Kedy môžem začať cvičiť po sekcii?

luciacka
3. júl 2014

Kubík sa narodil 14.2.2014 ... Po pôrode mi ostali 2 kg (Váha 66 kg)... No za ten čas čo sme prišli z pôrodnice sa mi podarilo doslovne vyžrať na 75 kg ... Nikdy som toľko nevážila.... Otázka znie kedy nastane ten vhodný čas začať cvičiť? Alebo už nastal? Pýtam sa kvôli jazve .... Či sa teda nemôže nič stať .... ďakujem za odpovede 🙂 Prípadne ešte aké cviky odporúčate na úpravu brucha a stehien ....

siska53
3. júl 2014

@luciacka mne kazali pockat 6mesiacov po sekcii.

virivka
3. júl 2014

@luciacka Skus zacat cvicit a uvidis ako ti bude. Ja som po sekcii chcela zacat cvicit po vyse polroku no po par brusakoch ma bolela jazva, tak som prestala s cvicenim.

kaja0210
3. júl 2014

Nemusite cvicit. Je pekne takze staci rychle kocikovanie 3 hodky denne a k tomu obmedzit sladkosti,biele pecivo a vypit 3 litre vody denne. Ziadne drasticke diety a narocne cviky netreba. Chce to len trosku snahy 🙂

bejby81
3. júl 2014

😀 tak ja mám ten istý problém a tiež vysnívanú váhu ako na strednej 66kg 🙂 pri výške 175cm. Lenže ja vážim momentálne 77kg a stačila by mi aj váha 70kg, kojím, tak nechcem, aby to išlo dole drasticky. Máš o dva dni staršie bábätko - náš Simonko sa narodil 12.2.2014 🙂 to je ale náhodička. Pri prvom synčekovi (je starší o 20mesiacov od druhého) som začala intenzívne cvičiť po 8 mesiacoch. Dnes som rozbalila poštu - stepper. Myslím, že s tým keď začnem, tak nič nepokazím a určite čosi zhodím. Brušákom a naťahovaniu sa s činkami by som sa zatiaľ vyhla. Som učiteľka tanca, tak to môžeš brať trochu aj ako odborný názor. Pre nás sú zatiaľ najvhodnejšie prechádzky a rýchla chôdza. A neprejedanie sa - dôležité pre mňa :-C

bejby81
3. júl 2014

A ešte dopĺňam, že obaja moji chlapci prišli na svet sekciou.

cikcak
4. júl 2014

Ja som sa na to pýtala svojho pôrodníka, keď mi po sekcii vyberal stehy. Vravel, že pokiaľ sa jazva dobre hojí a nezačnem hneď s brušákmi, ale s niečím typu hathajóga, kalanetika a pod., pokojne môžem už po šiestich týždňoch.

katheriny
4. júl 2014

V poho po 6 tyzdnoch mi lekar dal zelenu. Potapam, plavem, bikujem a robim aj brusaky. Sama budes citit, ups...toto mi je este neprijemne... Ak ti lekar da ok, tak kludne do toho.

luciacka
autor
5. júl 2014

Ďakujem za rady 🙂