Ekopark Piešťany

verosika
8. máj 2022

Ahojte, chcem sa spytat na cestu k Ekoparku. Planujem s detmi vylet vlakom. Viete mi poradit potom spoj ku Ekoparku? Najlepsie aj zastavky s nazvami, az viem googlit. Pripadne akou formou mate listky u Vas v meste, ci sa kupuju u vodica, alebo inde. Dakujem krásne.

adka3321
8. máj 2022

@verosika fu, no nechcem ti kazit radost, ale eko park je medzi piestanmi a drahovcami a ziadna mestska doprava tam nechodi. a myslim, ze ani primestska doprava tam nestoji nikde na blizku... v tomto pripade odporucam radsej zobrat si zo stanice taxik

verosika
autor
8. máj 2022

@adka3321 ojoooj, tak nevadi, aj taxikom by sme sli, ked ina moznost nie je.. vedeli by ste odporucit, az neplatime aj turisticku prirazku? Vôbec neviem, ako sa ceny pohybuju, kedze tieto sluzby nevyuzivame.

adka3321
8. máj 2022

@verosika ja tiez velmi taxiky nepouzivam, ale ked nahodou ano, tak si volam A-Taxi Piestany, ale uz dlho som s nimi nesla. co som pozerala na internete teraz tak do ekoparku maju cenu 5€. najlepsie je si ale taxik zavolat ked pridete, nie zobrat tie co stoja na stanici a cakaju, tam byva vacsia cena

verosika
autor
8. máj 2022

@adka3321 dakujem, ste uzasna. Pozerala som uz aj zoo kontakt a tam tiez odporucaju taxík. Pokial to nebude stat 30€, tak sa to da.

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stanulienkat
8. máj 2022

Hlavne si pytajte v parku doklad o zaplateni, lebo s tym sa tam neobtazuju. Inak je tam fajn.

nikollettt
8. máj 2022

@verosika jedine pozriet na cp.sk spoj autobusovy smer drahovce najblizsia zastsvkactam je myslim drahovce majer co je mimo

lucy_m
8. máj 2022

@verosika Ten taxík je zchodnejsia cesta ako autobus. Popri ceste tam ísť pešo, od autobusovej zastávky, je čistý hazard so životom. A dnes bol EcoPark otvorený, išla som okolo, aj ta herná časť s nafukovadlami.

h2so4
8. máj 2022

My sme tam boli autobusom. Je to medzimestský autobus Piešťany - Trnava cez Madunice a vystupovali sme na zastávke Drahovce hať. Od zastávky sa dá ísť pekne peši až do Ekoparku bočnou cestou popri jazere a potom cez lávku, trvá to pokojnou chôdzou asi 15 minút.

verosika
autor
8. máj 2022

@lucy_m to si ma velmi potesila. Mozno sa nam podari ist autami. Ale dakujem Vam krasne. Dufam, ze sa bude lubit vsetkym zucastnenym 😉