Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo konzumovať po cisárskom reze?

alexaa10
4. júl 2014

Poradte prosim Vas co jest hned na druhy den po cisrskom reze?

brumka
4. júl 2014

Budes asi na infuzii a ak tak lahku kasovitu stravu ti daju,jogurt pecivo

stanislavao
4. júl 2014

@alexaa10 stravu vam daju v nemocnici. je to dieta, varene zemiaky, rascova polievka, tuniak, rozok, caj, mlieko.

matrix87
4. júl 2014

mne dali normalne polievku a trocha takej omacky bez masa na obed a potom na veceru mi dali kasu redsiu

lucy125
4. júl 2014

Ja som mala dietu,ráno len mlieko,na obed rascovu polievku a detto večer,ale ja som bola taka hladna že mi potajomky doniesli neochutene acidko a piškoty,spapala som a na treti den som už mala ráno puding a na obed zem.kašu s rybou takže mi nič nebolo ale druhy den o sekcii s tou dietou bol hrozny

mia501
4. júl 2014

ja som jedla az na treti den po sekcii, druhy den nic len vodu, a na treti mi len mamina priniesla cisty vyvar bez slizikov, a banan , a normalne jedno nemocnicne som mala pondelok a piatok som mala sekciu...takze tak ale ja som hladna vobec nebola ....

leninka75
4. júl 2014

@alexaa10 ...........pokojne môžeš všetko riedke: presnidávky, jogurtové mlieka, riedky puding, acidko,.....

mia37
4. júl 2014

mne dali rano iba caj, na obed len vyvar, vecer piskoty a caj

ichbinich
4. júl 2014

😲
Ja som mala cisarsky vecer o 7 a rano na ranajky asi o 7 som mala pecivo, kavu, sunku, syr, lekvar... A potom hned normalny obed aj veceru... (ale nebola som v plnej narkoze, mozno to je rozdiel).

brumka
4. júl 2014

ja som rodila 2x sekciou prvy anersteza celkova druhy spinal a jeds t mi dali az na treti den dovtedy infuzie, mal som zakazane banany koli zapekaniu, pri druhom porode som si na 5 den dala doniest pecene zemiky 🙂 inac dietne koli stolici

lucinka144
4. júl 2014

ja som mala cisarsky v stredu na obed.. od rana som nemohla nic jest.. potom som bola na pooperacnej este cely stvrtok..a vo stvrtok vecer ma prelozili na porodnicu a dostala som prvy krat veceru.. redsie pyre zemiakove a pomixovanu stavu nejaku.. a pomixovany kompot.. ranajky som uz mala normalne. ale bola som cela ubolena...hotova na jedlo som ani nemyslela. :-/ z porodnice som prisla len o 2 kg tazsia ako pred tehu. Takze skor riedka alebo mixovana strava

vilki
4. júl 2014

cisarsky som mala v piatok poobede o jednej a prve jedlo som dostala v nedelu na obed...teda...jedlo ako jedlo, vývar ...dovtedy len infuzky....a potom pomalicky len riedke jedla...

oblecenieavecicky
4. júl 2014

Mne povedali, že budem dva dni len na infúziách a potom začnem s kašovitou stravou. Pri prvom cisárskom mi dali na druhý deň len vývar, potom som už mala aj jogurt a normálnu stravu. V každej nemocnici je to inak... A mala som spinálku, teraz budem mať tiež, takže nie plnú narkózu.

klincek
4. júl 2014

@alexaa10 mne na druhy den priniesli rascovu polievku a jogurt - som nevedela, ci sa mam smiat alebo co 😅. ale som to zjedla, s casovym odstupom. jedz co ti daju v nemocke, plus co ti zdravy rozum dovoli. a ak si opuchnuta, tak aj vela tvarohu, mne po nom nohy odpuchli za dva dni. poradila mi to sestricka v porodnici, vraj to funguje u kazdeho 🙂

ushuaia
4. júl 2014

@alexaa10 mne doniesli len sladney caj...ranajky, obed aj vecera...2 dni...neodchdzali mi este vetry a brucho som mala neskutocne nafuknute...az na 3 ti den sa to pohlo...tak na veceru som mala taku kasovitu mierne sladku mnamku...na 4 den - ked som odchadzala domov, mi doniesli rybu s ryzou a mierne stiplavou omackou...rybu moc nemusim, ale bola som hladna... 🙂 , nieco som zobla, nerodila som na SK, doma som normalne zdravo jedla...ziadne diety ci vybrane potraviny...

7zahrad
4. júl 2014

Par minut po sekcii mi sestry prikazali pit odbublinkovanu coca colu.

monca1982
4. júl 2014

Sa neboj. V nemocnici ti dajú jesť to, čo by si mala jesť. Zbytočne to riešiš. Prvý deň budeš na infúzke, bude ťa všetko bolieť, takže na jedlo nepomyslíš ani náhodou. Ak sa ti spustia vetry (zvyknú dávať feniklový čaj na pitie, ktorý by to mal urýchliť), začneš jesť. Najskôr budeš mať dietu, 1-2 dni. Potom nabehneš na normálnu stravu.

alexaa10
autor
4. júl 2014

Idem zajtra na sekciu takze viem ze cely den nebudem jest to je ok ale v nedelu budem urcite hladna pri prvej som tak mala ale to bolo pred 4r. ale vyvarom cistym nic neposkodim. Ci ano?

majinca
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli