sme ho používali aj my. Detičky sa s ním krásne ponatierali a poumývali. Keď sa im podarilo vytlačiť viacej gélu do vane, dala sa vo vode urobiť super voňavá pena. A tak deti dávkovali a dávkovali a peny bolo stále viac . Penu sme používali aj na umývanie ručičiek.

VÝHODY:
krásne vonia
rýchla a bezpečná aplikácia
neštípe v očiach
nespôsobuje alergie
balenie s pumpičkou

NEVÝHODY:
absolútne žiadne

BUPI BABY VLHČENÉ OBRÚSKY SENSITIVE
Vlhčené obrúskys panthenolom sú pre mňa každodenný pomocník a preto som bola rada, že môžem vyskúšať od Bupi. Doteraz som kupovala inú značku, ale po skúsenosti s Bupi už budem kupovať len tieto. Sú veľmi jemné a príjemné a naozaj som ich používala, používala a používala . Pre mňa asi najväčšie plus bolo, že sú bez parfumu alkohol, ani farbivo a sú pH neutrálne. Krásne a jemnučko voňajú. Ukľudňujú a hydratujú detskú pokožku. Svojim čisto prirodzeným zložením sú vhodné pre detičky už od narodenia, ale hlavne aj pre pokožku suchú a s ekzémom. Nedráždia ani na citlivejších miesta telíčka. Detičky si ich pekne poľahky samé vybrali a očistili si noštek, ručičky, alebo ústa. Obrúsky sú trošku suchšie, ako iné vlhčené obrúsky, no keďže ja mám už detičky bez plienok, tak nám to na bežné používanie stačilo. Myslím si že na pokakaný detský zadoček , by mali byť viac mokré, inak ich bude treba použiť viac.

VÝHODY:
krásne voňajú
ľahké do tašky
nedráždia pokožku
nespôsobuje alergie

NEVÝHODY:
suchšie obrúsky

Ešte by som rada spomenula žabkovú podložku pod mydlo, ktorá si u nás našla uplatnenie a deti sa z nej veľmi tešia. Najskôr slúžila ako postieľka pre žabku Bupi, ale moje babule sa o ňu hašterili, tak sme ju spoločne dali do kúpeľne, kde aj patrí. Uložili sme na ňu mydielko. Hlavne mladšia si chodí ručičky umývať hlavne k žabke.

Takže na záver by som chcela napísať ako som bola veľmi spokojná s výrobkami od veselej žabky Bupi. Určite ich všetkým odporúčam a aj ja ostanem týmto produktom verná. Vďaka tomuto testovaniu som sa zoznámila s úžasnými výrobkami, ku ktorým by som sa možno nikdy nedostala. Kupovala som totiž veľmi drahé výrobky v lekárni, hlavne kvôli ekzému čo má malá. A teraz som zistila, že aj oveľa lacnejšie výrobky môžu byť kvalitné a vhodné pre takéto detičky. Ďakujem konik_testuje aj spoločnosti Bupi za možnosť zapojiť sa do voňavého a pre nás veľmi príjemného testovania a za úžasné výrobky.
Andrea, Viktorka a Dominika
16. máj 2016 o 23:10  •  8 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Testovanie BUPI

Ahojte! Idem sa s Vami podeliť o skúsenosť s kozmetikou Bupi. Patrila som k tým, ktoré mali možnosť ju vyskúšať. Keďže môj synček je ešte malý a s kozmetikou som si nevedela dať rady, pretože ja som ekzématík a aj prvý syn mal ekzém, bála som sa kupovať kozmetiku dopredu. Človek nikdy nevie čo dieťatku sadne a nechce vyhadzovať kopu peňazí za niečo, čo použije raz dva krát a potom to doma stojí, a preto som bola za tento test rada a ďakujem.

Kuriér prišiel s balíčkom, akurát keď sme sa kojili, ale našťastie bol manžel doma, tak balík prebral on. Obaja sme boli zvedaví pri otváraní krabice. Keď mám pravdu povedať boli sme obaja prekvapení, že sme nedostali len nejakú vzorku ale normálne balenie všetkých výrobkov a plus teda aj plyšovú žabku, nálepku a vaničku na mydielko.

Takže začneme vlhčenými obrúskami. Keďže máme niečo vyše mesiaca, vlhčené obrúsky sa u nás míňajú na kilá. Pri otváraní som bola trošku skeptická, keďže sa mi zdali málo mokré a myslela som si, že ich miniem pri jednom prebaľovaní kopu. Na moje prekvapenie vôbec nevadilo, že neboli úplne mokré. Dokonca som mala pocit že mi prebaľovanie ide lepšie ako keď som mala mokrejšie utierky. Čiže na moje prekvapenie veľká spokojnosť a určite ich budem kupovať.

A teraz pena a gél. Keďže kúpeme každý deň a ja som si nevedela predstaviť kúpať mesačne dieťa v pene, prvý deň sme použili iba gél. Samozrejme, že nám to nedalo a a ďalší deň sa použila aj pena. Aké bolo moje prekvapenie, keď manžel priniesol vaničku a v nej kopu peny. Samozrejme pri kupkani občas strekne voda aj do očiek, čoho som sa bála. Poviem pravdu, že sa to raz podarilo, ale žiadny plač nenasledoval. Čo sa týka levanduľového gélu, tak ten krásne vonia a manipuláciu a dávkovanie uľahčuje pumpička. Nebudem to pripisovať používaniu tohto gélu, ale odkedy sa kupkáme so značkou Bupi, malý nám krásne spinká. Nehovorím celú noc, na to sme ešte malý, ale prvý spánok máme 6-7hodín, čo predtým boli len 3hodinky. No a nakoniec teda bola pribalená aj mala plyšová žabka, za ktorú veľmi pekne ďakujeme. Zatiaľ sme ešte malý na hranie sa s ňou, ale keď podrastieme, určite s ňou budeme veľkí kamaráti.

Takže ako zhodnotenie môjho testovania, určite som bola milo prekvapená a spokojná a určite pri najbližšom nákupe kozmetiky pribalíme aj značku Bupi.
17. máj 2016 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na testovací balíček od Bupi sme sa s Miškou veľmi tešili. Prezradila som jej, že nás na Modrom koníku vybrali, aby sme na Bupi napísali recenziu.

Akonáhle balíček dorazil, vrhli sme sa na neho. Tajne som dúfala, že v ňom nájdeme okrem testovacích výrobkov nejaké prekvapko, čo sa mi splnilo a týmto zaň aj krásne ďakujeme :blush:

Keď Miška objavila v balíčku plyšovú Bupi žabku, bola nadšená, usmievala sa od ucha k uchu, nechcela ju pustiť z rúk, tancovala s ňou a keď bolo treba, aj na záchod ju vzala :smile: Okrem nej sme ešte dostali misku na mydlo v tvare žabky, ktorá poslúžila ako postieľka pre plyšovú žabku.

Ešte chcem napísať, že s Miškou sme verné zákazníčky Bupi. Obe máme ekzém a túto kozmetiku naša pokožke krásne toleruje. Denne používame Bupi BABY telové mlieko a Bupi BABY umývaciu penu, ktorú sme našli aj v testovacom balíčku.

A tu už je naša skúsenosť s Bupi:

Bupi BABY umývacia pena

Bupi BABY umývaciu penu teda dôverne poznáme a opakovane kupujeme. Pena je jemná, príjemná na telo, neštípe a pekne vonia. Ľahko sa aplikuje a jedno balenie máme vždy veľmi dlho napriek tomu, že sa s ňou dieťa naše zvykne v sprche hrávať. Aj naše fotenie zneužila. Chcela som jej urobiť nejakú zaujímavú fotku, no Miška proste iba sedela vo vani a pumpičkovala penu na ruku. Vo vode potom pozorovala ako sa pena rozpúšťa, aby si mohla opäť napumpovať novú dávku do ručičky a takto dokolečka dokola :blush:

Mišku kúpava tatino a ten nemá veľmi rád parfumovanú kozmetiku. Umývacia pena od Bupi sa mu preto páči a keď som raz kúpila sprchový gél od konkurencie prišla z jeho strany reklamácia, že čo som to kúpila za hnusný smrad :flushed: Smradľavý sprcháč som teda vyprplala ja a Miške sme kúpili opäť Bupi BABY umývaciu penu :blush:

Bupi BABY umývací gél s levanduľou

Novinka Bupi BABY umývací gél s levanduľou ma zaujal na prvý pohľad a z celého testovacieho balíčka som sa naň tešila najviac. Vôňu levandule totiž zbožňuje celá naša rodina a v kombinácii so značkou Bupi som mala veľké očakávania.
Trochu som sa bála, či Bupi BABY umývací gél nebude agresívnejší ako Bupi BABY umývacia pena aj vzhľadom na pridanú vôňu, no musím so spokojnosťou zhodnotiť, že je rovnako príjemný. Navyše vôňa levandule je jemná, Miška po nej pekne vonia čím u mňa vyvoláva ešte väčší večernouspávacotulkavý pocit :blush:

Ale rýchlejšie zaspávanie veru nečakajte. Mám pocit, že tento umývací gél skôr dieťa nabudí a dodá energiu :grin: Miška je po ňom dooosť aktívna. A čo mi švagrinka hovorila, rovnako pôsobí aj na jej 2 ročnú dcérku.

Možno je to tým, že je s ním kopa zábavy. Rozmýšľala som ako Mišku nafotiť pri používaní umývacej peny aj gélu, na internete nechcem zverejňovať jej nahé fotky. Gél to vyriešil za nás. Taká úžasná pena čo z neho vznikla! Úplná paráda :blush:

Ak chcete deťom urobiť radosť a vytvoriť im vaňu plnú voňavej peny, neváhajte a siahnite po Bupi BABY umývacom géle s levandulou, ktorý je oveľa šetrnejší k pokožke ako bežné peny do kúpeľa (tie ani nezvykneme používať nakoľko z nich má Miška červenú podráždenú pokožku).

Bupi BABY vlhčené utierky Ultra soft

s nami cestovali na svadbu kde sme boli hosťami. Doteraz sme používali Bupi BABY vlhčené utierky Sensitive, ktoré Miška veľmi dobre znáša. Nikdy z nich nemala začervenanú pokožku ako pri iných značkách a to sme ich vyskúšali niekoľko.
Bupi BABY vlhčené utierky Ultra soft sú ešte jemnejšie, o niečo menej vlhké ako Sensitive, ale prekvapivo to stačí. Nezanechávajú lepkavý pocit na pokožke a sú skoro bez arómy. Podľa mňa sú skvelé najmä na tváričku.
17. máj 2016 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj na nás sa usmialo šťastie a mali sme možnosť testovať kozmetiku Bupi. Prišiel nám krásny balíček, v ktorom sme našli umývaciu penu, umývací gél, vlhčené utierky, nálepku na auto, gumovú žabku na mydlo a krásnu plyšovú žabku. Darčeky nás veľmi potešili.

Umývaciu penu poznáme :slight_smile:

Je naša obľúbená. Jemnučká, krásne vonia a pokožka po nej ostane jemná. Potešilo ma veľké balenie s praktickou pumpičkou. Táto pena vydrží ozaj dlho.

Umývací gél na dobrý spánok s krásnou levanduľovou vôňou.

Žeby ozaj fungoval aj ten dobrý spánok? To naše šidlo prespalo celú noc :slight_smile: Konečne,ale či to bolo umývacím gélom to neviem :slight_smile: Synček mal po umytí jemnú, hydratovanú pokožku a nádherne voňal. Veľké balenie s pumpičkou je super.

Vlhčené utierky

Sú fajn, ale mne osobne chýba vôňa. Výhoda je, že sa nebojím malému utrieť nimi i tvár, keďže neobsahujú parfum, alkohol, farbivá a majú neutrálne PH. Sú jemné a nie sú ani suché ani veľmi mokré.

Pridávam pár fotiek ako sme testovali výrobky Bupi. Ďakujeme, že sme mali tú možnosť. :hearts:
20. máj 2016 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frog: :frog: :frog: :frog: :frog:
Prišla kuriérom doručená škatuľka,
A v nej bola, bola, bola, bola...... Bupi žabka :frog: kamarátka..... :wink:

Keď mladšia dcérka uvidela krabičku, hneď ju chcela otvárať a hlasno vykrikovala MŇAMMMM....lebo si myslela, že je tam dobrotka na zjedenie......keď ale začala vyťahovať poklady z taštičky, zabudla aj na MŇAM....hneď ukazovala žabku na obrázkoch, že si bude umývať s ňou bruško.....a tešila sa z darčekov....s malou žabkou to bola láska na prvý pohľad....zobrala si mäkkú žabku pod rameno.....ten deň s nami obedovala slížikovú polievku, aj spinkala......

Večer, keď už boli obidve dievčatá doma, tešili sa, že vyskúšajú umývací gél a penu. Z podložky pod mydlo hneď spravili hlavnú loď :sailboat: a mohla brázdiť po celej vani. Staršia dcérka sa trochu bojí vody, napriek tomu sa tešila na kúpanie so žabkou, z čoho som aj ja veľmi HAPPY.

UMÝVACÍ GÉL:
:cherry_blossom: pridaním na začiatku do kúpeľa robí úžasnú penu....keď idem teraz mladšiu dcérku kúpať, hneď mi na ňu ukazuje, aby som nezabudla
:cherry_blossom: vôňa upokojujúcej levandule sa páčila dievčatám a dostala aj mňa
:cherry_blossom: praktický dávkovač
:cherry_blossom: zaujímavý obal so žabkou
:cherry_blossom: veľké plus je zloženie – bez parabénov, šetrné k detskej pokožke

UMÝVACIA PENA:
:cherry_blossom: zaujímavá konzistencia, ešte sme sa s takýmto produktom vhodným aj na vlasy nestretli
:cherry_blossom: vlásky sa s penou ľahko umývali, na druhý deň boli krásne lesklé
:cherry_blossom: príjemná vôňa
:cherry_blossom: praktický dávkovač
:cherry_blossom: veľké plus je zloženie – s regeneračným alantoinom, šetrné k citlivej detskej pokožke

VLHČENÉ UTIERKY:
:cherry_blossom: prvé, čo dcérka spravila, keď som jej dala prvú, ovoňala ich a usmiala sa, že môžu byť
:cherry_blossom: páči sa mi, že sú neparfémované, bez alkoholu a farbív s pantenolom
:cherry_blossom: s pH neutrálnym na každodenné havárie :grinning: , vždy v kabelke pripravené zasiahnuť
:cherry_blossom: na dotyk jemné ako bavlna

NEVÝHODY:
:cherry_blossom: rýchlo sa míňajú

ĎAKUJEME za:

B -ezpečné jazdenie vďaka Bupi nálepke na našom autíčku
U-mývanie je zábava aj pre našu staršiu dcérku, ktorá sa bojí vody
P-riateľská žabka vždy poteší
I-deálne na citlivú detskú pokožku

Značke Bupi sme verní už roky. Používali sme hlavne Šampón na vlásky aj telo, ktorý sme používali ako sprchoví gél, ale aj ako šampónik, čo je podľa mňa výhoda. Nedráždi, neštípe....možno aj vďaka Bupi nemáme žiadne kožné problémy, ani ekzémy :slight_smile: .

:heartpulse: :heartpulse: :heartpulse: Na záver chcem veľmi pekne poďakovať Bupi a aj modrému koníkovi za možnosť zúčastniť sa veľmi voňavého testovania, bola to neskutočná zábava aj pre naše malé žabky aj pre mňa, za čo veľmi pekne ďakujeme.
Umývací gél, pena a aj vlhčené sú kvalitné produkty s oku lahodiacim obalom žabky Bupi, slovenský 858*výrobok, niet čo dodať.....budeme Vám verní aj v budúcnosti a svoju spokojnosť budem šíriť aj medzi kamarátkami a známymi..... :heartpulse: :heartpulse: :heartpulse:
:frog: :frog: :frog: :frog: :frog:
20. máj 2016 o 14:01  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem krásny víkend. Na začiatku by som sa chcela poďakovať, že sme mohli testovať kozmetiku BUPI, doma používame mydlo a utierky a ostatné sme skúšali prvý krát.A ako to dopadlo?

No na začiatku prišiel kuriér s balíčkom, v ktorom bola krásna taštička a v nej umývacia pena, gél, vlhké utierky a krásna žabka plyšová aj mydelnička. Dcérky sa potešili žabke a aj zvada nastala o ňu, ale nakoniec sa dohodli.

Keďže máme 4 dcérky testovali všetky , aj keď naša najmladšia nemusí kúpanie, ale s BUPI sme to zvládli na 1.

VLHKÉ UTIERKY - krásne sa od seba odťahujú, keď stačí jedna dá sa bez problémov vytiahnuť, jedna, nie ako pri niektorých, že vytiahnem hneď celú kopu. Nie sú veľmi mokré, ale ani suché, myslím, že tak akurát, savé dostatočne, a sú výborné na utieranie aj rúk, alebo tváričky pri prechádzkach vonku.

UMÝVACIA PENA - krásne voňavá, penivá až, až, čo je super, lebo dcérky milujú penu a dokonca aj malá sa dala nalákať, najprv skúšala rúčkou a potom aj pri kúpaní si užívala penu - obrovskú. Neštípala vôbec oči a krásne sa ňou dali umyť vlásky a na druhý deň bol vlásky jemné a žiarivé.

UMÝVACÍ GEL - pre mňa trochu veľmi levanduľová vôňa, ale dcérkam sa páči, dobre sa s ním umýva celé telo, väčšie dcérky si už samy dávkovali a umývali, telo, na rukách nemali pozit mastnoty, naopak tešili sa a konečne sa bez reptania umývali samé.

Pozitívum je, sa oba produkty dávkujú, čo je super, lebo nie je potebné veľké množstvo,aby sa dostavil výborný účinok.
Negatívum - asi žiadne, len u nás sa po umytí gelom u najmladšej nedostavil lepší spánok, budí sa stále, ale... veľké pozitívum pre mne bolo, že sa konečne kúpala s úsmevom a nemuseli sme ju s manželom spolu držať, ale nevyskočila z vody. A veľké plus je krásny dizajn - žabka na prednej strane robí radosť deťom.

Takže ešte raz ďakujem, že som mohla testovať a určite budeme doma používať aj naďalej, lebo BUPI si to zaslúži.
21. máj 2016 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prišla stuhou previazaná škatuľka, a v nej bola BUPI zásielka. Teda ako sme testovali s Maximiliánom :slight_smile:

BUPI je overená klasika, dlhodobo držiaca si miesto na našom trhu. Je skvelé vedieť, že je to slovenský produkt so svojou histórioua overenou skúsenosťou viacerých generácií. Veď ja sama som BUPI mydielkové dieťa :slight_smile: S Maximiliánkom (15 mesiacov) sme otestovali BUPI ULTRA SOFT vlhčené utierky a BUPI umývaciu penu s alantoinom. Oba produkty u nás prešli na jedničku. Ale poďme postupne.

VLHČENÉ UTIERKY BABY ULTRA SOFT S PANTENOLOM

Maximiliánkov test:
- Dizajn sa mu páčil, vlhčené utierky si nosil po byte a na BUPI žabku sa veselo usmieval
- Otestoval otváranie lepiacej časti
- Ochutnal ich, ako správny gurmán :slight_smile:

Maminkin test:
- Dostatočná veľkosť jednotlivých utierok , príjemná textúra a pocit na dotyk
- Nie sú ani priliš suché, ani príliš mokré
- Nepretrhnú sa pri manipulácii, utieraní nimi
- Sú bez parfumu, utretá pokožka po nich nezapácha, ani nie je voňaná. Skúšala som aj na Maximiliánkovi, aj na sebe
- pH neutrálne, bez alkoholu a farbív
- Oceňujem veľké ekonomické balenie, u nás sa ujali aj ako prvá pomoc v aute.

UMÝVACIA PENA + REGENERAČNÝ ALANTOIN

Maximiliánkov test:
- Ochutnal ako správne zvedavý šrobajz, ale nemal tendenciu chutnať ďalej. Nebojím sa mu to nastreknúť na rúčky
- Nádoba ma pekný dizajn s BUPI žabkou
- Po týždni používania vie, že pena je súčasť kúpeľa a umývania rúk

Maminkin test:
- Príjemná vôňa, ktorá nie je vtieravá a pokožka zostáva hebká
- Pena pokožku nevysušuje, je príjemne penivá, čo je hravé nielen pre detváky. Ja sama som z toho mala pôžitok, miesto tekutého mydla.
- Je to ideálna alternatíva k tuhému mydielku. Maximilián vie, že po príchode domov ide rovno do kúpeľ ne, ukazuje na nádobku peny a čaká, kedy si môže umyť ruky. Je to podľa mňa skvelý tréning na každodennú hygienu. Umývanie rúk a starostlivosť o seba môže byť zábava, nielen nutná povinnosť.
- Ekonomické veľké balenie. Ideálne pre väčšie rodiny. Menšie rodiny ocenia dlhšiu trvanlivosť (a možno aj nie, keď si budú nadšení peniť ruky o sto dvesto :slight_smile: )

Kde vidím priestor na zlepšenie?

Ani to nenazvem negatívom, pretože to negatívne vo svojej podstate nie je. Je to možnosť zlepšiť niečo. Teda, je to minimálne môj pohľad.

Vlhčené utierky sú balené vo veľkých baleniach 64ks/bal. Je to super do domácnosti, auta, do herne, škôlky. Ale príliš objemné a ťažké do baby tašky, ktorú nosím často so sebou a neraz na pleci. Ocenila by som kompaktnejšie balenie, nazvem to príručné balenie do maminej kabelky. To isté platí pre penu. Je skvelá do domácej kúpeľne. Ale v prípade cestovania na výlet alebo prázdniny je 500ml objem príliš veľký, nepraktický. Tiež by som ocenila 80-100ml balenie s možnosťou opätovnej náplne. Pri pene ešte zostanem. Možno je to kusová záležitosť, ale pumpička sa ťažsie stláča. Treba zatlačiť v správnom uhle, inak nejde. Je to veľké PLUS pre aktívne peniace detváky :D, ale keď som nutne potrebovala (v jednej ruke držiac Maximiliána) dávku peny, šlo to obtiažnejšie.

Suma sumárum, sčítané, podčiarknuté : BUPI bude stálicou v našej domácnosti. Nielen medzi detergentami, ale ako domáca kozmetika. Presvedčila ma. Aj ako mamu, osobu s kožnými alergiami, no aj ako hravú ženskú s dušou dieťaťa. Samozrejme aj Maximiliánka :slight_smile: Jednoducho ...

... O.D.P.O.R.Ú.Č.A.M.E.

Ďakujem za seba i Maximiliánka, že sme sa mohli takto skvelo zapojiť do testovania. Bolo to dobrodružstvo. A ja ako matka na rodičovskej, som mala pocit dôležitosti. Skvelý pocit :slight_smile:
21. máj 2016 o 20:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Naše testovanie s Bupi

V prvom rade sa chcem veľmi poďakovať za možnosť testovať Vaše výrobky. Keď som deťom oznámila, že sa nám podarilo vyhrať testovanie, nevedeli sa dočkať balíčka :slight_smile:

Ako to začalo :grinning:

Pred náš dom dorazil Ujo kuríer :slight_smile: odovzdal nám veľkú kartónovú škatuľku v ktorej sa nachádzalo krásna a veselá taštička.
Po jej otvorení nás tam čakalo veľké prekvapenie :slight_smile: . V taštičke sa nachádzalo veľké balenie umývacieho gélu a umývacej peny, veľké 64ks balenie vlhčených utierok, plyšová žabka a podložka pod mydlo. Našťastie krpci si to bez problémov rozdelili a nenasledovala hádka o hračku. Malý prvé dni spával s podložkou pod mydlo :grinning: .
Samozrejme darčeky si krpci vybrali z tašky sami.

Testovanie:
Deti sa nevedeli dočkať, kedy bude večer, aby sa mohli ísť konečne kúpať :slight_smile:

Testovanie umývacej peny:

Veľmi jednoducho sa dala otvoriť. Pumpička funguje jednoducho a ide ľahúčko, dávkovanie zvládli aj obe detičky. Konzistencia peny je super. Na umytie dieťatka aj staršieho jej naozaj nie je treba veľa.. dcérku som umyla s 3mi dávkami peny. Vonia veľmi príjemne, a na dieťatku veľmi dobre "pení". Jednoducho sa dá z pokožky zmyť.

Testovanie umývacieho gélu:

Neviem prečo, ale mala som veľký problém so spojazdnením pumpičky. Pokúšala som a o to ja a aj manžel a ani netuším akým spôsobom sa nám podarilo ju spojazdniť. Umývací gél má príjemnú levanduľovú vôňu skôr takú prírodnú, nie je v ňom cítiť žiadnu umelinu. Na prvý pohľad je gél trošku tekutejší, ale po nanášaní na pokožku veľmi dobre pení, takže ho tiež nie je treba veľké množstvo na umytie dieťatka ako by sa zo začiatku zdalo.

Vlhčené utierky:

Po otvorení vlhčených utierok ma prekvapilo, že nie sú moc mokré, ak sme zvyknutý pri iných značkách. Po odskúšaní som však zistila, že to nie je žiadna vada. Je to skôr ich obrovská výhoda. Po použití neostáva na rukách pocit mokra ani ten zvláštny lepivý pocit ako pri iných vlhčených utierkach. Obrovské plus bolo u mňa aj to, že sú bez parfému, takže som sa nebála ich použiť aj na tváričku a dokonca dokázali perfektne očistiť aj zaschnutý džem okolo úst :slight_smile: Utierky sú dostatočne pevné, netrhajú sa a pri vyberaní z obalu sa pekne vytiahne len jedna utierka a nasledujúca ostane pekne v obale.
Jediné mínus, ktoré mám ku utierkam je, že obal po niekoľkých použitiach už tak dobre nelepí a musím dávať pozor, aby neostali otvorené.

Ešte raz sa chcem veľmi pekne poďakovať za to, že ste nás vybrali, dúfam že moja recenzia niekomu pomôže pri výbere vhodnej kozmetiky pre dieťatko. Ja viem, že určite budem tieto výrobky kupovať. Nakoľko veľmi dobre pôsobia na pokožku synčeka, ktorý ju má veľmi citlivú. Doteraz sme pri používaní kozmetiky bupi nemali žiadny problém s pokožkou, čoho som sa pred testovaním obávala, ako zareaguje, nakoľko jeho pokožka neznesie zmenu kozmetiky.

Pridávam aj foto dokumentáciu, s fotkami pri kúpaní šetrím z pochopiteľných dôvodov. :slight_smile:
21. máj 2016 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím všetkých, ktorých zaujíma recenzia na výrobky zn. BUPI, ktorú som mala možnosť vďaka nášmu koníkovi vyskúšať a podeliť sa s vami o skúsenosť s niektorými výrobkami.

Testujem:

UMÝVACIU PENU
UMÝVACÍ GÉL S LEVANDUĽOU
VLHČENÉ OBRÚSKY ULTRA SOFT 64 ks

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Myslím, že meno tejto značky je známe asi každému, u mňa sa spája s detstvom a reklamou, kde na jej konci zaznie slogan „Bupi si vás kúúúúúpi.“ Bez mučenia priznávam, že práve tento slogan ma vždy od kúpi nejakého výrobku Bupi doteraz úspešne odrádzal, ja totiž nemám rada, keď si ma ktokoľvek „kupuje“. No zvedavosť vyhrala, skúsila som svoje šťastie v testovaní a keďže bolo asi fakt už veľmi unavené (však po troch materských kto by nebol???), som dostala info, že Bupi si ma síce nekúpilo, no i tak k nám zavíta.

Kuriér (podotýkam, celkom sympoš – už len kvôli tomu sa oplatí testovať :slight_smile:) priniesol balíček a za asistencie mojich dvoch najmladších sme sa pustili do rozbaľovania. Vedela som, že tam bude umývacia pena, levanduľový umývací gél a vlhčené obrúsky. Boli tam. Plus darčeky v podobe plyšovej žabky, mydleničky a nálepky na auto. Moje deti sú však asi experti, keďže z toho všetkého moju najmladšiu najviac zaujala bublinková fólia a jej staršieho brášku pumpičky na vrchu fľašiek.

Samozrejme, hneď v ten deň sme sa pustili do testovania (pretože som tajne dúfala, že levanduľa zaberie hneď v tú noc), no a aby som to nezdržiavala, tu sú naše postrehy a skúsenosti.

Takže náš prvý kúpeľ :slight_smile:

Bupi umývacia pena

Všeobecne:
Pre mňa osobne absolútna novinka, netušila som, že existuje aj umývacia pena a preto som bola na ňu nesmierne zvedavá.

CENA:
od 3,65 € do 5,00 € (informácie z Heuréky)

OBAL:
Fľaša má objem 500ml, záručná doba 12 mesiacov, skladovanie od +5 do +25 st. Celzia. Jej výška je cca 22 cm a obvod v najširšej (spodnej) časti je cca 24 cm (ak niekto potrebuje vedieť, či sa mu na poličku zmestí). Obal bledomodrý s bielou pumpičkou, na etikete obrázok kúpajúcej sa žabky, jasne napísaný názov, značka, dôraz na pridanú zložku regeneračného alantoínu. Nápisy v slovenskom jazyku, preto pre mňa trošku nepochopiteľné, prečo pod názvom „Umývacia pena“ je aj český preklad „Mycí pěna“), hoci zvyšný text je len čisto v slovenčine.

POUŽITIE:
Je určená na umývanie tela i vláskov s pridaným regeneračným alantoínom, čo je prirodzená zložka ľudského organizmu urýchľujúca regeneráciu buniek, má výrazné hojivé a regeneračné účinky, zjemňuje a upokojuje pokožku, zmierňuje je podráždenie , pôsobí protizápalovo a mierne dezinfekčne. Podľa výrobcu sa môže používať každodenne. Po kontakte s očami neštípe (toto vyskúšané priamo nemáme, ale počas kúpaní neboli žiadne plače, takže predpokladám, že naozaj je k očkám citlivá). Stlačením pumpičky sa pena ľahko nanáša buď na ruku či na umývaciu hubku, z môjho pohľadu výborný spôsob, nakoľko druhá ruka je voľná a môže robiť čokoľvek.

ZLOŽENIE:
Podľa etikety:
pre chemika: Aqua, Sodium Cocoamphoacetate, Glycerin, Lauryl Glucoside, Sodyum Cocoyl Glutamate, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Allantoin, Parfume, Citric Acid, Tetrasodium Etidronate, 2-Bromo-2-Nitropropane – 1,3-Diol
pre laika: parfum bez alergénov, dermatologicky testované, 0% parafínov, parabénov, sulfátov, éterických olejov, alkoholu a farbív.
Konzistencia príjemná, jemná, penovitá, po nanesení na suchu pokožku vytvára film podobný krému, ktorý sa do cca 10 sekúnd sám absorbuje do pokožky, no zostáva mierne lepkavý – každopádne potrebuje vodu. Farba biela. Pena ľahulinká, ani necítiť, že ju na rukách máte. Vôňa príjemná, vytvára predstavu kúpeľa a bábätka.

VHODNÝ VEK:
0+ (moje testovanie prebehlo na ľuďoch vo veku 8m, 28m, 17r, 39r, 40r – bez akýchkoľvek nežiadúcich účinkov)

VÝROBCA:
Palma a.s., Račianska 76, 836 04 Bratislava, Slovakia (žiaden poľský výrobok, super, že?)

ZHODNOTENIE:
Výrobok prešiel našim testovaním na výbornú, jediné malinké mínus – český preklad (z môjho pohľadu zbytočný). Prípadné orálne použitie nie je závadné, moje deti ho prežili bez výrazných vedľajších účinkov.

V R E L O DO P O R U Č U J E M !!!

Bupi umývací gél s levanduľou

Všeobecne:
Moja najväčšia nádej, tri nespavé deti a vidina aspoň trojhodinového súvislého nočného spánku.

CENA:
od 3,68 € do 5,40 € (informácie z Heuréky)

OBAL:
Fľaša má objem 500ml, záručná doba 12 mesiacov, skladovanie od +5 do +25 st. Celzia. Jej výška je cca 22 cm a obvod v najširšej (spodnej) časti je cca 24 cm (ak niekto potrebuje vedieť, či sa mu na poličku zmestí). Obal bledomodrý s bielou pumpičkou, na etikete obrázok kúpajúcej sa žabky, jasne napísaný názov, značka, dôraz na pridanú zložku „upokojujúca levanduľa“. Nápisy v slovenskom jazyku, preto pre mňa trošku nepochopiteľné, prečo pod názvom „Umývací gél“ je aj český preklad „Mycí gel“), hoci zvyšný text je len čisto v slovenčine.

POUŽITIE:
Je určený na večerný kúpeľ, vďaka pridanému levanduľového extraktu sľubuje príjemný a upokojujúci kúpeľ a následný dobrý spánok. Stlačením pumpičky sa gél ľahko nanáša buď na ruku či na umývaciu hubku, z môjho pohľadu výborný spôsob, nakoľko druhá ruka je voľná a môže robiť čokoľvek. Nám však sľúbený efekt dobrého spánku nepriniesla :/

ZLOŽENIE:
Podľa etikety:
pre chemika: Aqua, Ammonium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betain, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Lavandula Officinalis, Parfum, Citric Acid, Tetrasodium Etidronate, 2-Bromo-2-Nitropropane – 1,3-Diol
pre laika: parfum bez alergénov, dermatologicky testované, pokožku dieťaťa nedráždi a neštípe, 0% parafínov, parabénov, sulfátov, éterických olejov, alkoholu a farbív

Konzistencia príjemná, jemná, gélovitá, farba priesvitná, jemne do slabunkožlta. Gél však rýchlo steká, je vodovejší, do cca 5 sekúnd ho už v dlani neudržíte. Po nanesení na suchu pokožku vytvára film podobný krému bielej farby. Vôňa príjemná, sprvu nevýrazná, jej intenzita sa zvýši až po dôkladnom napenení. Nevtieravá, nie príliš silná, ja osobne by som preferovala aj silnejšiu. Po pridaní do kúpeľa vytvára bohatú penu, ale vtedy mi až tak intenzívne nevonia, skôr po kontakte s pokožkou a riadnom napenení priamo na nej.

VHODNÝ VEK:
0+ (moje testovanie prebehlo na ľuďoch vo veku 8m, 28m, 17r, 39r, 40r – bez akýchkoľvek nežiadúcich účinkov)

VÝROBCA:
Palma a.s., Račianska 76, 836 04 Bratislava, Slovakia (žiaden poľský výrobok, super, že?)

ZHODNOTENIE:
Výrobok prešiel našim testovaním na výbornú, jediné malinké mínus – český preklad (z môjho pohľadu zbytočný). Levanduľa je ako storená na večerné kúpanie, konzistenia i používanie gélu bez problémov. Spací účinok sa síce nedostavil, ale ani nijako neuškodil. Po jeho orálnom použití neboli žiadne tráviace problémy (moje deti penu občas zjedia).

D O P O R U Č U J E M !!!

Bupi BABY vlhčené utierky Ultra soft

Všeobecne:
Veľká nedôvera, nakoľko som už dlhé roky verná inej značke a aj napriek občasnému skúšaniu iných, vždy som sa vrátila k tej „našej“.

CENA:
od 1,59 € do 1,99 € (informácie z Heuréky)

OBAL:
Modrý s bielymi kvietkami a opäť s veget žabkou. Nápis výrazný, ako aj na ostatných výrobkoch, aj tu vám ako prvé udrie do očí značka – BUPI. Na obale vyznačené množstvo, pridané zložky (v našom prípade pantenol), hlavná charakteristika. Otvárajú sa pomocou priesvitného lepiaceho prúžku, veľmi rýchlo však lepiť prestáva, my sme mali preto utierky v plastovej krabičke – inak by do týždňa – dvoch isto vyschli. Skladovanie pri teplote od +5 do +25 stupňov Celzia, po otvorení záruka 3 mesiace. Aj pri tomto výrobku je názov preložený aj do českého jazyka (na priesvitnom lepiacom pásiku), v dolnej časti je názov preložený aj do poľštiny a maďarčiny, ostatné informácie v slovenskom jazyku (na prednej časti).

POUŽITIE:
Utierky sú určené na použitie na tvári, rúk, intímnych partií dieťatka. My sme ich skúšali hlavne pri prebaľovaní.

ZLOŽENIE:
Podľa etikety:
pre chemika: Aqua, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Coco-Glucoside, Glycerin, Sodium Cocoyl Glutamate, Benzoic Acid, Octyldodecanol, Dehydroacetic Acid, Citrid Acid
pre laika: pH neutrálne, bez alkoholu a farbív, bez parfumu, pantenol, dermatologicky testované, ošetruje a regeneruje podráždenú detskú pokožku
Po otvorení a pri prvom použití som utierkam dala šancu. Prvý dojem – úplne iná štruktúra a iná vlhkosť, než na akú som zvyknutá. Z obalu sa vyberali dobre, ale mala som pocit, že neočistili pokožku pri prebaľovaní tak, ako by som očakávala. Po malej potrebe to bolo celkom fajn, minula som 1-2 utierky, pri veľkej to bolo o dosť náročnejšie – bežne okolo 5ks padlo za obeť a aj tak som nemala pocit, že by pokožka bola dostatočne čistá. Prišli mi málo vlhké a mne osobne to vadilo. U nás prebaľujeme tak, že po následnom vyčistení vlhčenými utierkami ešte pokožku vysušíme bambusovou plienočkou, tú som síce teraz použiť nemusela, ale minula som viac vlhčených utierok ako míňam bežne.
Čo sa týka štruktúry a elasticity – pridávam porovnanie našich „klasických“ a BUPI (kuk potom na foto) :
Štruktúra:
Utierky P... (tkanie hustejšie, so vzorom vlniviek a kvietkov, menej presvitá)
Utierky BUPI (tkanie redšie, akoby šachovnicové, presvitá viac):

Rozmery utierok:

P...: tvar nepravidelný - 17 cm x 18 cm
BUPI: obdĺždnik 15 cm x 21 cm

Elasticita:

Dopadli narovnako, prekvapenie, pretože som rátala s tým, že utierky P sa natiahnu viac (ale prečo som si to myslela, už ani neviem :D )

Následne som ich natiahla po šírke a výsledok... Utierky P... nevydržali a praskli :slight_smile: Od jedu? :P

Pre mňa trošku šok, ale po minúte uvažovania som dospelu k záveru, že napriek hustejšiemu tkaniu výrazne vyššia vlhkosť u utierok P... spôsobila následné roztrhnutie. Zároveň dodávam, že za celé roky sa mi utierky P... nikdy pri bežnom používaní neroztrhli.

VHODNÝ VEK:

VÝROBCA:

ZHODNOTENIE:
Výrobok prešiel. Mňa osobne nejako zvlášť neoslovil, ale ani nám neublížil - riťule v poho, ale nič extra.

D O P O R U Č U J E M pre milovníkov suchších utierok, NEDOPORUČUJEM pre vlhkáčov !!!

NA ZÁVER veľmi pekne ďakujem všetkým, ktorí mi umožnili zúčastniť sa takejto milej aktivitky, nielenže spríjemnila naše dni, ale dala nám možnosť vybočiť z našich koľají a oboznámiť sa s výrobkami, ktoré doteraz u nás miesto nemali. Hoci nás neokúzlili všetky, minimálne dve z nich u nás svoje miesto mať budú i naďalej.

Ďakujem aj Vivi!!! :slight_smile:
A aj všetkým, ktorí sa prebrodili mojimi písmenkami až na koniec môjho článočku.
Prajem krásny deň! (alebo večer, noc, ráno, ...)
22. máj 2016 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
áno, aj my sme boli jedny z vybraných na testovanie výrobkov Bupi. V pondelok sa u nás zastavil kuriér s balíčkom a keď som ho priniesla domov, chlapci sa na mňa vrhli, že čo to nesiem. Ako prvá bodovala bublinková fólia :slight_smile: a potom sme sa dostali k modrej taške, s Bupi obsahom: umývacia pena, umývací gél a vlhčené utierky. A ako prekvapenie sme tam objavili malú plyšovú žabku, o ktorú sa u nás hneď strhla bitka a mydelnička žabka, vďaka ktorej si Samko pekne umýva ruky aj mydlom, ďakujeme :wink:

No ale začnime.

Umývacia pena

Mne osobne sa páči asi viac ako umývací gél. Aj keď priznám sa, že som si myslela že je to pena do kúpeľa a len som nadávala prečo tá pena vôbec nedrží :grinning:
Je super, že použitie je aj na telo aj vlásky. Za to u mňa palec hore.
Určená je pre citlivú pokožku, čo je pre mňa dôležité, lebo Domi má ekzém. Žiaľ, týždeň je málo na to, aby som vedela povedať, či pomohlo. Na to by bolo treba viac času.
Umývacia pena príjemne vonia, obsahuje regeneračný alanotin, čo by malo byť dobré na už spomínanú jemnú a citlivú pokožku.
Z pohľadu mojich detí môžem povedať, že bola sranda sa s ňou umývať, a vlásky si umývali navzájom, čo inak nerobia.

Umývací gél

Tu som mala trošku problém. Ako prvý bol to, že nám nešiel otvoriť. Pumpička bola asi nejak zle spravená a nech sme skúšali akokoľvek, ani za ten svet nefungovala. Nakoniec som sa naštvala, pumpičku som rozobrala nasilu a potom znovu poskladala. Funknčná síce už bola, ale používala sa ťažko kvôli tej zlej pumpičke.
Za druhé vôňa. Je dosť výrazná, lebo veď levanduľa. Na tú vôňu som si musela zvyknúť, ale potom už to bolo v pohode. Chlapcom, ale nevadila. Vďaka levandule by mal byť tento gél určený na dobrý spánok, čo u mojich chlapcov nejak nefungovalo. Ale u nich nefunguje nič :wink:

Vlhčené utierky

Super pozitívum, že nie sú parfumované. Prijala by som, ak by boli o trošilinku viac vlhčené, ale celkovo sa mi pozdávali, chlapovi však nie práve kvôli tomu, že nie sú moc vlhčené.
Využitie na zadok, ruky, tvár,... Určite by potešilo viac kusové balenie, toto má 64 kusov.
Za mňa určite áno.

Ešte raz by som chcela poďakovať, za možnosť testovať, veľmi ma to potešilo. Pre všetkých, ktorý sa rozhodnú pre túto značku, smelo do toho, bupi žabka je super :wink:
22. máj 2016 o 22:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
I my jsme patřili mezi pár šťastných, kteří mohli vyzkoušet skvělé výrobky od žabky Bupi. Samozřejmě jsem se nejvíc potěšila já, ale i zítra roční Noelko. S radostí vybaloval věci z krásné tašky, ve které byli produkty pěkně poskládané. A hned jako první si vytáhl žabičku Bupi, kterou si hned zamiloval. Další byla mydelnicka, která slouží u nás jako žabčina postylka:grin: Další vytáhl Umývací pěnu a Umývací gel, ubrousky na zadeček a nálepku.

Umývací pěnu jsem si ihned po vyzkoušení zamilovala! Nevím, jestli jsem žila na marse, ale takovou pěnu jsem ještě neviděla. Je skvělá! Pěna je velmi jemná, ale velmi dobře umývá. Dokonce si myslím, že líp než jiný sprchový gel pro děti. Výborně se roztírá, neteče po rukách a nádherně voní. I pumpička je super! Je dost velká a má zámek, který je skvělé vymyšlený, zvlášť pro moje další dvě děti, které by pěnili o sto sest:grinning: Pokožka zůstává po použití hladká a hydratovaná. Voní nádherné miminkovský. Pěna je pro mě nejlepší a určitě budu pravidelně kupovat.

Umývací gel zas až tak skvělý není, nebo by možná i byl, kdyby šel vydolovat s flašky pumpičkou. I tady je zámek, ale mě nějak nešel otevřít. Jak jsem točila, tak jsem točila a nic. Až jsem nakonec pumpičku odsrubovala a tak vyzkoušela. Jak jsem četla i jiné maminky s tím měli problém. Jinak je gel dobrý. Je hustý, výborně pění, jen vůně je trochu výraznější díky levandulí. I po použití gelu zůstala pokožka jemná a hladká.

Vlhčené utěrky jsou skvělé! Slouží na to, na co maji:blush: Zadeček utru s jednou utěrkou bez problémů. Jsou jemně parfemované. Nedráždi a prdelka ani po dvou týdnech používání není začervenalá, jak se nám podařilo u jiných úterek už po jednom použití.
23. máj 2016 o 06:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. máj 2016 o 06:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. máj 2016 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem za možnosť testovať výrobky Bupi :slight_smile:

Moja malá dcérka má 3 roky a počas tejto doby sme nemali žiadnu vyhranenú značku kozmetiky, ktorú by sme preferovali, preto som veľmi rada, že sa nám podarilo zapojiť sa do testu cez Modrého koníka :slight_smile: Testovali sme (a stále testujeme) a momentálne už aj aktívne využívame výrobky, ktoré nám boli zaslané :slight_smile:

Tu pár mojich postrehov k jednotlivým výrobkom :

1. Umývací gél
-Malá si ho obľúbila, nakoľko má príjemnú konzistenciu a aj keď sa umývala a náhodou si ručičkou šuchla v okolí očka NEŠTIPAL ju :slight_smile:
-VONIA náááádherne :slight_smile: pri kúpaní mi prišla vôňa najskôr dosť silná, ale po umytí a osušení, nechal pokožku jemne navoňanú a bolo príjemné túliť sa s voňavou babulkou :slight_smile:
-Všimla som si tiež, že po umytí týmto gélom je pokožka mojej malej VLAČNEJŠIA a JEMNEJŠIA a to je super :slight_smile:

-Nevýhodu sme zatial nenašli žiadnu, žiadne problémy s týmto gélom nemáme a tak kupujeme aj keď minieme túto tubu :slight_smile:

2. Umývacia pena
-Tu sa musím priznať, že okrem malej som ju používala aj ja :grinning: Na vlasy a pri umývaní každý druhý deň, môžem po vyše týždni testovania povedať, že moje vlasy - predtým chemlon, sú jemnejšie a nemastia sa mi tak :slight_smile:
-Malej sa páči, že to hneď pení a pena je zááábava :slight_smile:

Nevýhody nemáme, sme spokojné obidve :slight_smile:

3. Vlhčené obrúsky
-Používame denne, keď sme von a príde naraz veľký hlad a nikde nie je voda na umytie rúk.
-Príjemná vôňa
-Nezanechávajú žiadny nepríjemný pocit na rukách
-Min. týždeň pri chorobe, keď sme vynechali sprchu som použila miesto nej obrúsky a bez problémov, budem používať isto aj pri druhom dieťatku :slight_smile:

Nevýhody sme si nevšimli, dúfam, že sa ani časom neobjavia :grinning:

Ako bonus sme dostali krásnu plyšovú žabku, ktorá ihneď zapadla do posteľového davu :grinning: Fotky budem pridávať postupne :slight_smile:

Mydelnička má svoje miesto pri zubných kefkách a paste a pri každom kúpaní nám pláva vo vani spolu s ostatnými "cárachmi" :grinning:

Ešte raz vďaka, získali ste si nových zákazníkov :slight_smile: Pekný deň
23. máj 2016 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OOO áno, bola by som zabudla, nám sa tiež ťažko otváral umývací gél, ani za nič som nemohla otvoriť, musel prísť manžel :grinning:
A tak aspoň si vďaka vám zas o trošku zdvihol sebavedomie :grinning: Palec hore, už viem prečo je to tak aj u iných mamičiek :grinning:
23. máj 2016 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vybrali nás, teda hlavne našich malých testerov, aby vyskúšali vybrané produkty značky Bupi.
Značku poznáme, aj sme viackrát použili pracie gély a keď bola Emka ešte bábo, vyskúšali sme vtedy novinku, umývaciu penu, vtedy ešte v malom balení.

Na testovanie sme tentoraz dostali trio produktov, vlhčené obrúsky, už spomínanú umývaciu penu, tentoraz v mega pol litrovom balení a umývací gél s levanduľou.

Obrúsky používame inej značky už niekoľko rokov a sme im verní. Tieto od bupi mi vyhovovali veľkosťou balenia a tým, že nie sú parfumované. Mínusom pre mňa bola zvláštna sieťkovinová textúra, som zvyknutá na jednoliatejší, kompaktnejší materiál a aj "mokrejšie" by mohli byť.

Zvládli však pokus nášho Maťka o nakrémovanie seba i všetkého okolo seba krémom proti zapareninám a z ušmudlanca som po ich použití vykúzlila naše voňavé bábo :slight_smile:

Umývacia pena veľmi jemne bábätkovsky vonia, neštípe v očiach, Martinko si kúpeľ a hlavne umývanie vláskov s ňou užil :slight_smile:
Vyskúšali ju i naše dievky a rovnako si pochvaľovali, ako krásne vonia, ľahúčko sa nanáša i oplachuje :slight_smile:

Do tretice sme vyskúšali umývací gél s levanduľou. Tento som vyskúšala i ja a veeeľmi chválim konzistenciu i vôňu, ktorá je príjemná, ani príliš výrazná, ale ani zanedbateľná. Vonia veľmi prirodzene, po žiadnej umeline. Pokožka je po ňom jemná, nevysušená.

Deti i nás dospelých potešili i darčeky od Bupi, plyšový žabiak, ktorý má čestné miesto medzi hračkami, i nálepka na auto.

Záverom sa firme Palma i týmu Modrého koníka chceme poďakovať za možnosť testovať výrobky Bupi, určite si ku nám nájdu cestu aj po testovaní :slight_smile:
24. máj 2016 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem krásne firme Bupi, že s mojou recenziou bola tak spokojná, že si ju vybrala, ako najoriginálnejšiu. Výhru - balíček od firmy Bupi už mám doma. Výhra ma veľmi potešila, bola tam aj žabka tá sa hneď sprivatizovala :grinning: ... v krabici sa niečo rozlialo, mydlá si to najviac odniesli, ale všetko je super a ja som spokojná :slight_smile:
ďakujem
14. jún 2016 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tvoj príspevok