Kde mám podať sťažnosť na vedúcu predajne?

7. jún 2023

U nás v obci máme jeden jediný obchod. Nebudem konkretizovať, ale je to jedna z tých väčších sietí predajní na Slovensku. Každý deň chodievame s deťmi do obchodu kvôli čerstvému pečivu a surovinami na prípravu obeda. Keď je daždivo ako posledných pár dní a je tam náhodou vedúca predajne, tak ma odmieta pustiť dnu s kočíkom. Mám ho vraj nechať pred obchodom , čo je úplne nereálne riešenie, nebudem predsa celý nákup nosiť spiace dieťa na rukách, veď tak sa nedá ani nakúpiť.Nemám kočík extra špinavý, ani zablatený , žeby mala dôvod ma z predajne zakaždým vykázať. Kam sa obrátiť? Chcela by som podať sťažnosť na túto konkrétnu vedúcu. Pokiaľ tam nie je tak môžem nakupovať bez problémov aj s kočíkom , predavačky mi nič nepovedia ani nevyzerajú, že by im tam kočík prekážal.

nikolka1986
8. jún 2023

A tiež si myslím že Coop, ono tie dedinské predavačky nie sú moc inteligentné, čo si budeme a ak áno je ich veľmi málo. ešte ak sa nejaká dostane k "moci" ako vedúca, tak sa tvári ako prezidentka zemegule.

sandra163
8. jún 2023

Mne sa stalo niečo podobné v predajni GVP. Síce ma dnu s kočiarom pustili, problém nastal, keď malá, vtedy mala asi rok, bola nervózna, tak som jej dala do rúk rožok, nech si ho žvatlá, hneď sa ukľudnila. No do minúty bol pri nás SBSkár, bolo na ňom vidno, že mu to je nepríjemné, nech malej vezmem ten rožok, lebo trúsi po predajni. Vraj dostal pokyn do slúchadla, vidno nás na kamere, pekne ma prosí, lebo dostane zdrbanie od vedúcej. Malá ani zuby poriadne nemala, žiadne omrvinky nerobila, len ho ožužlávala... Ale aj keby... Nikdy v žiadnom obchode, či na dedine, či v meste, sa mi to nestalo, nikde to neriešia. Práveže často vidieť deti, ako im rodičia dajú niečo do rúk, aby sa zabavili a oni si mohli v pohode nakúpiť. Fakt niektorí zamestnanci v obchodoch buď nemajú deti alebo si niekde potrebujú pomasírovať ego 😝