Ako prebieha utajený pôrod?

zabka0051
27. jan 2014

Baby prosím napíšte mi ako prebieha utajený pôrod a ci to niektorá z vás má za sebou do správy nikomu to nepoviem nevládzem uz :'(

ivetka_kamo
27. jan 2014

@anett98 najlepšie pre dieta je zostať s vlastnou mamou, nevidím do jej života, ja som len napíSala, čo si myslím, nemôžem?Ja mam zas pocit, že sme tu niekedy v nejakej veriacej komunite, na čo mám tiež svoj názor. som MATKA a dospelá osoba, ktora berie zodpovednosť za svoje skutky z ktorých vznikajú deti. Nič viac... Diskutuje si ďalej...

katrinka8
27. jan 2014

@ivetka_kamo - ved ona pre to dietatko robi vsetko, co je v jej silach - aj to nemozne a najtazsie rozhodnutie v zivote. Chce mu zachovat to najcennejsie, zivot - aj za cenu toho, ze sa ho vzda pre niekoho ineho.

Ja tomuto nerozumiem, na jednej strane su utoky na konovi proti zenam, ktore chcu ist na interupciu - kazdy ich prehovara, aby si dietatko nechali a dali ho na adopciu, a potom je tu takyto prispevok, ktory utoci na babu, ktora sa rozhodne babatko donosit a potom ho utajene porodit ci dat na adopciu ☹

ivetka_kamo
27. jan 2014

Na nikoho neutocim a nikoho neodsudzujem. Rozumieme sa ? Za tých x rokov čo som tu zaregistrovaná som dala možno 5 príspevkov, nad nniektorými sa mi rozum zastavuje aké sú tu vzdelane a vsevediace mamičky. Chcela som vyjadrit svoj názor, čo som aj urobila a vyjadrila som sa ku konkrétnej mamičke, tak nechápem načo sa ostatné vyjadrujete smerom ku mne. Mňa poznáte? Nie, opakujem, povedala som svoj názor, vždy sa to da riešiť. VZDY...

anett98
27. jan 2014

@ivetka_kamo nevieš ako otehotnela, za akých okolností, nič o jej živote.... je obdivuhodné, že dieťatko donosí a dá mu šancu na život...podľa nej na lepší život...a to je to najdôležitejšie...

anett98
27. jan 2014

@ivetka_kamo ale ona sa pýtala na niečo úplne iné a nechcela vedieť tvoj názor na to čo chce urobiť 😉

ivetka_kamo
27. jan 2014

Veď som nebola sama, iné jej písali aby mu nedajbože nejako neublizila a to už je ale asi v poriadku... Dobrú noc dievčence

anett98
27. jan 2014

@ivetka_kamo áno písali, ale mňa zaujalo tvoje "odsúdenie", preto som reagovala na teba...nemyslím to v zlom, len proste sa ti snažím vysvetliť, že to, že je matka dieťaťa neznamená, že len pri nej by bolo dieťatku najlepšie...

dusika11
27. jan 2014

@mima4 mimka 9000 tisis rocne interupcii v case antikoncepcie?? uf strasne cislo..

magica78
27. jan 2014

skus kontaktovat
http://www.sancaoz.sk/sanca/o-nas
drzim palce

ivetka_kamo
27. jan 2014

@anett98 nevedela som, že v dnešnej dobe si napísať vlastný názor sa berie ako odsúdenie... A hned chytať paniku, že paneboze len neublížuj nedajbože nezabi je akože v poriadku... Píšte mamičke čo zalozila túto diskusiu, nie mne, ja som v tejto debate nepodstatna. Mimochodom, tiež som mala raz myšlienku na interupciu, lebo som to nemala ľahké, vtedy 6 ročný syn, v čase tehotenstva som sa rozišla s partnerom, ktorý sa zmenil na nepoznanie, zostala mi obrovská hypoteka a ja bez práce. Dieťa som si nechala, a teraz? Mám byt bez hypotéky, vďaka mne samej, nededila som, mám kasne 2 deti. Preto hovorím, že sa to da!!!

zuzanka7834
12. feb 2014

Zabka a nebola by taka moznost, ze by si si nasla niekoho, kto by sa na Tvoje babatko tesil uz pocas tehotenstva? Mozno by Ti vedeli aj pomoct, mozno financne, napr. na stravu, tehu oblecenie... viem, ze aj tu je vela skupin a tem, kde sa riesi adopcia, urcite spravis niekoho velmi stastnym... Je to asi to najtazsie rozhodnutie, ktore si kedy mohla urobit, prajem Ti vela sil...

anet1212
20. feb 2014

ahoj ja mam skusenosti s utajenym porodom mozem ti pomoct skor cez tel cislo

dominikabartlova
23. feb 2014

@mima4 ja ani nemozem dalej citat po tvojom prispevku..🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 sto x like 🙂 🙂

zanet266
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
paulinkabielikova8
6. nov 2018

Ahoj! Chcela by som dať dieťa na adopciu,alebo ten utajený pôrod! Neviem ako mám postupovať! Máte skúsenosti niektorá?

slniecko87
6. nov 2018

Skúste kontaktovať alexisporadna.sk tam vám na 100% pomôžu a je to anonymné

mirien22
6. nov 2018

Anonymný pôrod prebieha v nemocnici, matka dieťatko porodí prirodzene alebo sekciou, ja vobec nechapem, že čo tu píšete o tragických koncoch a ublíženiu bábätku 🤦‍♀️ Jediný rozdiel je ten, že matka nie je uvedená v papieroch dieťatka, je neznáma a otec tiež. Dieťatko nemá meno ani priezvisko. Meno mu dajú v nemocnici, priezvisko potom pridelí sociálka alebo dostane priezvisko bábätko podľa adoptívnych rodičov. Dieťatko až do adopcie zostane na novorodeneckom oddelení, kde sa oňho postarajú sestričky a sú pod dohľadom lekárov. A ak by si porodila anonymne a niečo by sa v tebe zlomilo, tak máš 6 týždňov na to, aby si si to rozmyslela a prihlásila sa o svoje bábätko. Potom už musíš počítať s tým, že sa k svojmu dieťatku nedopatras, lebo ta nebude mat uvedenú v rodnom liste. Musíš mat ťažkú situáciu, pouvazuj ešte, či by si to s ním nezvladla sama. Mama je len mama.

bobricek1979
6. nov 2018

Keď podpíše zmluvu o adopcii že sa dieťaťa vzdáva prichádza oň strašná len predstava. Držím ti prsty nech to zvládneš akokoľvek sa rozhodneš veľa síl

smejo05
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre