Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Nárok na podporu v nezamestnanosti po ukončení rodičovskej

mon77
30. mar 2016

ahojte,
o par dni mi konci RD (7.4.2016) a uz som si zacala vybavovat papiere pre UPSVaR aby som bola evidovana ako nezamestnanaa tiez riesit so zamestnavatelom ukoncenie PP dohodou oboch stran
.... zamestnavatel mi napisal, ze ak ukoncim PP dohodou stracam narok na preplatenie nadobudnutej dovolenky co vyslo ( 37 dni)

...mam vobec podla zakona narok na nieco ak ukoncim PP dohodou?
dakujem

liz_lemon
30. mar 2016

@mon77 narok na preplatenie dovolenky mas pri skonceni PP vzdy, a je jedno, ci ide o dohodu alebo vypoved (pri vypovedi samozrejme moze zaestnavatel nariadit cerpanie dovolenky, pocas vypovednej doby)
ale urcite ti dovolenka nemoze prepadnut
dohodou stracas iba narok na odstupne (pri vypoved je nan zakonny narok)

gapa
31. mar 2016

@mon77 určite nestratíš nárok na preplatenie dovolenky, to je hlúposť. Len ak si žiadala o dohodu ty, tj. v dohode nebude uvedené že ukončenie je z dôvodu organizačných dôvodov, tak nárok na odstupné nemáš.
Ak sa ti bonoví poistenie zamestnanca, nezabudni na odhlášku v soc.poistovni (ak si dala prilášku po pôrode/nástupe na RD a si dôch.poistená štátom) a to najneskôr den po ukončení pp (ak to vyjde cez víkend, vybav v piatok). Kopiu prihlášky (odo dna po ukončení prac.omeru, kedy ti už netráv dôch.poistenie zamestnaca) aj odhlášky si daj opečiatkovať pri prevzatí a založ k zápočtovým listom do dôchodku.

mon77
autor
31. mar 2016

@gapa dakujem 🙂

mon77
autor
31. mar 2016

@gapa prihlasi aj odhlasi ma zamestnávateľ aspon tak napisal, na nasledujúci den po ukončení PP pojdem na UPSVaR a ak bude treba aj na sociálku... este raz dakujem

gapa
31. mar 2016

@mon77 zamestnávatel nahlási veci za teba ako zamestnanca (ukončenie RD, ukončenie prerušenia z dôvodu rd a ukončenie prac. pomeru) ale veci ako za osobu riadne sa starajúcu o dieťa do 6rokov nevybaví nič. Tj. ak chceš byť poistená dôchodkovo štátom a tvoj pp neskončí počas RD, ale sa ti obnoví dôch.poistenie zamestnaca a nevybavíš si to, poistená dôchodkovo nebudeš, spätne sa to nedá vybaviť, ani den dozadu.
Ak ale skončí pp počas RD, resp. posledným dnim RD, tj. neobnoví sa ti dôchodkové poistenie zamestnanca, ktoré je počas RD prerušené= netrvá, netreba na sociálnu poistovnu dávať odhlášku a prihlášku ako osoba riadne sa starajúca o dieťa do 6rokov.

mon77
autor
31. mar 2016

@gapa aha
...a vies mi aj poradit s cim (ake dokumenty ci vypisane tlaciva) mam ist na sociálku?
nech ma neposlu prec 🙂
dakujem

gapa
31. mar 2016

@mon77 ešte som doplnila, lebo možno nebude treba, podla toho, ako ukončíš pp

gapa
31. mar 2016

@gapa a teda otázka je, či si dávala prihlášku po pôrode/nástupe na Rd.
treba tlačivo registračný list fyzickej osoby (aj na odhlášku aj prihlášku)
k prihláške ešte tlačivo prehlásenie či vyhlásenie o riadnej starostlivosti + kopiu RL dieťaťa

mon77
autor
31. mar 2016

@gapa dakujem
zajtra sa prehrabem v kopiach a dokumentoch ale mari sa mi ze ano, podavala som prihlasku

gapa
31. mar 2016

http://www.socpoist.sk/kontakty-/48001
vyfiltruj cielovú skupinu: Matka

Registračný list fyzickej osoby RLFO (je písané, že pre rok 2015??? tak snád?)
Vyhlásenie fyzickej osoby na účely dôchodkového poistenia z dôvodu riadnej starostlivosti o dieťa
@mon77

mon77
autor
31. mar 2016

@gapa PP urcite ukoncim dohodou podla §60... dnes sme sa dohodli

gapa
31. mar 2016

@mon77
tu je správny link, v časti Formuláre (horný riadok na úvodnej stránke soc.poistovne)
http://www.socpoist.sk/2149-menu/55449s

gapa
31. mar 2016

@mon77 a dohodou kedy? budeš čerpať dovolenku?

mon77
autor
1. apr 2016

@gapa ahoj, ano mam 2 dni dovolenky a potom ukoncenie PP .... a naslo som prihlasovaci formular RLFO podavala som ho ked mi skoncila MD v 10/2013

gapa
1. apr 2016

@mon77 ak čerpáš dovolenku, tak platí, čo som už písala, treba odlášku a prihlášku najneskôr v den po ukončení prac.pomeru, lebo prihláška sa nedá dať ani den spätne (odhláška sa dá, podla zákona by sa mala dať do 8dní, no robí sa bežne aj po rokoch, lebo sa musí, ak vznikne dôch.poistenie zamestnanca).
ZOber kopiu RL dieťaťa a odhlášku a hlavne prihlášku si skopíruj (vypíš 2x) a nechaj potvrdiť prevzatie soc.poistovnou a založ do dôchodku k zápočtovým listom.

mon77
autor
2. apr 2016

@gapa dakujem <3

Tu začni písať odpoveď...

Odošli