Kedy ste mali prvý sex po pôrode?

babulka025
17. dec 2011

chcela by som sa opytat, kedy ste sa milovali prvy krat po porode. ja som dva tyzdne po porode a s manzelom mame uz velku chut a tuzbu..

babulkaa
17. dec 2011

@babulka025 no my sme tusim po 3 tyzdnoch po porode normalne sexovali , najprv som mala obavy ze co a ako ale bolo to super a nebolelo to 😉

nibiru
17. dec 2011

mi 6tt kedze som sa dost dlho cistila a okrem neprijemnej zlatej zili som bola aj riadne zosita zalezi ako sa citis vsak pomali vyskusajte kamoska mala 2tt po porode kedze muz jej odchadzal prec a potrhal jej stehy:o(

tea333
17. dec 2011

myslim ze sestonedelie ma svoje opodstatnenie. po porode sa telo potrebuje dat dokopy, a navyse sex moze vselico potrhat, alebo zaviest infekciu do roznych ran, ktore este nemusia byt zahojene.

stardust
17. dec 2011

pokial sa na to citis, preco nie...sama najlepsie poznas svoje telo. Prvykrat asi po styroch tyzdnoch od porodu.

vejinka
17. dec 2011

po prvom porode(cisarsky) cca rok ( muz uz bol ako besny pes dingo 😀 ) a po druhom podode (normalny) po 4 mesiacoch na valentina 😵

vejinka
17. dec 2011

@babulka025 ty uz nekrvacas?? 😕 tak ja som poctivo 5 tyzdnov v oboch pripadoch 😅

benne
17. dec 2011

po prvom 6 týždnov, po druhom 2 týždne, je to tvoje tretie bábo, takže podla mna sama vieš najlepšie posúdiť, ako si na tom, ja som po druhom tiež posúdila sama a dobre mi to spravilo 😅 😅 😀 😀

lenuska20
17. dec 2011

my sme prvý krát skúsili po troch týždňoch, nebolo to bohviečo, tak sme to nechali tak a potom až normálne po šestonedelí a už to bolo v pohode...

t1nulka
17. dec 2011

my sme asi 4 tyzdne po porode, ja som mala cisarsky...

janka_pn
17. dec 2011

ja som teda pocas 6tonedelia chut nemala 😝, ale ved ty si skusena mamina, ak sa citis dobre, tak preco nie, asi by som najskor veeelmi opatrne.

terez24
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikam
29. dec 2011

Sestonedelie ma svoj vyznam, v tele prebiehaju hormonalne zmeny, telo sa cisti, rany sa hoja, skor by som urcite nespekulovala. 😉

stvura
29. dec 2011

@babulka025 zalezi ako sa citis, ako si rodila, ci nemas problemy...ja pri prvom, hoci porod normalny som sa necitila 2x prijemne, pri druhom (ultra lahky porod, bez nastrihu, bez sitia) 3t po porode 😉

terez24
29. dec 2011

@t1nulka
@veronikam
@stvura
@janka_pn kočky a ako to je so sexom po porode - co sa tyka "anatomickych" zmien? Teda - zmeni sa/moze sa nieco tam dole u zien zmenit a moze sa stat, ze po porode pocity pri milovani nebudu take ako byvali ? dakujem za opd.
Prepacte ak to je blba otazka, ale nemozem za to, napadlo ma to.. Vdaka

t1nulka
29. dec 2011

@terez24 no mne sa anatomicky nezmenilo nic, kedze som rodila cisarskym, a teda ani v sexe sa nic nezmenilo - teda nie k horsiemu 😉 😵
ale samozrejme, pri prirodzenom porode to moze byt inak, tam aj to sitie vela spravi a tym tlakom sa vsetko roztiahne, a chvilu trva, kym sa to vsetko zregeneruje... podla mna teda

veronikam
29. dec 2011

@terez24 No prvy krat je to teda o nicom, nejako to tam proste "neslape" 😉 😉 , ale casom sa to rozchodi.

syvasi
29. dec 2011

@terez24 vela zavisi od toho ako sa citis...ja som rodila normalne, nakoniec vsak kliestovo takze ma sili takmer 45minut. sestonedelie preslo a este asi aj potom nejake dva tyzdne nic. potom to nejako prislo samo, maly asi podvecer celkom pekne spinkal aleboco 🙂 trochu to bolelo, ale pomaly postupne sa to da. moj manzel je uzasny takze teraz je to v poho (to som takmer polroka po porode). Myslim si, ze sa nikam radsej neponahlaj a pride aj pohoda a aj pozitok 🙂 vela zdaru!

bamartinka
29. dec 2011

Ja som rodila normalne, po 2 tyzdnoch ma to prestalo konecne boliet. Takze chut ani nahodou. Po 4 tyzdnoch prisla, ale mala som obavy, bolelo ma to, tak sme nepokracovali. O par dni ale uz tusim ano 🙂

nejra
29. dec 2011

@babulka025 a ty si rodila prvy krat ked sa tak pytas?

nejra
29. dec 2011

@nejra niekedy mam pocit, ze su tu uchylaci vydavajuci sa za mamicky...nic v zlom ak som niekoho urazila...

nikitkad
6. mar 2012

a to ste tak kratko krvacali??,

marcela1992
14. máj 2012

no my sme mali presne po 6.týždňoch

kokorunecka
14. máj 2012

My sme mali po 5 týždňoch..
A vy, ktoré tu píšete, že 6to nedelie má nejaký význam, lebo telo sa dáva do poriadku a prebiehajú hormonálne zmeny... Mali by ste si naštudovať pár článkov, kde je jasne popísané, že telo ženy po pôrode sa spamätáva a vyrovnáva minimálne celý jeden kalendárny rok..
A akože, neviem, ktorá by to toľko vydržala.. Ale je pravda, že niektoré ženy kašlú na svoje potreby a na potreby svojich mužov a potom sa čudujú, keď si ten nájde inú, lebo tá doma má furt nejaký problém..

marianka0101
14. máj 2012

no po 6 týždňoch som išla na kontrolu a keď doktorka povedala, že je všetko ok, tak potom
@kokorunecka no a to 6tonedelie asi k niečomu naozaj je... ani nevieš ako a zanesieš si infekciu,myslím, že ten týždeň hore-dole a keďže som aj tak špinila až do konca 6. týždňa, tak som radšej neriskovala. No a ak by ma nejaký chlap opustil preto,že mu nedám po 5 týždňoch, ale po šiestich od pôrodu, až keď ma skontroluje doktorka, tak ti poviem, nech ide kade ľahšie - nestál by mi fakt za to 🙂

kokorunecka
14. máj 2012

@marianka0101 Ty nevieš čítať?? Ja som písala o tom, že trvá JEDEN CELÝ ROK zotavovanie sa po pôrode... A tie, ktoré berú 6to nedelie ako zotavovanie, tak by mali brať aj teda ten rok.. A potom sa čudovať.. Nauč sa čítať 🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amouramour
14. máj 2012

my sme mali po 10tich dnoch a sa to nema ja viem, ale citila som sa vyborne a nastastie je vsetko ok🙂

kokorunecka
14. máj 2012

@fidka79 Tiež si to nepochopila.. A len na margo toho, že žena je unavená- Tak na kerú mariu sa tu potom šecky sťažujete jak na vás muž kašle a že s vami trávi málo času?? 😀 😀
Dovi-dopo

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lady511
14. máj 2012

ja som rodila cisárskym,,a me sme ani šestonedelie nevidržali bolo to asi po 4 týždnoch vari,,a nelutujem bolo to opatrne pomale,,,milovanie avelmi krásne,, 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre