• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotná pár týždňov po pôrode. Stalo sa vám to?

23. augusta 2016 
vidíte, vám má aspoň čo ovísať :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute
heh gwineth a anavila...gratulujem....a ste si iste, ze cakate len jedno :astonished: ? heheh :grinning:
Hore hlavu, vsetko sa da....a uvidite ako budete na okoli obdivovane ako to super vsetko budete zvladat. Vam poviem, nie raz som padala na "hubu"...ale von s detmi vyjdem vzdy s usmevom...nech maju babky o com klebetit...
Drzim vam palce.....
25. máj 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasiki... tebe nem ovisa??????? :confused: ...ty nane dude???...ach jaj...to mas ale lepsie, bo ja ked chcem pobehnut, tak ma vlastne cecky vyplieskaju..... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ...aspon mozes sportovat..... :grinning: :grinning:

miriam, ty brdo, ma nenapadlo ze mozu byt aj dva kusy.......joj aj tri...no baby, kolko ich mate??? :fearful: :grinning:
25. máj 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriamkac jeeeeeeeeeeeej kolko deticiek :slight_smile: :slight_smile: ,a tak male,prosim ta napis ako si to zvladala nie len ze s dvomi ale aj ked to prve este bolo male ked sa narodili.ja neviem ako by som to zvladala,mozno tak na psychiatrii :grinning: ,srandujem :slight_smile: ,manzel a rodina isto pomahali..
25. máj 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukky, ved preto pisem: vsetko sa da a ked musis.....
samozrejme, ze pomaha cala rodina: manzel robi na tyzdnovky a babky ked mozu, dobehnu, ale inac je vseeetko na mne. :sunglasses: No naucila som sa niektore "veci" neriesit: upratovanie, zehlenie a podobne, co neutecie, pocka...aj okna cakaju...a co...ved cez ne vidim :grinning: ....ani zahrada neuteka (len tej burine je stale viac...), ale deti su nakrmene, v cistom, vyvetrane.....a to je pre mna to najhlavnejsie.....A este jedna vec: ked nie je mamina v pohode a oddychnuta, potom je vsetko tazsie...takze ja si aj relax (na MK) doprajem radsej ako nejake behanie s metlou..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam tak to je presne moj nazor :grinning: :grinning: ,ale keby mi manzel robil tyzdnovky to by som asi bola stratena :grinning:
25. máj 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne miriamkac, naj je to, aby boli deti ,,na poriadku" :grinning: tož to u vás vyzerá asi ako u nás :sweat_smile:
26. máj 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéééj baby...no včera a dnes ráno som bola total odpísaná :confounded: len som vracala a vracala a .... :confounded: :confounded: :confounded: .Fuj!!!!Nebola som schopná sa postarať ani o môjho chrústika :frowning2: ...to ma mrzelo najviac :cry: .

No miriamkac NEBLÁZNI!!! Určite je tam iba jedno! :confused: Ak by tam bolo viac asi si už nikdy nezasexujem :grinning: :grinning: :grinning: pre istotu ako to tu niektorá písala len to je 100%tné.
27. máj 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gwineth....no mnam......si tehula, co uz..... :grinning: .....aspon ti precistilo hltan.... :grinning: :grinning: :grinning: ......a si si ista ze len jeden kus tam je... :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gwineth, mne tiež bývalo zo začiatku zle - treba vydržať, nebude to večne :wink:
28. máj 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby...pri mojom malom mi takto nebývalo,ale je to dosť možné,že mi k tomu pomáha aj nočné vstávanie k drobcovi lebo stále je hladný... hladoš jeden :slight_smile: A ja som total vyčerpaná a unavená a bledá a vystresovaná a niekedy ma hocičo naserie a vyzerám hrozne aj to ma sere a proste je to somnou zlé :confounded: :confounded: A zabudla som dodať,že mi všetci ale všetci nakomplet lezú na nervy a je mi zle aj z nich!Niekedy mám chuť každého poslať....kade-tade a poriadne im nakričať do ksichtu čo si o nich naozaj myslím!!!! :angry: :angry: :angry:
No...aj by stačilo...trošku som sa rozpísala :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gwineth prave teraz mozes povedat cokolvek :sunglasses: ...bude to ospravedlnene "zblaznenymi hormonmi v tehotenstve".... :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uffff gwineth, no teba by som teraz stretnut nechcela...... :confused: :astonished: :astonished: ...wau.......noo...chudak manzel.... :grinning: :grinning: .....som rada ze len tak virtualne....bo ked to tak pojde dalej, tak dostanu vsetci na hubu..... :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AAACH baby!!! No čo vám poviem...dnes som sa už stihla aj sestre vyplakať do telefónu :cry: .Ja som s toho strašne zúfalááá :cry: a sestra ma utišuje,že to je o.k aspoň mi budú spolu rásť,hrať sa a možno tĺcť sa :unamused: .Bojím sa tých rôčkov čo ma čakajú.Ale...veď čas uteká rýchlo a potom nám bude hej :sweat_smile: ...dúfam.

sophie...ja už vlastne ani neviem ako môj manžel vyzerá :grinning: ...ráno keď odchádza...spíme :pensive: a keď sa vracia domov...spíme :pensive: .No inak hlavná vec,že sme toto porobili :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gwineth...hlavu hore......no bude to stat nervov, ale prezijes uvidis.... :wink:...no zaklad je ze ste sa v ten pravy cas stretli v posteli.... :grinning:...topreto ze sa tak malo vidite....ste to rozbalili poriadne..... :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophie :grinning:
28. máj 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophie..tak teraz sa zmôžem už iba na :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
28. máj 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gwineth, hlavu hore :wink: Všetko zvládneš, keď teraz zvládaš prvé deculo + internet, zvládneš aj dve. A namiesto sexu budeš po večeroch písať nám :grinning:
28. máj 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gwineth, sasiki ma pravdu...ved naco ti uz bude chlap...dve deti budes mat........a nas tiez..... :grinning: .....svet gombicka..... :grinning: :grinning: :grinning: ....a rodine ste uz oznamili stastnu novinku???
29. máj 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky aj ja som so sestrou do roka. je medzi nami 11 mesiacov. nasi si teda svihli. myslim, ze nas zvladli super a mali sme krasne detstvo. urcite je to narocnejsie, ale isto sa da zvladnut. ked mate pri sebe maminy a sestry, tak je to pohoda. ale aj sama mamina s ocinom to isto zvladnu, ked musia ... :slight_smile:
mne sa velmi pacilo, ze sme chodili rovnako oblecene a az do 5 triedy ZS sme spolu sedeli v jednej lavici. boli sme ako dvojky :slight_smile:
29. máj 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chrústik už zaspal...ranné mdloby sú už preč tak mám pre vás zasa chvíľku. :wink:

sasiki,sophie...život bez sexu??? :confused: no čo ja viem... :sweat_smile: to by bola aká nuda??? :rolling_eyes: :wink:
nie,rodina o tom ešte nevie.Ani nemám chuť sa s nimi o tom baviť...vie to iba moja sestra ktorá pri mne stojí vždy v dobrom aj v zlom.Ostatných mám pekne na háku lebo to je taká rodina,že až!!! :angry: Ja si nerozumiem ani s mamou...nebudem to tu rozoberať,ale veľmi mi ublížila :angry: Nikdy jej to nedokážem odpustíť :angry:
Takže čo komu vešať na nos..je to náš život, naše deti a naše šťastie.A rodina z manželovej strany...ááách hovorila som vám už,že mi lezú na nervy? :grinning:
29. máj 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, hlavné je, aby si ty mala svoju rodinku naporiadku a šťastnú :wink: Neboj, sexu ešte budeeeeeeeeeee, za život.
29. máj 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haha.....ze nuda bez sexu...vidis, najblizie 4 roky sa nudit nebudes vdaka sexu..... :grinning: :grinning: :grinning: ...

ale som rada, ze pekne pises.....nas zivot, nase deti nase stastie...cize si sa uz stotoznila, ze budes mamina dvoch deticiek???....je super ze mas sestru...ja mam dve....najstasia je odo mna o 5 rokov starsia.......az teraz sme zacali mat dobry vztah......kym sme boli male bolo to o drzku a tak......a prostredna je o 2 roky starsia....ale je postihnuta, takze nebyva s nami...vela krat som premyslala, ake super by to bolo, keby bola zdrava......by som mala s kym v puberte kecat.....ale tak sme mali veelmi velky rozdiel......sme sa skoroani nebavili so segrou, lebo kazda bola v inej generacii.... :frowning2:...preto chcem decka s malym vekovym rozdielom...nech si navzajom nezavadzaju ako ja so setrou.... :sweat_smile:

mne sa snad dnes podari prilahnut toho mojho....ak by sa zadarilo, tak do roka mam dalsie babo.....to by mi vychadzal termin ako pri Katke..... :grinning:
29. máj 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophie...aj ja mam dve sestry no jedna sa mi v ťažkej chvíli otočila chrbtom :frowning2: nemala ma za nič a teraz je tehotna a chce aby som jej doniesla vecičky po mojom malom...na to som už dobrá :angry:

No a čo..ako výkend?Už si prilahla toho tvojho? :grinning: Ja už sa dávam psychicky(dobre sú tie íčka?tie mi nikdy nešli :grinning: ) do poriadku a voláme to naše malé,že...dievčatko :slight_smile: takže dúfam,že to aj bude dievčatko :sweat_smile:
1. jún 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gwineth.....prilahla som ho vcera...kto bol sikovnejsi neviem.....uvidim o mesiac...aj ked neverim zeby nieco bolo.... :fearful: .....dnes ho prilahnem zase....ked ma nenaserie este viac ako stihol za cely den.....super ze uz male volate dievcatko...my sme katku volali drobec alebo Vratko.....no nakoniec nane pipik ale pipina.... :grinning: :grinning: drzim paluche nech je to pipina.......ako nasa.... :dizzy_face: ...mozes zacat premyslat nad menami....super narocna vec.... :confused:
1. jún 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dik,dobre som sa nasmiala :grinning:
2. jún 2009 o 02:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halóóó...baby...kde ste všetky??? :grinning:
Sophie....tak to dúfam,že to bude pipina :grinning: ...už som sa nezdržala a kúpila som dvoje ruž.ponožky a dve ruž.čiapočky... :sweat_smile: Ten môj drahý ma len krotí...no ja som nikdy tým cukríkovým vecičkám nemohla odolať.(cukríkové- ružové)
4. jún 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som kúpila dve kojenecké fľaše, lebo sa mi páčili, keď som ešte Adamka ani nečakala. Len som chcela druhé baby :grinning: :grinning: :grinning: A ani ja nemôžem odolať, mnohým vecičkám. Ak mám pravdu povedať (napísať :grinning: ), na dcérku sa mi kupuje ľahšie ako na synčeka.......neviem, tie vecičky sú nejaké krajšie :grinning:
4. jún 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasiki...to je pravda,že na dievčatká sú chutnejšie vecičky.Veľa-krát sa mi stalo,že som malému potrebovala niečo kúpiť a mrvila som sa v tom oblečku 3 hod. a nič som nenašla no ako som pozrela na tie ružovučké kôpky tak by som hádzala do, košíka o sto-tristo :grinning:
4. jún 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde kupuješ vecičky??? Ja nakupujem v tescu cherokee, a potom mimibazar..........zväčša.....
4. jún 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok