Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako je to so sexuálnym životom ženy po pôrode?

mahalo
6. dec 2011

Caute mamicky, rada by som sa od vas dozvedela ako citite milovanie po porode. Od mami som totiz vzdy pocuvala, ze ked raz porodim, tak to uz nikdy nebude ako pred tym. Potvrdite, alebo vyvratite mi toto tvrdenie? Da sa vagina raz do "normalneho" predporodneho stavu, alebo ostane uz na stalo uvolnenejsia? Vopred dakujem za odpovede ;)

mahalo
autor
6. dec 2011

Pripadne mate niektora skusenost s Kegelovym cvikom?

sisaha
6. dec 2011

@mahalo preco mam pocit, ze si chlap? 😀

irriss
6. dec 2011

Rika se, ze "maminka a pani ucitelka" maji VZDYCKY pravdu.. 😉

ale v tomto pripade je to velmi individualni a "pravdu" poznas az sama na sobe.. 😉 , zalezi na mnoha faktorech...

p.s. "super" otazka, skoda, ze uz je pozde 😉 a

irriss
6. dec 2011

Rika se, ze "maminka a pani ucitelka" maji VZDYCKY pravdu.. 😉

ale v tomto pripade je to velmi individualni a "pravdu" poznas az sama na sobe.. 😉 , zalezi na mnoha faktorech...

p.s. "super" otazka, skoda, ze uz je pozde 😉 a ze se nejedna o Diskusi.. 😉

irriss
6. dec 2011

@sisaha
😉

irriss
6. dec 2011

@mahalo
O jaky "cvik" jde?

mandragora22
6. dec 2011

@irriss ja som raz videla video, ako cinanka vaginou "vyplula" banan az o niekolko metrov dalej, nez bol zdroj jej "vyplutia" 😀 😀 😀 zeby toto bol ten cvik? 😖 😖 😀 😀 😀 😀 😀

irriss
6. dec 2011

@mandragora22
ale to neznam..to jsme na Spartakiade necvicili.. 😖 😖 😖

mandragora22
6. dec 2011

@irriss aha, ale na spartakiade, tam sa teda dialo vela veci.....hmmmmmmmmmmmmm 😀 😀 😀 😀

irriss
6. dec 2011

@mandragora22
no ja jsem ten rocnik..co se Otvirala Poupata 😀 - coz je asi dost daleko od "temy" 😒
Kde je @mahalo ..zeby mu toto stacilo?

cmeliatko
6. dec 2011

:D som sa nasmiala ted:DD
nic nebude ako predtym a dole budes mat miesto aj pre 4:D
( just a joke:D)

mandragora22
6. dec 2011

@cmeliatko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ze vraj 4D tak toto nema chybu!!!!!! 😀 😀 😀 to som sa narehotala teda!!! 😀 😀 😀

irriss
6. dec 2011

@cmeliatko 😀 😀 😀 😀 😀 😀
klepu se tu jak koberec 🤐 🤐 🤐 😔

mandragora22
6. dec 2011

ludia bozi, idem spat, dobru noc! 😀 😀 😀 budem premyslat o vasich prispevkoch 😀 😀 😀

sisaha
6. dec 2011

@irriss asi.., zistil co potrebuje..🙂 A mozno sedi s pred PC s prihluplym vyrazom na tvari a rukou v trenkach 😀

mandragora22
6. dec 2011

@sisaha 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

irriss
6. dec 2011

@mandragora22
bud bude "dlouha noc" a nebo brzke zamknuti..privolala jsi to - vedle 😉

irriss
6. dec 2011

@sisaha
no ja jsem si taky rikala, ze to bude mit misto erotiky na telefon...

mandragora22
6. dec 2011

@irriss co, kde vedle? teraz som vedla ja z teba, co som privolala, kde? zase ma zablokuju? ach-jaj 😅 😅 😅 😲 😲 😔 😀

mandragora22
6. dec 2011

no nic, dobru noc! 🙂 😀

sisaha
6. dec 2011

@irriss tak ano, tu je to zadarmo... 😀

sisaha
6. dec 2011

@mandragora22 dobru 😔 😉

irriss
6. dec 2011

@sisaha
no ale mohla by to byt i obava, ne? Realna obava mlade mamicky.. 😉
I kdyz takovy nazev by "zena" prispevku nedala.. 😖

sisaha
6. dec 2011

@irriss aj to, ale aj veta, ze od "mamy som vzdy počúvala".... 😀 Ja neviem, ale moja matka mi vždy o stavoch po porode nikdy nehovorila... 😉

irriss
6. dec 2011

@sisaha
Mrkla jsem se na jeji prispevky jinde..vypada to, ze je to buduca mamicka 😉
Opet nestastne zalozena tema...nestastne fraze..ach jo.. 😖

sisaha
6. dec 2011

@irriss ak je to žena, tak nam to určite prepáči 😉.

irriss
6. dec 2011

@mahalo
Takze zrejme ty cviky bude vnitrni cviceni - "stahovani" 😉 , ze?
Je to cviceni jako pri inkontinenci? Nechce se mi googlovat, pada mi signal😉
Kde jsi?

minewka
6. dec 2011

@mandragora22 no som sa pobavilaaaaaaaaa..že "zdroj vypľutia"..to si krásne z toho vykorčuľovala...už som počula všeličo, ale "zdroj vypľutia" ešte nie 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mamutka
6. dec 2011

mahalo, zavisi hodne od toho ako je dotycny MUDr.porodnik na tom s rucnymi pracami, musi to proste pekne zastopkat, mna sila 50 min a je to ako nove 😅

mahalo
autor
6. dec 2011

:DDDD baby o nazve som rozmyslala ale pripadalo mi viac nevhodne dat suska :D nie nebojte sa som buduca mamicka ;) asi to je taka muzska otazka? 🙂 ale je to jedna z radosti v partnerstve a preto je to pre mna dolezite. O tych cvikoch moc neviem..nasla som ich teraz nahodou ked som hladala podobnu diskusiu. Su vraj dobre na spevnenie vaginalnych svalov..vraj dobre po porode, ale i bezne pre lepsi zazitok ;)

Tak mamicky okrem mamutky (dakujem mamutka ;) ste mi ani jedna neprezradili ako to bolo vo vasom pripade. A tiez by ma zaujimalo, ci tu je nejaka taka ktoru nemuseli zasivat, ci tusi v com to bolo? Dakujem neveriace mamicky 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli