• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

16. novembra 2016 
@izabelkak ved to som zabudla napisat.. ze tam maju dost chaby vyber plienok, oproti slov. e-shopom.. ale asi maju fotky obchodu krajsie.. :wink: ako v blave.. ja som len rada, ze tu v blizkosti nemame kamenny obchod, lebo by som v nom musela utracat nehorazne prachy :grinning: ale eshopacky, davam vam do pozornosti: http://www.branakdetem.cz/sock-ons.htm toto je genialny vynalez.... dufam ze sestra ho coskoro donesie :wink: a bude funkcny
8. sep 2010 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec tie sock on od kikka predávajú v DM spolu s tými ich plenuchami, len sú vraj dosť malé... ale tak tvoje malej isto budú ešte dobré...
8. sep 2010 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@izabelkak tak som na tie bambusové vkladky už dosť nalomená :confused: no ja s mojou šikovnosťou by som toho veľa nenastrihala a nenaobšívala :grinning: ja už musím také hotové :grinning:
@zojec súhlas, že kamenný obchod s plienkami je len v blave, lebo by sme museli zaobstarať extra skriňu na plienky :grinning:
8. sep 2010 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@izabelkak
@greeri iza bambusove vkladacky su fajn save, len ich ma furt otlacene na ritke.. mam pocit ako keby ju skriabali.. uz ich velmi nepouzivam.. len ako vkladacku do kapsovky v nudzi... teda mam tie BL 40x40, klasicke vkladacky BL su fajn, tak na den.. hlavne neotlacaju ritku.. a celkom dobre saju.. ja som sila tie vkladacky.. su neporovnatelne savejsie ako BL , a hlavne si ich mozes urobit ake hrube dlhe, siroke chces.. najviac u nas ficia 60x 11.. prehynam na polovicu.. ci sa to oplati..to som nepreratuvala.. ale skor to vyjde tak narovnako.. ked do toho zapocitas aj cas a pracu.. ale dobry pocit, je dobry pocit :wink:
8. sep 2010 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@izabelkak no ja som to veru este nevidela ani v DM.. mozno DM v Blave je lepsie zasobena... tu v ZV ani v BB som to nevidela.. urcite by som si vsimla.. lebo tie Kiko plienky som tam minule pozerala
8. sep 2010 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec ja som niekde citala, ze tie drziaky na ponozky otlacaju nozicky :unamused: ja som to tiez riesila, lebo krpec nic neudrzal na nohach, ani ponozky ani capacky... ale potom som nasla super kozene capacky a tie sa nam osvedcili aj ked zacal lozit a stavat :slight_smile:
8. sep 2010 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petrinka no je to riziko.. hlavne ked su take male ako pisete.. ale napad je to super :wink: mozno by sa take nieco dalo usit.. :grinning: inak kniha ti prisla v pohode? si sa neozvala
8. sep 2010 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec pisala som, ze dakujem:slight_smile: teda, som v tom, ze som to na skype napisala, ked som sa odpajala:slight_smile:
tak dakujem este raz!!! inak bukovsky na tej foto bol este mlade ucho... rozmyslam, ze si to vytlacim, aby sa mi to lepsie citalo:slight_smile:
8. sep 2010 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@greeri no veď ja tiež nie, to by obšíval otec:slight_smile:)) ale látka trčí celá tak ako je, nakoniec som zistila že mám vkladačiek príliš, tak teraz uvažujem čo s tou látkou...

tie kikko som objavila za rovnakú cenu ako BL tu http://www.webareal.sk/plienocky/eshop/3-1-Latkove-plienky/43-2-STVORCOVE/5/584-Kikko-bambusova-plienka-30x30
akurát že to je 70% bamboo a 30 bavlna, ale páčia sa mi viac ako BL...
jo a ja som tie vkladačky nedávala hneď pod zadok ale som ich zabalila do štvorca aby mala malá na zadočku hladkú bavlnu......

8. sep 2010 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@greeri ,suhlasim s izabelkak, vkladacky 30x30 je fajn rozmer do stvorcov.
@greeri ,@zojec, podla mna naj bambusova vkladacka je BBH. Je ineho materialu ako BL.Hladky bambus, nie frote, cize nebudes mat otlacene na zadocku nic. A je brutal brutal sava.Vlastne je to ten isty material ako nohavickova bambuska BBH.
8. sep 2010 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@izabelkak to je super napad davat to do plienky.. to by ma nenapadlo.. och hlava vykojena
8. sep 2010 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@izabelkak no ak by som mala hľadať v rodine, kto by poobšíval, tak tiež jedine oco :grinning: ale ten je 260 km ďaleko, takže nič :angry: a s tým zabalením do plienky, fakt zaujímavý nápad :wink:
@sulky vďaka za ďalší tip :wink:
8. sep 2010 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky ahoj moja vcera mi nic neprislo :frowning2: tak cakam ze dnes to uz dojde na 100% :grinning: na vlnaciky sa veeelmi tesim sv. zelenkave boli hadam najkrajsie tak uvidime :wink: a som zvedava aj na nocne plienocky pod vlnacky :slight_smile:
9. sep 2010 o 08:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som vcera druhy krat nalanolinovala anavy a akosi som ich tam pozabudla cely den a celu noc... tak uz teraz isto neprepustia :grinning:
9. sep 2010 o 08:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky vzhladom ku gramážy toho bambus.froté a flaušu, v savosti až taký rozdiel nie je, len sa oba matroše správajú ina, čo sa rýchlosti savosti týka, odovzdania tekutiny ďalej či pocitu sucha/mokra...
vkladačky z bambus.flaušu či už od babyidea alebo BBH sú vhodné na noc či na von, na deň v poho stačia tie 30x30 froté vkladky veď aj tak bude prebalovať po jednom ciku...
aj anavy čo bude mať prefold budú z bambus.froté a vraj sú savejšie.... neviem nemám oskúšané.... príde mi však že asi musia byť o niečo objemnejšie.... možno skúsim dať na noc do BG pre porovnanie dva BL štvorce, len mám obavu že to tam nevpracem....
9. sep 2010 o 08:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@izabelkak v pohode vpraces.. :slight_smile: ja mam BL 40x40 a vpratala som do LL kapsovych...dva kusy.. skladala som na tretiny a potom som zohla cca tiez jednu tretinu z jednej aj z druhej a napasovala do seba.. cize mi vzniklo 6 vrstiev.. vydrzalo do rana v pohode.. ale ja mam este rozkosne nie velmi curajuce babatko :wink:
9. sep 2010 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, zvazujem dokupit bambusove vkladacky , kedze mi na bambus velmi dobre reaguje. ktore by ste mi odporucili? dakujem
9. sep 2010 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 aj ja nad nimi uvazujem, ale neviem... na noc mame tie babyidea prefoldy a twofoldy, tie su skvele, este by som prijala nieco na den do stvorcov... dala by som si aj usit niektorej sikovnej babe tu na MK :slight_smile:
9. sep 2010 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 pocuj a preco si vkladacky neposijes???tu na MK jedna mamina predava latky na plienky a ma aj bambusove frote :wink: len ja neviem kolko krat ich mam vyprat aby dosiahli maximalnu savost :grinning:
9. sep 2010 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda
vidis, to ma nenapadlo, hlavna vec, ze som si pod stromcek objednala siaci stroj a este som ho ani nevytiahla :slight_smile:
9. sep 2010 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 kuk katalog firiem je tam :wink: podla mna posit vkladacky neni nic tazke :grinning:
9. sep 2010 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda
diky, uz som kukala, a hadam mi baby na fore sijeme latkovky aj poradia. lebo ja som na latky analfabet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2010 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby lanolinujeme , pokus dva , drzte palceky :slight_smile: :slight_smile:

mimochodom, ak davate na noc bambusku plienku s vkladackami, zvyknete pocas noci aj prebalit do druhej plienocky? viem, ze je to individualne, len ja neviem, ci to menit, ked ma plienocku vlhku. my v noci v podstate nevstavame, sice papka asi 3-4 x , ale to tak spiacky. a kedze nekaka, nechcem ju budit . / a seba tiez .-) /
9. sep 2010 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 , prebalujeme len ked treba. Ak mam dobre savu plienku neprebalujem, ak menej savu, prebalujem. Ale budi sa pri tom, takze casto spime v jednej celu noc.
@brisilda, tie TB stretch chces na noc? Cikate vela?
9. sep 2010 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 my neprebalujeme
9. sep 2010 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to aj my sa raz k tomu prepracujeme ze nebudeme prebalovat v noci? :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2010 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@divoska
jasnacka :grinning:
kym sme boli na pampersach, tak akonahle nekakala v noci , tak jej postacila jedna plienocka. :sweat_smile:
9. sep 2010 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja prebalujem 1 krat v noci. Plienocky su mokre, zda sa mi krute ho v tom nechavat. A este si zvykne kaknut obcas. Minule som zabudla olenuchy v pracke celu noc, fu, to bol puch :pensive:
9. sep 2010 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,

prave dnes sme mali super prezentaciu s Miruss :slight_smile: @miruss dakujeme este raz :slight_smile:

a kamoska mi dnes poslala linky na tieto plienocky, poznate to niektora? neviete co je to zac? chce to objednat, ale ma obavy...
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300416264028&ssPageName=STRK:MEWAX:IT
http://cgi.ebay.com/9-BABY-DIAPERS-NAPPIES-4-15KG-9-INSERTS-CD34-/290451914154?pt=UK_Baby_Baby_Changing_Nappies_LE&hash=item43a0487daa

ja zostanem verna tym, co mame, od dnes sme o nejake aj bohatsi :grinning:
9. sep 2010 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luciferova tie plienky vyzeraju pekne, ale ja by som asi radsej nekupovala nejake no name... nie je tam napisane ani zlozenie, su vyrobene v cine, tazko povedat aka je kvalita a zlozenie... :slight_smile:
asi je lepsie kupit overene znacky, aj ked cena je vyssia, ale predsalen detska pokozka je citliva a neexperimentovala by som.
9. sep 2010 o 15:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok