Nárok otecka na voľno od zamestnávateľa po narodení dieťaťa

lucia0211
3. júl 2022

Ahojte, neviete koľko má otecko nárok na voľno od zamestnávateľa po narodení dieťaťa??Tie dva týždne čo sľubovali sú platné až od októbra 🙈. Má nárok na očr s manželkou ale čo v prípade ak nie sú manželia.. môže si zobrať očr na dieťa po prepustení z nemocnice??

radkasswe
6. júl 2022

@lilinka88 a ty co mi tu pises ?? Ako ze sa staras o cudzie decko tak co mna do toho ?? Koho to zaujima ?? To ked si sa snim dala dokopy tak prve co si urobila tak si dala status staram sa o cudzie decko ?? To aj mu hovoris ze sice si cudzie ale lubim ta ako svoje ?? Chystas sa ho psychicky utirat ??

radkasswe
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
radkasswe
6. júl 2022

@luliu keby bol mesiac nebijes sa tu do hrude .... a chcete mi nahovorit ze mozes iba cez zavodnu dovolenku ... a kde mas zavodnu dovolenku ?? No v zavode . Tak je dost trapne ze tvoj koment nema pointu len to ze " aj ja to citam "

markaterka
6. júl 2022

@radkasswe okrem urážania druhých vieš aj niečo iné?

radkasswe
6. júl 2022

@maciatkolulu ano ale doktor nieje spodina ze potrebuje kazde euro aby neostal pri svojom narodenom synovi a kludne ho zastupil kolega tak neplac

radkasswe
6. júl 2022

@markaterka neplac je urazka ?? Tak to sa urazas cely zivot ...

lilinka88
6. júl 2022

@radkasswe kde som ti ja napísala,že sa starám o cudzie decko? Ty si pories svoje komplexy, lebo jediné čo si v tejto diskusií ukázala je,že sa nevieš ani slušne správať. Len sa tu zhadzujes

luliu
6. júl 2022

@radkasswe ty si naozaj prepnute zakomplexovane chúďa

luliu
6. júl 2022

@radkasswe táto téma je o tom či má otec nárok na nejaké speci dlhšie voľno po narodení dieťaťa. A nie nemá. Ty si tu zle radila, keď sme ťa upozornili, tak si začala kopať okolo seba a všetkých urážať. To je všetko.....

au1994
6. júl 2022

@lucia0211 baby, nepleťte hrušky s jablkami, v zmysle zákona nemá nárok na žiadne ,,oteckovské” voľno, ale jednotliví zamestnávatelia v kolektívnych zmluvách zvyknú poskytovať aj voľno, aj príspevok pri narodení dieťaťa.

maciatkolulu
6. júl 2022

@radkasswe prosím? Si vezmi lieky prosím ta

radkasswe
8. júl 2022

@luliu neplac

radkasswe
8. júl 2022

@lilinka88 "Predstav si,že mám krásny vzťah,kde mám ja aj partner svoje dieťa a obe deti milujeme rovnako "no boha ty sa vies ozaj branit ako jednoruky väzen

lilinka88
8. júl 2022

@radkasswe brániť sa nepotrebujem a čítanie s porozumením ti evidentne nič nehovori. áno,napísala som,že mám vzťah, každý máme svoje dieťa a nerobíme rozdiely. Ale nikde som nenapísala,že sa starám o cudzie decko, už len preto, že by som ho cudzie decko nikdy nenazyvala a už vôbec ho nijak psychicky netyram. Tak neprekrucaj moje slová ako si to ty v tvojej chorej hlave pochopila. Nájdi si psychológa, bude to najlepšie aj pre Teba aj Tvoju rodinu. To čo tu predvádzaš je ozaj na úrovni niekde 3.cenovej