• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako veľmi môžem kričať pri pôrode?

11. novembra 2012 
didi ty potom das info ako sa rodilo v ang...a ty im uz tak super rozumies co hovoria??
9. apr 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
glia, drzim palce, aby to tak bolo :dizzy_face: nie je nad to, ked zena po tak tazkej chvili vidi usmiaty a ochotny personal pripraveny vzdy pomoct... ja som obdivovala tie sestry na novorodeneckom, mali totalne plno, ale ani raz som si nevsimla nejaku nervozitu alebo nieco podobne...
9. apr 2008 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
riusik, tak to si mala ozaj ukazkovy porod a aj cely pobyt v porodnici...ja som si oddychla az ked sme zatvorili dvere bytu...vsetko porodny a aj poporodny stres zo mna spadol
9. apr 2008 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
glia, uz sa tesim ako na to tu budes opisovat :wink: neboj, vsetko bude super. ja sa obavam, ze druhy budem mat zly, resp. horsi... teda, ak bude druhy, snad ano :sweat_smile:
9. apr 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
riusik, keby si mala pravdu, ze bude lepsie, lebo prezit to, co posledne, no neviem, neviem...
a ty sa neboj, su proste maminky, co maju lahke porody...musis verit, ze patris do tej kategorie... :wink:
9. apr 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky, verim, aj moja maminka aj jej mama mali lahke porody, tak sa tak trocha na to spolieham :dizzy_face: no, len popracovat na tom, aby bol ten dalsi porod...
glia, mozno si pisala, kde budes rodit?
9. apr 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
riusik, byvame par kilometrov od prahy a rodit sa chystam v sukromnej porodnici nedaleko prahy...plati sa tam takmer aj za vzduch, co dychas, no este som nepocula negativne nazory...a najlepsie je na tom to,ze ak nam vyjde pobyt cez vikend, tak s nami moze byt v porodnici aj tatino... :wink:
9. apr 2008 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mir dam infosky o porode v anglicku, ale niesom si ista ci im pocas bolesti budem rozumiet :grinning: zato beriem muza, ze ked nebudem pocut co mi hovoria aby mi povedal :grinning:
risusik, myslis si ze ked moja mamina mala lahky porod tak aj ja budem mat?? teda ja som mala, segra nie a tretia segra ma za sebou 2 krat sekciu, tak neviem...ale zeby ja som bola po mamine? :grinning: dal by boh, sak ona rodila ako cibulla 4 deturence :slight_smile: ale aj tak podla mna zalezi ake mas priechodne porodne cesty a ake je velke babo :wink:
riusik, tak drzim palce, som zvedava ako ti to tam dopadne :slight_smile:
9. apr 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi môj muz mi prave teraz hovori ze pri bolestiach neze poslem kazdeho do r... :grinning:
9. apr 2008 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokiual este len tam tak je dobre :grinning: len aby si nenadavala muzovy, lebo to vraj zeny radi robia :grinning: tak nech sa pripravi :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2008 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi uz som mu povedala ze aby to nebol on :grinning:
9. apr 2008 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak vydrzi nie? :grinning:
9. apr 2008 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi bude musietjavascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
9. apr 2008 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. apr 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty miri mne sa zda ,ze ten moj drobec je uz inac otoceny, chratik mall na pravej strane teraz ma nalavej, a dole citim tlak brutal, takze hlavicka sa uhniezduje tak ako sa pise v knizk, zacina sa to v 32tt, takze parada, len nech to vydrzime aspon do 36tt
9. apr 2008 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi neviem co to sa tam postlacalo :grinning:
9. apr 2008 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri nevadi, hlavne ze chapeme :grinning:
9. apr 2008 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi tak...uz sa to neda vydrzat...ma bolia..skôr tazia krize :unamused:
9. apr 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj miri mas to trapenie uz aby si isla.....sak neviem kde som citala,ze jedna isla rodit s tym,ze porodi 3 a pol kiloveho drobca a porodila 4 a pol a to kvoli vitaminom a omylu sonerky, no to by som ju..moje je drobnejsie ale jedna baba pisala,ze jej babo je mensie takze som v poho, kolko tvoje vazilo okolo30tt?? ked si bola na sone?
9. apr 2008 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi neviem presne...mozno 1,5kg...mozno viac...v 36tt vazilo 2600 g
9. apr 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
didi, to som pisala ja...mne povedali, ze mimi bude mat 3,40kg a maly mal 4,42kg...
mirka, neboj, ono to uz pojde...ja som bola v 39tt+3 tak kazdu chvilu to mas zdarne za sebou...zelam pokojny a hlavne rychly porod... :wink:
9. apr 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
glia dakujem...no ja sa uz len trapim..stale stvrdnute brucho a stale nejake bolesti...a on si to kludne prelozi na sobotu :sweat_smile: len aby som vydrzala
9. apr 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirka, mas dohodnuty cisarsky?
9. apr 2008 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
glia nie...ide mi vyvolat pôrod lebo placenta uz vyzera ako na pôrod a krcek uz skrateny a otvorena som na palec...tak chce naplanovat ked bude mat sluzbu..no ja uz aj priznaky mam stale tvrdnutie brucha a bolesti v krizoch, pichanie v podbrusku a tak...to uz sa len trapim..a sa bojim ze nevydrzim do stredy
9. apr 2008 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirka, tak to ti nezavidim...to je teda charakter, ten tvoj doktor...takto ta necha trapit sa...tak sa len drz a nech to vyjde tak, ako si sama zelas...hlavne nech ste s miminkom zdravi :slight_smile:
9. apr 2008 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
glia dakujem pekne...uz len 2-3 dni...a ma trafi ked ma este posle domov...lebo to sa uz neda vydrzat..termin mam 19.4 ale ja si myslim ze sa zmylili vo vypocte o 5 dni...takze by som maala skôr rodit :pensive:
9. apr 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
glia no ty, sorry tehudemencia :grinning: ale este ze som si to zapamatala :sweat_smile:
miri tak moje o 50g menej, ale staci, nechcem vacsieho :grinning: takze na 36tt to dobre pribral, tak uz musi mat aj 3500g, ze?
9. apr 2008 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mir preco si myslis,ze sa zmylili, spravne sono je vzdy podla prveho sona, ostatne sa nerataju lebo mozu byt zcestne....
9. apr 2008 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi ja som ti napisala pribliznu vahu v 30tt...ale v 36tt vazil 2660g..tak moze mat uz tolko..snad ho vytlacim
9. apr 2008 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi no lebo môj doki sam povedal ze sa mohli zmylit cca o 5 dni kôli mojej menzes
9. apr 2008 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok