Žalúdočné a črevné ťažkosti pri užívaní Maci

gabikamicka
14. dec 2014

AHojte prosim o radu uzivam MACA a niejak mi tvoria kyselinu na zaludku na zacitaku uzivania mi nic nebolo ... hnackovala som mala som dietu a od vtedy mi sadnu na zaludok

gabikamicka
autor
14. dec 2014

@mimonka8859 Ahoj ako sa dari ?Verim ze dobre... vies mi poradit ?

ladyblcha
14. dec 2014

ja ani nerozumiem co pises 😕

gabikamicka
autor
14. dec 2014

@ladyblcha :D sorka ci mozem hnackovat a mat okysliceny zaludok z maca .

ladyblcha
15. dec 2014

skus ju vynechat na take dva dni, zistis reakciu organizmu. potom nasadis a uvidis, ci sa to vratilo.
a neberies jej nejak extra vela? inak, vzdy je moznost, ze niekomu nesadne.

mimonka8859
15. dec 2014

@gabikamicka Ahoj no momentalne mám nervy lebo som hneeeed v pondelok rano musela pokazit počítač ale inak v pohode všetko 🙂 no neviem, ja som žiadne ťažkosti nemala..a ani som nikde nečítala že by mohla niečo také sposobiť, ale ved skus ju vynechať na par dní a sama uvidíš 😉

gabikamicka
autor
15. dec 2014

@ladyblcha nie moja práveže som ešte obmedzila jednu denne

gabikamicka
autor
15. dec 2014

@mimonka8859 ach jaaaaj a to sa ti ako podarilo? A ako sa darí s plodenim ?

mimonka8859
16. dec 2014

@gabikamicka to samo od seba 😀 noo zatial nič 😖 doktorka mi navrhla ísť na laparku, mne sa do toho moc nechce 😝 a ty ako? ako sa darí?

ladyblcha
16. dec 2014

@gabikamicka ja ju tiez pijem, jednu malu lyzicku vo vode s C vitaminom a problemy nemam z nej.
ale pijem aj psylium a inulin a to je na creva dobre. alebo skus probiotika nasadit na noc, plus mikrovlakniny.
ale stale je tam ta moznost, ze ti nesadla, ked vysadis, zistis.

gabikamicka
autor
16. dec 2014

@mimonka8859 laparku to ani nepoznám čo to je ?😁 ja ešte čakám na ms ešte 7dni som zvedavá ako sa mi napraví aj cyklus no na kontrolu na krv idem v januári čo stimi hormónmi

gabikamicka
autor
16. dec 2014

@ladyblcha ja mám kapsuly... probiotiká myslíš ako?

ladyblcha
16. dec 2014

@gabikamicka v lekarni sa popytaj na probiotika, alebo si nastuduj na nete. to je na crevnu mikrofloru. najlepsie teplo a kyselinovzdorne.

gabikamicka
autor
16. dec 2014

Ďakujem pekne
@ladyblcha

tatko_smolko
17. dec 2014

@gabikamicka ahoj tak neviem síce ako dlho užívaš tu Macu ale myslím že je to skôr prípravok určený skôr pre mužov ako pre žienky aj keď oni tvrdia že to môžu užívať aj žienky, čo by som asi určite spravil že by som ju skúsil vysadiť po par dňoch určite zistíš či to bolo s toho alebo je možno s iného jedla.... 😉

gabikamicka
autor
17. dec 2014

@tatko_smolko ďakujem no myslím že zjedla

tatko_smolko
19. dec 2014

@gabikamicka tak už len treba upraviť životosprávu a papať viacej ovocia a zeleniny

gabikamicka
autor
20. dec 2014

@tatko_smolko tak to mi určite chyba to jem minimum

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre