Ako vyvolať pôrod?

horvath99
6. sep 2021

Ahojte som 4 dní pred termínom no nemám žiadne bolesti ako môžem vyvolať porod som otvorená na 3 cm

diaalex
6. sep 2021

@horvath99 však počkaj na termín, dovtedy ešte mozes porodiť 🙈

daniela1911
6. sep 2021

@horvath99 to si podľa mna otvorená dosť a možno ani do termínu nevydržíš.
Ak to chceš “siliť” poupratuj doma, až prídeš do vyvoňaného a potom si daj teplu vaňu, neboj sa, to pôjde už rýchlo.
Ja som v deň termínu bola na špičku prsta a prenášala som týždeň.

hederamonstera
6. sep 2021

Telo vie kedy ma porodit, naco to silit?

july0
6. sep 2021

Ja by som to tiež chcela vyvolať a načo to siliť ? No lebo by som sa už nevedela od radosti dočkať 😁😁 skus aj horuci kupel ☺️

denkatn
6. sep 2021

musis si pustit prijemnu hudbu, robit kludne veci aby ti bolo dobre, aj teply kupel som si ja davala, ked som prenasala, ale nie horuci, nad 38 pozor! zena zacne rodit ked je v pohode zevraj od prirody, ked je v strese tak telo zastavi porod, aby mohla "utiect pred nepriatelom", takze pokoj, klud , prijemne zazitky,vsetko pomaly

tehotna40
6. sep 2021

Načo to siliť, vydržala si 9 mesiacov uz tých pár dní ta naozaj zabije ? Ja som bola v deň termínu na kontrolu a povedali mi ze si ešte asi týždeň ponosím, nestihla som prísť ani domov a odtiekla mi voda. Takže príde to vtedy, keď sa babu bude chcieť. Keď chceš nejako sa pohnúť tak ako rádia baby, fyzická aktivita, primeraná k štádiu tehotenstva, tepla sprcha, fit lopta ... nič iné by som neskúšala, môžeš si viac uškodiť ako pomôcť.

dadulamamula
6. sep 2021

@horvath99 neuveríš ale mne 2 dní pred to vyvolal pôrod tanec dametucosita :D

nikpa
6. sep 2021

@horvath99 prečo chces vyvolávať pôrod? To že zatiaľ nemáš žiadne bolesti nič neznamená. Ja som bola doobeda na poradni, Dr. mi hovorí, ze to ešte na pôrod nevyzerá, o týždne sa ukážte. A v ten istý deň mi praskla voda a leteli sme späť do nemocnice rodiť...

ditavan
6. sep 2021

@horvath99 nam pomohol sex

veronikalubko
7. sep 2021

@dadulamamula aj ja som dva dni pred pôrodom tancovala, upratovala, teplá sprcha ale nie zámerne a maličky sa vypýtal o 5 dní skôr, jeden deň slabe bolesti ešte som ich aj prespala, druhý deň silnejšie a v noci už na pohotovosti 6-7 otvorená a ráno sa narodil syncek 😍😁

meg_junova
9. nov 2022

@denkatn no ja som total v pohode, a nič 🙈

denkatn
9. nov 2022

@meg_junova tak babatku je asi dobre, nechce sa mu. chodievaj k lekarovi a inac sa rozmaznavaj, vsetko bude v pohode.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre