Môžem ísť s priateľom do prírody, keď nebývame v jednej domácnosti?

4. mar 2021

Ahojte baby, chcem sa vás opýtať. Chceli by sme s priateľom ísť spolu do prírody keďže nikam inam sa nedá bohužiaľ ísť. S priateľom spolu nebývame, môžme ísť spolu do prírody s negat. testom? Tam kde chceme ísť je v rámci okresu. Chcem len vedieť či môžme byt vôbec spolu takto von v prírode keď nebývame spolu...
Čítala som, že môžu ísť von ľudia iba ktorí sú v tej istej domácnosti... poraďte mi, ďakujem. 😊

lenkakravcova
6. mar 2021

@panelacikova Tak ako to úplne iná situácia. Tam 40 ľudí pokope nebude. Ani 20ks.

Inak to s tými ruskami nechápem. Ja už som si na ne zvykla,, skôr respirátor je otravný. 😀

panelacikova
6. mar 2021

@lenkakravcova no ono som to určite nechytila na rodičku, ja som bola neskutočne chránená, bála som sa toho ako čerta 🙂 rodičko bolo okolo 22.9, nepamätám presný dátum a prvé príznaky dcéra mala 11.10. a dcéra ochorela prvá, ja som to schytala od nej, čiže z rodička to nebolo, muselo to byť zo školy, ja som v tom období bola už dlhodobo doma na PN pre iné problémy. no vieš, je to ťažko. a áno, respirátor je otravný. aj rúško je otravné. kde sa dá, dám dole (cháp príroda, kde sme samy, bez prítomnosti iných ľudí). inak nosím stále. ale je to otrava :( no čo narobíme. ja už len dúfam a dúfam, že sa to po veľkej noci zlomí konečne. aj vyšetrenia odkladám, čo som mala absolvovať rôzne zobrazovacie vyšetrenia po roku-dvoch, kontrolné, všetko padlo, lekárov presunuli na JIS a iné oddelenia, no konečná 🙄 už len si držať palce 🙂