Ošetrenie člena rodiny verzus priepustka

alietam
23. mar 2016

ahojte baby chcem sa spytat ako to je ked idem na ocr tak meno tam mam pisat na ten papier moje meno alebo meno dietata?Raz som bola na ocrke len mi volala zo mzdoveho ze som zle napisala ze mam pisat meno ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ale jaksik som zabudla ze ako mi to kazala takze netusim mi chodime malo na ocr tak dako to neriesim viem ze ked je moja pnka tak moje meno ale pri ocr netusim ci meno dietata alebo moje .A takisto priepustka ideme na kontrolu chlapec spadol v skole a odvtedy mal 2 x taky stav ze ho strasne bolela hlava zvracal aj a +k tomu mi chvilu brblal ale ze ho nebolo vobec rozumiet a nevedel zodvihnu pravu ruku tak sme bolo pri dr poslal na ocne a na neurologiu ale to som mala volno tak priepustku som nebrala a mame ist na kontrolu a to uz robim na doobeda tak beriem priepustku .Pisem ju na svoje meno vsak ?a dopisujete tam aj napriklad ze doprovod dietata?dakujem a kolko hodin na sa mi rata na priepustku?lebo kym sa vybavime kym ho odnesiem do skoly a kym sa vratim do prace tak budu aj 3 hodky kym sa vratim tak ci ma nezglbu ze kde som tak dlho ,Priepustku riesim 1 krat dakujem baby za rady

nyusika
23. mar 2016

Píšeš na svoje meno.
A aj keby si napísala na synove, snáď nemáte nejakú puchra komunistocko-ješitnú, veď jej ruka neodpadne , keď to opraví 🙂

lorela
23. mar 2016

OCR aj priepustka - tvoje meno.
Koľko môžeš byť u lekára v rámci priepustky rieš so zamestnávateľom, môže to byť rôzne.
U nás, napríklad, bez časového obmedzenia a dokopy - za seba a za dieťa máme nárok až na 14 celodenných návštev lekára do roka (t. j. že sa už nemusíme v ten deň vrátiť do zamestnania).

alietam
autor
23. mar 2016

dakujem baby za radu tak prvu ocr mi aj opravila len som si nezapametala ze na koho to mam pisat lebo som v praci riesila nieco ine a ju som dako ani nepocuvala cez telefon.Ohlade priepustky to si zavolam este veducemu ze co a ako vacsinou lekara riesim ked mam poobedne tak priepustky nevuzivam len teraz nas dala ked mam ranku tak netusim co s priepustkou ale uz som mudrejsia este raz vdaka o tom viem ze 7 dni mam na seba 7 na jedno dieta len som nevedela ci sa vratit do prace alebo je to aj na hodiny 🙂

sisaha
24. mar 2016

@alietam vsetko so zamestnavatelom riesis vo svojom mene. Ty si zamestnana, nie dieta.