Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

ziza
10. júl 2006

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymito plienkami? Ak ano aké?dakujem

miruss
12. okt 2011

@wewe22: Skús ho niečím zamiešať.

tinika
12. okt 2011

@miruss no ani velmi uz nie, lebo mam par kapsoviek roznych značiek uz vyskusane a na tej stranke kde idem kupovat tieto ani nemaju, tak uz nechcem platit postovne kade tade, ja uz len jednu som chcela ze farbu si vyberiem nejaku peknu .D ale dik, ak budem este niekde dakedy kupovat, pouvazujem

crysmile
12. okt 2011

@wewe22 dala si sampon?

crysmile
12. okt 2011

baby je velky problem ked mam ten vodovy lanolin? mna nenapadlo ze manzel kupi ten hydrosa.. velmi citit ze je slabsi? mal ho niekto?

layla84
12. okt 2011

Hotovo - objednanéé - môžete uzatvárať stávky - ja tvrdím, že dnes už sa mi po troch dňoch bude snívať o niečom inom, nie o plienkach!

wewe22
12. okt 2011

@crysmile dala som sampon aj som zamiesala tiez mam ten vodny ale dala som ho viac

crysmile
12. okt 2011

@layla84 u mna to trvalo dva tyzdne - cez den som stale rozmyslala o plienkach a v noci som ich v spanku uz preberala a tak...
@wewe22 tak asi viac samponu treba..

wewe22
12. okt 2011

@layla84 ja som tiez o plienkach snivala ked mi prisli latky a teraz uz snivam len o tom ako ich svagrova nestihne usit ☹ ona ma stale cas

wewe22
12. okt 2011

@crysmile moze byt zrada v tom ze je to sampon a sprchac v jedom?

crysmile
12. okt 2011

@wewe22 to je blbe.. treba ju posurit, ved ty uz nemas vela casu.. chces latkovat od prichodu z porodnice? co sa tyka lanolinu, tak neviem ci toto ma vplyv, vzdy som davala len sampon.. ale raz sa mi nerozpustil a boli tam zrazene hrcky, ale dala som malo samponu a este aj rychlo schladila vodu..

wewe22
12. okt 2011

moja svagrova si vzdy dava na cas ale zas ona je taka rychla ze pocas pobytu v nrmocnici to stihne len ja mam s toho nerv

wewe22
12. okt 2011

@crysmile asi nema zmysel to do toho davat radsej zarobim novy?

crysmile
12. okt 2011

@wewe22 to hej, najhorsie ked clovek hniezdi a chce mat vsetko eno nuno a druhi maju cas.. a lanolin by som urobila radsej novy.. lebo ti moze ostat flak na vlniakoch ako mne..

zojec
12. okt 2011

@crysmile ten flak od lanolinu sa ti zosucha raz dva 🙂
@wewe22 ak svagrova nesila este plienky, tak nech sa pomaly do toho pusti, lebo teda az taka malina to s tymi klzavymi materialmi nie je :( ja som pri prvych kusoch pol mladosti stratila 😀 😀

crysmile
12. okt 2011

@zojec bodaj by si mala pravdu.. ale tie vlniaky teraz idu druhe kolo pri malom a aj teraz po vyprati ten flak ostal.. ale to je len estetiše vada 🙂

hirrina
12. okt 2011

@zojec Aj ja sa pripájam ku gratulácii 🙂.

alpiinka
12. okt 2011

@eridani @sima.p no vidim, ze nie som jedina 😒 ale tak snad im tato negativna reklama trocha pomoze na sebe zapracovat, lebo naozaj clovek po takejto skusenosti nema chut znova odtial nieco objednavat...a mysim si, ze latkovky sa stavaju popularnejsie, takisto kamosky prejavovali zaujem, pytali sa odkial su...no a samozrejme clovek odovzda kontakty na tie obchody s kt. je spokojny a upozorni na tie odkial radsej neobjednavat...
@slibby no ja osobne si myslim, ze to sem patri, ze to nie je len o skusenostiach s plienkami, ale aj obchodmi s plienkami, mamicky maju pravo vediet, ze aj takto sa mozu zachovat v pripade ich objednavky...a tiez som vdaka tejto teme prisla k latkovkam a baby mi tu radili s vybavou....

juliam
12. okt 2011

@alpiinka ja som s látkovky.sk nemala problém. zavolali, keď nejaký tovar nemali skladom, tak som si vybrala inú farbu a bolo. po zaplatení mi plienky prišli obratom. akurát zabudli k wonderoo V2 minky pribaliť 2 vkladačky, ktoré sú súčasťou plienky, ale zreklamovala som to priamo u @labutka, a vkladačky do 2 dní prišli. takže ja našťastie mám len dobrú skúsenosť 😉

sima.p
12. okt 2011

@amelia17 katka888 je majiteľkou eshopu (peluskovo)

alpiinka
12. okt 2011

@juliam no sak mne je jasne, ze kopec ludi spokojnych je, ja som zrovna to stastie nemala...a ono je to hlavne o komunikacii...vzdy sa moze stat chyba, ale ide o ochotu napravit to, no a bohuzial ta tam chybala, alebo resp. bola, ale iba teoreticky 😖

zfidorka
12. okt 2011

@tinika suhlasim s @labutka

juliam
13. okt 2011

@alpiinka ja len že aby tu neboli len negatívne skúsenosti s nimi 😉
ináč žienky, držte palce, odtiekla mi plodová voda, už mám aj kontrakcie, tak ideme na to a budúci týždeň už môžeme začať látkovať 😵

tinika
13. okt 2011

@labutka este sa opytam, tie minilala som este nevidela nikde a tie bitti su aj na stranke z ktorej idem objednavat, tak sa chcem opytat, ktoru plienku a ktoru vkladačku odporučis(bamboo pr lepsiu savost, ale ktory druh)?

http://www.latkoveplienky.sk/obchod/kategoria-l...

tinika
13. okt 2011

@labutka
@zfidorka a ak tuto bitti (na den alebo na noc?), tak tu tb stretch stači jednu? joj do haja, som slubila tatovi ze to uz nebude za 100vku hihi a ked tka kukam ....

zojec
13. okt 2011

@tinika plienocku IB na noc neodporucam, je to vyslovene plienka na den a podla mna najlepsie padne chodiacemu dietatku. inak je dost uzka medzi nozickami a casto sa stava, ze male babatko ju prekaka, alebo precika.. TB stretch je nocna plienka, pokial mas aj ine nocne plienky, tak staci jedna, ja odporucam pri prani cca kazdy 3 den aspon 4-5 kusov, aby stihli aj ushcnut, hlavne v zimnych mesiacoch 😉 z

tinika
13. okt 2011

@zojec na noc mam jedine pop in ale tu prečurava ten starsi takze určite kupim viac kusov ale teraz na skuskku chcem zobrat TB stretch. vdaka

crysmile
13. okt 2011

@tinika itti bitti sme mali az L a vyuzili sme na von ked zacala chodit.. skor ako ked kaka tuhu kaku by som nekupovala... ja planujem neskor na noc nejake anavy bambusove a TB stretch... a do toho BI prefoldy.. zatial kakame v noci..

tinika
13. okt 2011

@crysmile no tie TB ja tiez na noc teraz riesim :D

crysmile
13. okt 2011

@tinika a minilala viacerym pretekala.. ja neviem, nemam ju.. ja keby uz mam dat peniaze do dacoho tak do bum genius.. co sa tyka aio a kapsovych a tak...
a urcite by som zobrala tb stretch..

tinika
13. okt 2011

@crysmile ano bg mam kapsovky, ale tie pretekaju u starsieho uz bo beha a vies jak, ale na novosklad a na tb stretch budu super, a bg onesize kapsovka je super :D a tych mam dost, čo sa kapsoviek tyka akurat som chcela este jednu kupit a mala som dilemu či bg onesize abo smartipants, tie maju vačši vyber farieb :D